Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-26 20:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
z Reutersa The two banks at the centre of the crisis - Cyprus Popular Bank, also known as Laiki, and Bank of Cyprus - have units in London which remained open throughout the week and placed no limits on withdrawals. Bank of Cyprus also owns 80 percent of Russia's Uniastrum Bank, which put no restrictions on withdrawals in Russia. Russians were among Cypriot banks' largest depositors.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-26 20:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a czemu pytasz o Świtalskiego, no to ten sam, ale elektromis się zamienił w eurocash i już nikt raczej złego nie pamięta, ma chop nosa do handlu,
ale ta czerwona torebka to ja raczej sensu w tym nie widzę

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-26 20:18 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czesc,
a nie uważasz że rosyjska kasa i tak bokiem wypłynęła i robi się awanturę?, z całej europy kapitał wypływa od dawna, jedynie niemcy jako główny rozgrywający zatrzymał go nieco u siebie, ale narzucanie polityki niemieckiej europie skończy się rozpadem europy,

nie widzę dobrego czasu do inwestowania, jedynie globalni gracze będą się liczyć i jak ktoś nie ma czasu uczestniczyć na rynkach globalnych to lepiej zająć się zupełnie czymś innym,

a i ten boryszew nadaje ton w wig20;p

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-24 22:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wig20 prędzej czy później ta spółka opuści, z taką kapitalizacją to nie jest dla niej miejsce. Ja nie mam żadnych złudzeń dokupuje tego dziada tylko aby mieć jakiekolwiek szanse odrobić straty grając pod kilka wskaźników, kiedy będę na 0 z radością opuszczę pokład;o ale zakładam ciągle, że mogą zjechać duuuużo bardziej:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-24 15:21 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wieże*,

co do Ganta to nadal są tacy co widzą mega okazje, a to trupik, jakich jeszcze wiele przed nami

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-24 15:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Obstawiam, że Boryszew będzie sam budował, nie tylko dwie wierze na Łuckiej, swoją drogą stolica powinna się cieszyć że coś w końcu zakryje tą szkaradną ulicę przynajmniej z jednej strony;) pewnie przejmie sobie jakąś spółkę pod to, w międzyczasie emisja i nowy skup, właściwie wszystko to już w mediach zapowiadali;] taka to spółeczka kuriozalna

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-22 21:33 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no co ty, zaraz uchwalą sobie skup na 2 kolejne latka i będzie sobie można zarabiać po groszu:)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2013-03-22 21:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć,
spółki Pana Króla są po to aby stać się bankrutami, pisaliśmy i stało się

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2012-12-03 22:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
prawda jest taka że nikt tego badziewa nie dotyka i nie dotknie, strata czasu i wielki zawód

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2012-11-30 17:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
szkoda tylko że boryszew bardzo chce się spotkać ale koło 40 groszy, w ogóle na obecny czas dobre porównanie biotoborek vs oil warci siebie:D
mjazzga / 2012-11-17 08:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
wyprzedanie jest, a więc mikołajki będą też:) a ja znowu dokupiłem największego śmiecia po 50gr:D
mjazzga / 2012-11-14 21:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
w sensie, zazdroszczę im marży i chciałbym mieć taką w swoim biznesie eh;f
mjazzga / 2012-11-14 21:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć Dude,
wiem, że zupełnie nie Twoja bajka nci + branża, ale rzuć okiem 11bit bajeczka;)
mjazzga / 2012-11-03 14:00 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja dodam, że pisałem o konkretnej spółce i konkretnym przypadkach które widziałem naocznie, takie zachowanie uznaje za patologię, niemniej tam było przyzwolenie na patologię i zamiast ukrócić to i zaoszczędzić to przyzwolenie zostało a obcięli wynagrodzenia, a jak wiadomo kiedy obcina się wynagrodzenia szeregowe to jednocześnie przyznaje się premie menedżerskie za dobrze wykonaną robotę;) dodam że to miało miejsce już dobry rok temu więc jest bez żadnego wpływu na kurs,
mjazzga / 2012-10-29 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć, produkcja wre, załodze przycięli pensje o 1/3 na co załoga zareagowała jeszcze większym niż wcześniej wynoszeniem z firmy czego się da;]
a poza tym to drogo jest

Najnowsze wpisy