Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2011-11-04 20:29 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
mogę się mylić jakom leszczyk ale myślę, że jest kilka spółek wystarczająco sponiewieranych, które nowego minimum nie zaliczą, bo wiele osób na to czeka i się przygląda;] jednak że cofnięcie może być zdaje sobie sprawę i czekam z gotówką, obecnie mój portfel jest zupełnie inny niż tu podany, zrealizowałem fajny zysk na S, który zapadł w zimowy sen, drugim filarem obróciłem i teraz mam go w dobrej cenie, niesmak nadal jest bo rok czekałem na zysk i gdybym nie zrealizował straty to czekałbym nadal, a tak jestem na plusik;], mam też trochę branży growej;] i właściwie tyle, co do surowców jak już pisałem lubię błyskotki ale kupuje je fizyczne nie ufam papierom;] jakby była jaka wojna to się człowiek wykupi i do szwajcarii;]
pozdrawiam
mjazzga / 2011-11-04 20:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
straszą co dnia polityki no jak żyć, ale ci co akcje posiadają nie bardzo chcą teraz je oddawać, na co lepszych walorach chętnych do wyciągania wszystkiego co rzucane jest na rynek nie brakuje, bez szaleństw ale przez jakiś czas powinno być ok;]
miłego weekendu:)
mjazzga / 2011-11-04 17:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i całkiem ładne zakończenie tygodnia,
a wyżej to zauważyłem, że po napisaniu posta posypało się troszku, ja nie z tych co by wytykali jest ok:)
mjazzga / 2011-11-04 15:16 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
siema, no nie masz szczęścia do tego getina;]
mjazzga / 2011-10-27 19:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
totalne zaskoczenie, dobrze że mam akcje co prawda tylko 2 spółki ale niech się uspokoi najpierw;]
aha no i zakupy w UK jednak mogą być tańsze:)
pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-10-21 19:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
gratuluje wyczucia:) pod wpływem negatywnej rekomendacji z BRE zakupiłem sobie nieco już sponiewieranego papiera, po dłuższej przerwie w obserwowaniu sesji zaczynam sobie jakieś tam plany układać, ale niechby już zbankrutowali weekendowo bankruta to było by łatwiej;]

potrzebuję zrobić w przeciągu tygodnia dwóch większe zakupy w UK, kurs funta mnie martwi;/ może się tu coś zmienić na korzyść czy raczej będzie w okolicach tego co jest?

Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu.
mjazzga / 2011-09-30 20:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gratuluję zysku, ja nie mam odwagi "grać" kieruję się zasada Don't Play No Game That I Can't Win
mjazzga / 2011-09-30 20:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ok na Wigach, ale na Dax a teraz SP itd? takie strojenie to nawet nie dało wytchnienia tym co jeszcze nie sprzedali;] spore minusy ciągle przed nami moim zdaniem, jak również zgodzę się, że nastąpi okres obniżania prognoz wyników.
W całym tym zamieszaniu są rzeczy, który mi się podobają np zachowanie koncernu VW, wychodzenie do przodu w kryzysie może im się bardzo opłacić.
mjazzga / 2011-09-30 19:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
nawet okien nie strojono tym razem, a co do jakiegoś odbicia to wydaje mi się, że duzi wcale go nie chcą
pozdrawiam
mjazzga / 2011-09-27 19:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
no to mamy korektę spadków myślę że maksimum na co będzie ich stać to 2350,
jak pisałem za słaby jestem żeby obstawiać za pieniądze więc odpocznę sobie jak będzie trzeba i do lata
pozdrawiam
mjazzga / 2011-09-27 19:44 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj, gratuluję:) besse masz obcykaną to korzystaj, pisałeś wielokrotnie że bessa łatwiejsza od hossy:) ja się nie tykam bez zmiany trendu za cieniutki jestem w uszach;
mjazzga / 2011-09-26 21:04 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
http://www.pb.pl/2495010,36098,szokujace-wyznanie-tradera-swiatem-rzadzi
pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-09-25 09:22 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gdyby kilka ładnych miesięcy temu podjęto decyzje była by lawina jak dziś ale dziś bylibyśmy na nowym otwarciu, a tak to będziemy się bujać do po wyborach... mam niestety obawę, że żadne decyzje nie zapadną a my będziemy spadać aż się samo rozpadnie całkiem:/
Nic to trzymam gotówkę blisko, i będę czekał, choć jak pisał cyfra, czekanie na zakupy jest dosyć męczące;]
mjazzga / 2011-09-25 09:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude
Jak myślisz czy wyjście z bessy uzależnione jest od decyzji politycznych tj bolesnych reform i odwagi ich podejmowania? Czy może gospodarki są wstanie jeszcze same się dźwignąć po długim oczyszczeniu?
pozdrawiam serdecznie.

Re: Komentarze do portfela

mjazzga / 2011-09-11 08:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj,
Zachowanie kiboli wygwizdujących zwycięzce - porażka totalna;/

Najnowsze wpisy