Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2012-01-18 20:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja myślę, że jeden, dwa zjazdy większe jeszcze będą zanim się unormuje, a jednocześnie mam wrażenie, że niektóre spółki dołek już miały;0
mjazzga / 2012-01-18 20:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
choć oczywiście moralnie jest w tym pojedynku jedynym zwycięzcą;]
mjazzga / 2012-01-18 20:18 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie będzie to SNS, (obroty)
mjazzga / 2012-01-18 20:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Obstawiam, że w najbliższej rewizji wig20 sprawdzi się Twe przewidywanie co do jednej ze spółek, a na dodatek stanie się to w czasie chyba jednym z lepszych dla akcjonariuszy;)
Pozdrawiam
mjazzga / 2012-01-17 20:47 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
cel chyba osiągnięty a teraz odbijamy w dół, z indeksami, a ceny akcji są ciekawe już, eh nie ma nic nowego do powiedzenia,
pozdrawiam
mjazzga / 2012-01-16 20:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
jak nie Francja to EFSF, może tym razem zadziała;o~ tym z S&P chodzi raczej o odwrócenie uwagi od problemów USA, a tak naprawdę to wątpię żeby rozróżniali Słowację od Słowenii, raczej kierują się zasadą na wschód od Francji aż do Indii;]
pozdrawiam
mjazzga / 2012-01-15 20:28 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja polecam bgż, nordea, pko bp, boś, ing, zależy od szczegółów transakcji;o
mjazzga / 2012-01-13 23:14 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
bardzo dobrze dostatecznie, niech wszystko co złe wydarzy się w pierwszej połowie roku, napalm wypali kosteczki ostatecznie, a na tym się zbuduje nowe ładne wzrosty;)
mjazzga / 2012-01-12 19:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
God Dag Dude;)
mjazzga / 2012-01-12 19:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ronson?;] za niski ten ff nie idzie kupić ni sprzedać;)
mjazzga / 2012-01-06 14:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co do naszej giełdy to uważam że nie wyprzedza ona żadnego trendu, ale jest pozbawiona paliwa przez genialne pomysły polityków, kasa z gpw odeszła i siedzimy we własnym sosie,
a co do Węgier
"Węgrzy masowo wycofują swoje oszczędności z banków i wymieniają je w kantorach na zachodnie waluty - informują węgierskie media. Niektórzy, po wymianie pieniędzy, otwierają konta w austriackich przygranicznych bankach

To pierwszy efekt paniki na rynku po gwałtownym spadku forinta w reakcji na narastające problemy węgierskiej gospodarki. W czwartek węgierska waluta osłabiła się wobec euro do najniższego poziomu w historii, a rentowności węgierskich obligacji przekroczyły 11 proc."

niech żyją politycy ;/
mjazzga / 2012-01-06 14:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
wczoraj pisałem o Unicredit;) ciekawa sprawa bank proponuje akcjonariuszom dyskonto 60% a chętnych i tak brakuje, tak więc będzie występował do rządu Włoskiego, szykuje się zapaść systemu bankowego we Włoszech, chociaż oni przynajmniej mają te 500mld na jednodniowych lokatach;o
ja uważam że optymizmu od dawna nie ma, a ostre jazdy będą ale czymże jest jeden rok w szerokiej perspektywie?
mjazzga / 2012-01-05 22:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ojtam ojtam, podobno w praktyce łatwiejszy dla polaka niż słowacki;] ale wiadomo trzeba się też odważyć żeby używać;] dzięki i do poczytania :)
mjazzga / 2012-01-05 21:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
książki jeszcze nie przyszły, ale to był trudny rok dla mnie i rodziny, coraz poważniej myślę o emigracji, jak nauczę się tego języka to będę was nim pozdrawiał brrr;]
mjazzga / 2012-01-05 21:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zbliża się moment kiedy Pekao S.A będzie warto więcej niż cała grupa Unicredit Przy czym aktywa Pekao stanowią niespełna 4% aktyw całej Grupy Unicredit, niezła ciekawostka nieprawdaż?;]

Najnowsze wpisy