Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2012-05-29 21:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe
mjazzga / 2012-05-29 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
od teorii do jakiejś wartości praktycznej, próbuje zbudować jakiś model sugerujący wejście i wyjście z rynku w oparciu o emocje wyrażone różnymi wskaźnikami;]
mjazzga / 2012-05-29 19:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kostolany co 2 stronę występuje;)
mjazzga / 2012-05-29 19:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ok, tylko szkoda że wszystkie korelacje walut z indeksami, oraz indeksów z innymi indeksami się zatracają, ciężko to więc analizować, fajna nauka ta bessa dla mnie, akurat piszę sobie pracę dyplomową o psychologii giełdy, i mam żywy organizm do badań
mjazzga / 2012-05-29 19:14 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
nie wiem czy obserwujesz, ale co oni próbują zrobić ze złotym? już jest mocno wyprzedany a oni dalej to cisną na nowe ekstrema
mjazzga / 2012-05-29 19:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
widziałem to już wczoraj i bardzo mnie to zdenerwowało, ostatnio media wywołują u mnie negatywne emocje, np reportarz o grach w tvp1, teraz to, może trzeba by puścić w tym bbc jak się chłopaki z uk zachowują w krakowie? banda idiotów
mjazzga / 2012-05-28 20:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a btw Impex to widziałeś że nie wypłacają dywidendy? aż się zdziwiłem że nie zrobią podwójnego wyciągnięcia kasy (skup + dywidenda = combo)
mjazzga / 2012-05-28 20:47 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe kto ma jeszcze te akcje Ty masz ja mam deko ale że coś się zmieni to nie wydaje mi się, gościu sobie zarabia na krezusie a reszta to tylko wyciąganie kasy
mjazzga / 2012-05-28 20:33 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Don Romano tak robił przy 40groniach;)
mjazzga / 2012-05-28 20:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
też bym wieścił a nawet więcej, tak samo jak pisałem o poziomie naszego w20 technicznie sprawy są jakoś bardzo oczywiste, ale jak wszyscy tak obstawiają to lepiej ustawić się inaczej;]
mjazzga / 2012-05-28 19:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak oceniasz czy takie spadające obroty to dobry znak, czy też raczej za tym jest taki punkt w którym wszyscy sobie walną pkc? ja myślę, że ok, ale wkoło mówią że nie;)
mjazzga / 2012-05-28 19:36 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Nie ma USA to super gra, dawno takiego warzywniaka nie było
pozdrawiam
mjazzga / 2012-05-27 12:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tu mówimy o pewnym poziomie świadomości zakładam, że inwestorzy to tacy świadomi ludzie (może wyłączając nowych akcjonariuszy fejsbuka) jednak w masie do której trafiają wybory to taka kwestia jest pewnym marginesem, w końcu mają ludzie swoje problemy z pracą z nieruchomościami itd można by wymieniac.
Co do wycofywania pieniędzy to ja zauważam jedną rzecz, że z GPW te pieniądze wyparowały na jesieni w formie lawiny i potem się już nie pojawiły, dlatego takie spłaszczenie wykresu, który wygląda dziwnie w porównaniu z sąsiadem DAX. Co za tym idzie ciężko będzie o kolejną lawinę, a raczej dalsze powolne osuwanie. Warto obserwować waluty jako barometr a jak ktoś myśli o akcjach to wspomniany KGHM i to jak będzie się zachowywał. Takie moje zdanie i wiadomo że może być błędne;)

Oby ci siły nie zabrakło w konsekwencji inwestowania którą podziwiam, i pisz zawsze bo jakaś stałość jest potrzebna, czytelnicy poznikali i piszący a Ty pozostajesz:)
Pozdrawiam serdecznie.
mjazzga / 2012-05-27 11:59 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
co amerykańskiego wyborcę obchodzi jakiś kraj zwany Europą? nic nie obchodzi. W Europie nadchodzi ostateczne oczyszczenie, i oczywiście GPW będzie najsłabszą giełdą tj 1600 punktów i KGHM po 60zł, będzie to osiągnięte nie paniką, bo większość jest bez akcji, tylko brakiem pieniądza i konsekwentnym osuwaniem się. Można budować swoje pozycje ale tylko przy założeniu że na lata i że jesteśmy wstanie przetrwać to co się dzieje z cenami także dla większości lepszą strategią będzie pilnowanie pieniędzy i czekanie na odwrócenie trendu niż dokupywanie na spadkach i tracenie włosów na głowie i kolejnych dni z życia z powodu stresu.
mjazzga / 2012-05-25 20:15 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie lubię smarować pieczywka chyba że smalczyk jak sobie zrobię;)

Najnowsze wpisy