Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2012-02-10 20:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
z nc warto mieć 11 bita, ktoś tu polecał PSW Capita, ostatnio fajny obrót więc można pospekulować;]
mjazzga / 2012-02-10 19:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
będę obserwował co tam za niespodzianki kupisz:) spółki idą za indeksami obecnie, wszystko bardzo technicznie więc o tym piszę, o strategie nie pytam bo to już mamy wielokrotnie omówione:)
mjazzga / 2012-02-10 19:42 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to ile procent tych orzechów obstawiasz?;] imho 2200 nie zniesie;)
mjazzga / 2012-02-10 19:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
no i mamy korektę, KGHM nieźle zafixował;) taka korekta bez wyraźnego ataku podaży, starają się od kilku dni w mediach wywołać małą panikę a tu lipa;(
pozdrawiam i miłego weekendu
mjazzga / 2012-02-09 20:47 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dude, cieszyć się można ale czy kiedykolwiek będzie możliwy powrót do takiej dynamiki wzrostów jak choćby SNS przyzwyczaił? obstawiam, że nie
mjazzga / 2012-02-09 20:46 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja też mam taki dylemat, fundamenty portfela się wzmocnią, byle nie zabetonowały go;) ale masz crm i pbf i one powinny właśnie chodzić swoją drogą;) do tego coś z moich typów poniżej i stabilny oraz hulający jednocześnie portfel na hosse, która kiedyś przyjdzie;)
mjazzga / 2012-02-09 20:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czemu akurat dziś? jutro dobre otwarcie i czarna świeca raczej;) trzeba troszkę przeczyścić żeby nie było podwójnego szczytu? imo
mjazzga / 2012-02-09 20:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wiesz kiedy ja trafiłem w to miejsce byłem tuż po bessie zniszczony;) wówczas po taniości polecałeś obie, SNS kupiłem po zecie i w tym czasie tylko raz nim obróciłem... ale, pamiętam wpisy Boryszew 3zł to ostatnia szansa... nie kupiłem, potem kupiłem i znienawidziłem tę spółkę, ale obrażać się nie można i znów jestem i są nowe możliwości nowe story, a na wielu spółkach mega okazje, i nie ważne, że będą korekty mamy czas:)
mjazzga / 2012-02-09 19:59 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja polecam oglądać się na hawe, o którym pisałem nabywając za 2,9;o oraz DSS, oraz śledzić informacje o CEDC i oraz Bomi, oraz Hydrobudowe, itd tyle tego zdołowanego, że szok:)
mjazzga / 2012-02-09 19:55 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zgodnie z Uchwałą nr 42/2007 Zarządu Giełdy z dnia 16 stycznia 2007 r. późn. zm. dotyczącą indeksów giełdowych Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. informuje, że po sesji w dniu 16 marca 2012 r. zostanie przeprowadzona rewizja roczna list uczestników indeksów WIG20, mWIG40, sWIG80 i WIG-Plus.

W wyniku korekty lista uczestników indeksu WIG20 ulegnie zmianie:
• nowe spółki: BORYSZEW, SYNTHOS;
• spółki opuszczające indeks: GETIN, PBG;

W indeksie mWIG40 zostaną przeprowadzone poniższe zmiany:
• nowe spółki: GETBANK, GETIN, HAWE, PBG;
• spółki opuszczające indeks: BORYSZEW, MCI, PEP, SYNTHOS;

W indeksie sWIG80 przeprowadzone zostaną następujące zmiany:
• nowe spółki: BENEFIT, DSS, MCI, OVOSTAR, PEP;
• spółki opuszczające indeks: CHEMOS, ERBUD, HAWE, KONSSTALI, KRUSZWICA;
mjazzga / 2012-02-09 19:46 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
grubo portfele mamy pobudowane na wig20;) bo i Borek i SNS wchodzą:D tego się nie spodziewałem
mjazzga / 2012-02-05 20:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dobry wieczór
Wszyscy w koło szukają negatywów, a ja niepoprawnie poszukam pozytywów, co sądzisz o Japonii? Technicznie bardzo ładnie wygląda a ma sporo lat do odrobienia, czy może nadchodzi czas 4 gospodarki świata, czy można tyle lat o niej zapominać i czy nie nadchodzi czas technologii?
Pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2012-02-03 22:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
drukarnia Fed już pracuje;)
mjazzga / 2012-02-03 22:07 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja pisałem już czas temu co kupuje, niewiele to się zmieniło, dylemat jest inny bo wszystko tanie i przeczołgane nie wiadomo w co ręce włożyć;p
mjazzga / 2012-02-03 21:15 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to raczej oczywiste:) teraz tak w jednej ręce trzymam argumenty za wzrostami : dane, slabszy dolar = wiekszy eksport z usa wiekszy popyt z chin, bardzo mocny dax, surowce = ropa wybiła górą tj indeksy będą szły górą na spółkach surowcowych, Japonia, Chiny, Indie , Rosja wszedzie up, ropa up, EU50 up .... wszystkiemu towarzyszy obrót.
teraz na drugą rękę polityka polityka, media, wojna z iranem, co potrafią to już widzieliśmy ale wiecznie to działać nie będzie

Najnowsze wpisy