Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2012-10-10 19:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zarządzający polscy, nie mam o tych ludziach dobrego zdania:D za grosz fantazji, za grosz wizji, czasem jak czytam ich wypowiedzi to widzę siebie na początku swojej drogi, a ja jestem dzieciak nadal w sprawach giełdy, co do ludzi no to jednak mają te akcje co niektórzy ja się z takimi spotykam, ale są strasznie obecnie zamotani, w każdą stronę nerwy takie że moim zdaniem zdrowia szkoda
mjazzga / 2012-10-10 19:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
malutka korekta a ludzie uciekają pod kamień w strachu, dobre czasy nadchodzą:)
mjazzga / 2012-10-02 21:30 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no i ja tak myślę;) spółeczki, surowce i upadłe obligacje teraz warto mieć z pewnością;)
mjazzga / 2012-10-02 21:29 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe a brs to już nie do pomyślenia, emisja, skup, słabe wyniki, dywidenda z czego? a z kasy ipx kupują polimex; D geniusz finansowy szkoda że drobny zawsze będzie miał figę;D
mjazzga / 2012-09-30 21:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a pamiętasz jeszcze investcon?;) sobie conieco skubnąłem gdyż mam taką intuicję że karkosik wybrał się na zakupy po dziwne spółki ostatnio;) 27września nastąpiło takie zdarzenie
W dniu 27 września br. miała miejsce transakcja pakietowa na akcjach Spółki INVESTcon GROUP.
Wielkość pakietu akcji objętych transakcją: 2.730.000 sztuk, cena za akcję 0,90 PLN, wartość obrotu 2 457 000 PLN.
mjazzga / 2012-09-30 21:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja jestem na grubo, bo przed Twoim urlopem sobie pisaliśmy o poziomach i jakie wtedy były a jakie są teraz;) gpw dla maruderów jednak idealne bo do końca roku można zbudować portfelik, Dax już nie daje takiej swobody, tam już odjechało, także po okazje nadal do polski;) a jak ktoś ma pozycje za granicą, którą mieć powinien to tylko się cieszyć;)
mjazzga / 2012-09-30 20:30 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude:)
Dosyć już cierpień czas reaktywować "optymistyczną szkołę anty ekspertów"

pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2012-08-16 21:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
korekta we wrześniu, teraz eSki wycisną do kości;] to jeśli chodzi o rynek cywilizowany tj DE30, u nas to są jakieś biotoborki i inne wynalazki więc ciężko grać na logikę;)

Re: Komentarze do portfela

mjazzga / 2012-08-11 09:20 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć dzięki za troskę ale ja ze stratą nie sprzedaje, a co radziłbyś kupić w zamian? może to http://stooq.pl/q/?s=enr&c=10d&t=l&a=ln&b=0 ;]

rozumiem, że dla spółek z budowlanki, oraz idm, bomi itd to już skali odniesienia Ci zabraknie?:D
mjazzga / 2012-08-09 21:25 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak oni chcą dodrukować jeszcze 450 milionów, bez PP pewnie im mało płynności
mjazzga / 2012-08-09 21:24 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja tam wole słowo biotoborek,D mówisz że historia może mieć happy end, ale to tak na 0 czy z jakiś zysk zakładamy?;D
mjazzga / 2012-08-09 20:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie oszukuje się już, mam tego dużo, próbowałem uśredniałem takie tam, w międzyczasie mi wszystko co fajne pewnie odjedzie a to oznacza kasy zmarnowanie, jednej rzeczy w sobie nie potrafię zrozumieć, jak to jest że ta spółka nigdy nie dała mi zarobić, nie posłuchałem Cie jak było można zarobić a wszedłem z ulicą... a mimo wszystko to się za mną ciągnie, najpierw sobie tyle rzeczy racjonalizowałem co do tej spółki, teraz to szkoda gadać, może się kiedyś dowiem po co mi to było to napiszę coś z w stylu "zrozumieć siebie"
mjazzga / 2012-08-09 20:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie wiem co się dzieje, że się podwójnie wysłalo;/ sorki
mjazzga / 2012-08-09 20:50 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jestem ze śląska i tutaj Malinowy raczej nie ma poważania, wszystko co z centrozapem i pronoxem to przerzucanie majątku, kontraktów, kasy między spółkami kursy są tam gdzie są a gość i tak na swoje wychodzi, lubie jak spółka jest w rękach kogoś kto czasem da zarobić innym;) natomiast jest nadzieja bo w marcu zapowiedział, że z RN ideon odchodzi w połowie roku i zostawia sobie tylko niecałe 15procent poprzez CMS
mjazzga / 2012-08-09 20:50 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jestem ze śląska i tutaj Malinowy raczej nie ma poważania, wszystko co z centrozapem i pronoxem to przerzucanie majątku, kontraktów, kasy między spółkami kursy są tam gdzie są a gość i tak na swoje wychodzi, lubie jak spółka jest w rękach kogoś kto czasem da zarobić innym;) natomiast jest nadzieja bo w marcu zapowiedział, że z RN ideon odchodzi w połowie roku i zostawia sobie tylko niecałe 15procent poprzez CMS

Najnowsze wpisy