Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2011-08-30 20:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tak np Włochy ze swoim wspaniałym premierem aż palą się do reform;] politycy są niereformowalni, jeśli rynki mają na nich liczyć to już przegrały
mjazzga / 2011-08-30 20:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witajcie,
jest tam tylko to co każdy wiedział, że będzie
a kurs dupa i przewalanie dzień jak co dzień
pozdrawiam
mjazzga / 2011-08-22 21:15 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja dla odmiany zrobiłem szpagat, pół gotówka pół akcje, tylko 3 spółki zostały, nie mam czasu śledzić sesji w trakcie, nie mam też wydatków, nie wierze w recesje ale wierze że jeszcze sporo taniej będzie
wcześniej zapomniałem wybacz, oczywiście pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-08-22 19:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przed wyborami? nierealne, ale ratować trupa będą bezsensu do końca
mjazzga / 2011-08-21 12:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
widać, że całkiem sporo osób do Ciebie zagląda szkoda, że tak mało pisze;]
nie mam pojęcia co się dzieje, może podadzą jakieś info, które mi to fundamentalnie wytłumaczy a jak nie to pewnie grają komputery jak pisał Farnick:/ w tym przypadku to trzeba by uczyć się wszystkiego od nowa ale jakie szansę ma człowiek z maszyną... jedynie taką, że może ją wyłączyć.
pozdrawiam i spokojnej niedzieli
mjazzga / 2011-08-19 20:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude,
no to jeden filar upadł;] planujesz jakieś zakupy w to miejsce czy cieszyć się zyskiem?;] pamiętam jak polecałeś tą spółkę i przy jakich poziomach i oczywiście nie brałem, a teraz nie wiem za ile lat będę na 0 lub na +;]
pozdrawiam i miłego mniej deszczowego weekendu
mjazzga / 2011-08-14 22:11 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a zawsze coś zapomnę;]] na jutro mam przygotowaną tak przez Ciebie zachwalaną nalewkę bursztynową;] a więc tydzień zapowiada się smakowicie;D pozdrawiam raz jeszcze
mjazzga / 2011-08-14 22:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dodam, że przejazdem odwiedziłem rodziców, matka na progu powiedziała że należy akcje sprzedać (ona nie wie co to jest) oczywiście matka ma zawsze racje i należy słuchać jej, ale co te media robią w głowach ludziom;///
mjazzga / 2011-08-14 22:07 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co uciułam to się czaje na zakupy, w marcu mnie ominęła promocja teraz powolutku dobieram, nie daje się panice, w tym roku jak tylko wyjeżdżam to świat dopada kryzys, a wracam w piątek;]
mjazzga / 2011-08-14 21:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
wierze w dalsze wzrosty budowane na sile firm, choc teraz to jeszcze bedzie nerwowo, nie wierze ze cala kasa swiata pojdzie w zloto i jakiegos tam franka;o
moze mi sie wydaje ale forum troszke pustoszeje na spadkach, szkoda;f
pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-08-12 21:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
myślę, że oprócz psychologii inwestorów dużą role odgrywa technika, coraz dziwniejsze narzędzia piszą sobie instytucje, ufają jakiemuś programowi, który za nich podejmuje decyzje transakcyjne;o to wszystko nie pomaga, a tylko wprowadza z coraz większe zmienności na indeksach, wszystko dzieje się szybciej;/

jestem w dużym rozkroku, nie potrzebuje gotówki w tym roku, nie mam za dużo nowej na zakupy, strach sprzedać, strach trzymać oO
mjazzga / 2011-08-12 20:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
właśnie wróciłem na weekend ze stolicy jechałem pociąg za tym co się wykoleił szok;o
co do tygodnia, to mam wrażenie że mocno wywalają akcje, szczególnie tą na S i nic z tego nie będzie;]
a poważnie to raczej nie koniec nerwowej jazdy
miłego spokojnego weekendu

Re: Komentarze do portfela

mjazzga / 2011-08-10 21:49 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
fatalnie, drugi raz cos takiego przezywam, ciezko zachowac rozsadek;/
pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-08-07 14:06 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj cyfra
od początku roku nie ma innego uczucia niż strach, a jednak nie wystarczył on do większych rajdów

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2011-08-07 12:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zawieszono w niedzielę transakcje na izraelskiej giełdzie w Tel Awiwie po spadku o 6 proc. indeksu TA-100, obejmującego sto najsilniejszych spółek - poinformowała agencja AFP. :/

.

Najnowsze wpisy