Forum

Komentarze użytkownika "mirek3011"

Komentarze użytkownika: mirek3011

mirek3011 / 2009-05-06 10:05 / Tysiącznik na forum
To ten rząd chce zorganizować obchody i uczynić je prawie świętem państwowym (jak komuna 22lipca).......a przy okazji zaprosić swoich europejskich "kolesi" ......i będą pokazywać światu jak to u nas jest dobrze.......a źli stoczniowcy chcą tam czegoś....Będą znowu przemówienia, zdjęcia, PO...klepywania uściski braterskie tak jak za czasów ZSRR
mirek3011 / 2009-05-06 09:54 / Tysiącznik na forum

pełne konta to trzeba teraz jakoś to sobie wypracować.

A jak je dawniej kolego "wypracowywano"........skoro piszesz "dawniej" ...sam sobie odpowiedziałeś...

Re: PO broni broni planu wizyty Sikorskiego w Moskwie

mirek3011 / 2009-05-06 09:50 / Tysiącznik na forum

ich skutków nie należy się spodziewać podczas obecnej wizyty Radosława Sikorskiego w Moskwie.

To po co ty tam jedziesz......turysta czy co?................
mirek3011 / 2009-05-06 09:42 / Tysiącznik na forum
Jak zwykle ktoś "chlapnął".......bzdurę w tych mediach a niektórzy to nawet wiedzą coś więcej.......i PO...tem głosują na opowiadaczy bajek.....
.
Widocznie pani chlapnęła
sobie za dużo
mirek3011 / 2009-05-06 09:37 / Tysiącznik na forum

wszystkim robią dobrze :

"Aby się wszystkim żyło lepiej"(D.Tusk)

tam kochają ludzi

W ramach PO...lityki miłości
mirek3011 / 2009-05-06 09:35 / Tysiącznik na forum
A ja nie mam zamiaru dopłacać do PO.......lityków...elektryków, psich fryzjerów.....stańczyków...i innych eurodeputowanych co "nie wiedzą co to Polska racja stanu"(Hubner)
mirek3011 / 2009-05-06 09:13 / Tysiącznik na forum
Tak jak PO... parcie dla rządu.................Polskich Oszołomów
biedny ,ubogi naiwniaku...........
mirek3011 / 2009-05-06 08:07 / Tysiącznik na forum
Ja w przeciwieństwie do ciebie robię na swoim i w pracy mogę robić co chcę.........Jeśli tobie za pisanie tych głupot płacą to rozumiem, ale jeśli piszesz bo takie masz przekonania ...to mi ciebie żal że się tak tanio....sprzedałeś
mirek3011 / 2009-05-06 08:00 / Tysiącznik na forum
Ty jak zwykle od inwektyw.........tradycyjnie jak zwykle nie masz nic innego do powiedzenia

konusy

Może jeszcze PO niedługo zacznie limitować dostęp do internetu i wyznaczać godziny..............no chyba że tym pachołkom tak UE zaleciła........
mirek3011 / 2009-05-06 07:56 / Tysiącznik na forum
To ty czytaj ze zrozumieniem.......pisze że informacje są niepotwierdzone....tak jak cała propaganda PO........takie teksty pod frajerów......hahahah............. ta PO...licja jest taka denna że nawet nie potrafią określić rodzaju torebki.....nie wspomnę o właścicielu.........Może jeszcze znaleźli......nowego laptopa od Ziobry......

Re: Graś: Walczymy z kryzysem, szef PiS kłamie

mirek3011 / 2009-05-06 07:49 / Tysiącznik na forum

Graś: Walczymy z kryzysem,

Tak za pomocą pałek policyjnych..............i taniej propagandy.........żenada.......
Jeśli panowie tak walczycie z kryzysem to gdzie efekty........autostrady....budownictwo.....szkolnictwo...służba zdrowia...sądownictwo.......jedynie w czym macie sukcesy to dalsze PO...grążanie tego państwa.........cały świat się śmieje za plecami Donka pomimo braterskiego PO...klepywania po plecach..............

Re: Część ruchoma majątku stoczni Nowa w Szczecinie - sprzedana

mirek3011 / 2009-05-06 07:29 / Tysiącznik na forum
Dziwny kraj ...leży nad morzem a nie ma przemysłu okrętowego.....leży na węglu a nie ma górnictwa......leży na żyznej ziemi a nie ma rolnictwa..........leży na ważnym szlaku komunikacyjnym wschód -zachód a nie korzysta z tranzytu.....ma tysiące dobrze wykształconych obywateli a nie ma własnej nauki i myśli technicznej.........ma tysiące młodych rąk do pracy ...której nie ma zresztą .....cały świat walczy z kryzysem ...a w tym kraju kryzysu nie ma...........KTO TUTAJ MIESZKA.....KTO TUTAJ RZĄDZI............że taka sielanka i dobrobyt obiecany raj i "cuda"...............Chyba mamy zbyt wielu polityków...........bo wolnych miejsc w parlamencie też nie ma............ten kraj to PO....land

Re: Policja wiozła torebkę prezydenckiej urzędniczki

mirek3011 / 2009-05-06 07:18 / Tysiącznik na forum

Z niepotwierdzonych na razie informacji wynika, że zguba nie była zwykłą damską torebką,

Dobra ............normalnie radio Erewań niepotwierdzone informacje...........to nie była zwykła damska torebka ....no to widocznie męska........gejowska jakaś czy co...........może to była torba z "ważnymi" dokumentami p. Julii które rzekomo spłonęły.................kabaretu rządów PO ciąg dalszy.....hahahah
mirek3011 / 2009-05-06 07:11 / Tysiącznik na forum
Donald czy ty widzisz co te twoje prostaki z PO wypisują...........
mirek3011 / 2009-05-06 07:10 / Tysiącznik na forum
Mówisz o sobie..........czy o tych dyplomatołkach ....z PO

Najnowsze wpisy