Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2012-10-28 19:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
instytucje Romana nie lubią, on im zawsze jakieś świństwa zrobi, a to z IDM a to teraz z Polimexem;),
ale konsolidacja spółek przyznasz zła nie jest, raporty będą wydawać rozsądniej, przy obecnej strukturze to właściwie wszystko można księgowo pokazać lub ukryć na życzenie, ogromna ilość spółek na całej planecie, cała masa gruntów i nieruchomości, wiele rodzajów biznesów, no księgowy raj;) jednak całą grupę stać np na drogie produkty zabezpieczające przez ryzykiem itp;o
mjazzga / 2012-10-28 19:32 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
w Boryszewie pierwsza rozsądna (moim zdaniem) decyzja od wielu miesięcy, uproszczenie struktury dobry ruch jeśli podtrzymają taki trend, no i przydało by się zmniejszyć liczbę akcji
mjazzga / 2012-10-25 21:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiem wiem góra kasy, moim zdaniem możliwe 2 cele jej wydania oba się raczej nie spodobają, pierwsza oczywiście trzeba zrekompensować straty akcjonariuszom ówczesnego centrozapu, a to był tylko król z królikami cms;) a reszta na dokapitalizowanie, a druga opcja to restrukturyzacja regnonu, przerzucanie między tymi spółkami juz miało miejsce np komi;) także czemu nie wy... po raz kolejny leszcza;)
mjazzga / 2012-10-25 21:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć,
był sobie regnon bujał się po 20gr ogłosili układ spadł na 4gr, takie cuda z królem i gem zawsze
mjazzga / 2012-10-23 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyli tylko produkcja z zacięciem na szybki rozwój i do tego nie grana?;o kurde nie znam:(
mjazzga / 2012-10-23 20:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co myślisz o branży "wierzytelności"?
mjazzga / 2012-10-23 20:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chodziło mi tylko, że my tu wiemy co Król wydziwia najlepiej bo mamy go na codzień i nie jest to kronika towarzyska, nie chodzi o klub piłkarski choć i to pokazuje pewien styl;) dla mnie po prostu jest w pewnym worze nazwisk do którego nigdy nie zajrzę, bo wywołuje we mnie reakcje fizyczne;)

ok to szukamy nowości, pewnie od szukania głowa zaboli i znowu przyjdzie wniosek że najlepsze już mamy;/ ale co tam,
mjazzga / 2012-10-23 20:11 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ideon, jak widzę Króla to mnie skręca, nadal nie wiem ile jest Króla w tym biznesie, ale na śląsku to z nim raczej nikt biznesu nie zrobi,

Jak znajdziesz to podziel się będę zobowiązany:)
mnie się nadal podoba Hawe choć pojawiło się wiele wątpliwości co dalej ze spółką i mocna korekta,
taką spółką która rosła raz w życiu a obecnie jest tania są Ropczyce, biznes jest w zasadzie niezagrożony a rynek wycenia go na 0.34 wk,
spółką w trendzie o fajnym wykresie - Fasing podoba mi się wiele, ale nie znam tak dobrze biznesu;o

dobrze kombinuje?
mjazzga / 2012-10-23 19:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja go kupuje za każdym razem po 49 i 50, będziesz zmieniał 3 filar portfela?
mjazzga / 2012-10-23 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć Dude,
dziś kiepsko a śmieciuch to brak słów;]
mjazzga / 2012-10-15 21:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no ale trzymasz dziada jednak;f wiadomo dal zarobic itp;) oczywiscie nie mnie:/ choc ostatnio pisales ze warto przetrzymac to sobie nawet kupilem po 50groni, raka to jednak trzeba wycinac a nie chodowac
mjazzga / 2012-10-15 20:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mnie nie obchodzi co jest w jakim indeksie, mogę napisać że cała konstrukcja wig20 jest cienka i jest to jeden z powodów czemu to nie ma mocy nadążyć za światem, obchodzi mnie za to ten fatalny boryszew, już wszystko o nim napisaliśmy, można by sobie kopiować posty raz w tygodniu i zawsze były by aktualne,
jednym słowem żenada
mjazzga / 2012-10-15 20:20 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a jak był biznes np Impexmetal to został zarżnięty ;] i tak samo będzie zawsze taka natura
mjazzga / 2012-10-15 20:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
umówmy się, ta spółka już nigdy nie przyniesie normalności tj budowania wartości w oparciu o zysk operacyjny, na zawsze pozostanie już tylko wehikułem służącym wyciąganiu kasy na spekulacyjne zagrywki,

co nie oznacza że kiedyś tam cena nie wzrośnie, w końcu u Romana nigdy nie było biznesu a ceny a jakże;)
mjazzga / 2012-10-10 20:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jakby się dało kiedyś kupić - ropczyce;)

Najnowsze wpisy