Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2011-07-27 19:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nadal dzień bez cięcia ratingu dniem straconym
mjazzga / 2011-07-27 19:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
w nowa emisje pbs'a też nikt nie chce wchodzić, szukałem tu kilka razy fundamentów i nie znalazłem;]
mjazzga / 2011-07-27 19:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
widać że niektóre spółki chcą latać, ale jednak strach zwycięża;] jedna z nich to jak piszesz skrajnie przegrzany badziew, nawet tacy lebscy anale z RDO;] zgadzają się że przewartościowany badziew
myślę, że jak zjedzą tego kotleta długu usa, to w niedługim czasie znajdzie się nowy temat, to teraz taka moda na strach
pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-07-26 19:11 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Znakomicie i oby nam się;]
pozdrowienia serdeczne
mjazzga / 2011-07-25 19:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a zdarza się nie dostać w terminie? serio pytam bo nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło...
mjazzga / 2011-07-25 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
i pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-07-24 22:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
po weekendzie no niestety sporo padało,
to jest dla mnie fascynujące, że te spółki które tak lubisz;) to każdy rozgarnięty wie co to są za perły, a mimo to był jest i będzie taki pęd żeby na nich zrobić kokosy;]
widzę, że nie wszyscy na forum mieli fajny weekend;] niektórzy to mają chyba dużo czasu;) ale co jest fajne, że skończyło się cool
pozdrawiam i dobrej nocy
mjazzga / 2011-07-20 21:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj ja mam optymistycznego newsa z pb;]
Jacht ze złota i platyny za 3 mld GBP
Anonimowy malezyjski biznesmen wydał 3 mld GBP na jacht, do budowy którego wykorzystano złoto i platynę.

Przy budowie jednostki o nazwie „The History Supreme”, której kadłub pokryty jest złotem, wykorzystano 100 tys. kg obu metali. Oprócz złota i platyny do wykonania elementów wyposażenia wykorzystano materiał z meteorytu oraz kości dinozaura.

Autorem wielu elementów „The History Supreme” jest słynny jubiler Stuart Hughes, który pracował przy tym projekcie trzy lata.

Ludziom od kasy się w głowach przewraca
pozdrawiam
mjazzga / 2011-07-20 19:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Same dobre informacje, więc cool;]
pozdrawiam i miłego wieczoru.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

mjazzga / 2011-07-20 11:22 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie,
Światowe dostawy naturalnego kauczuku pozostaną rniewystarczającer1; w ciągu kolejnych siedmiu lat ze względu na brak możliwości pokrycia przez czołowych producentów rosnącego zapotrzebowania ze strony wytwórców opon i rękawiczek.

Taki stan, w którym wzrost produkcji będzie marginalny lub umiarkowany utrzyma się aż do 2018 r. r11; ocenia Jom Jacob, starszy ekonomista Stowarzyszenia Krajów Producentów Kauczuku (ANRPC).

Reprezentuje ono 92 proc. światowych dostawców surowca. M.in. z powodu ograniczenia dostaw w ciągu ostatniego roku wycena kontraktów terminowych na kauczuk wzrosła w Tokio już o 47 proc.

Produkcja krajów członkowskich ANRPC może wzrosnąć do co najwyżej 10,3 mln ton w 2012 r. z 9,9 mln oczekiwanych w roku bieżącym. W kolejnych latach prognozy zakładają wzrost do 12,2 mln w 2015 i 13,4 mln w roku 2018.

WST, Bloomberg
mjazzga / 2011-07-19 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Przeróżne gierki nadal są grane;( to już nie sekator ale halabardy, piszę oczywiście o BRS, którego nie mogę sobie nawet dokupić;/ Wyniki spółek dobre, a ceny szczególnie po tych zawirowaniach atrakcyjne, musi być tylko jakiś impuls..
Pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-07-19 19:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jeśli okresowo pojawia się taka debata, w której każda ze stron spędza miesiąc aby wyszarpać od drugiej jakieś profity, a wynik znany jest od 1 dnia, to oczywiście ma racje, nie ma jeśli się nie dogadają;]
mjazzga / 2011-07-18 20:54 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jeśli chodzi o portfel to przebudowałem go jakiś czas temu, tylko ze względu na lenistwo nie chciało mi się zmieniać na forum, ale wypadło wszystko z NC i raczej tu nie wrócę, Trochę więcej mam 2 najbardziej przewartościowanych spółek, troszku gazowni, troszkę komucha, oraz ptaszysko. Nie bardzo jest w czym zmieniać, szczególnie teraz gdy nie wiadomo co więcej spadnie;))
mjazzga / 2011-07-18 20:28 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
Słusznie pisałeś, że gotówka będzie przydatna w tym czasie, niestety u mnie zawsze jej brakuje w takich momentach, a nastrój no cóż, mogło by być lepiej.
Pozdrawiam serdecznie.
mjazzga / 2011-07-17 09:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj,
mógłbyś polecić coś podobnego w wersji czytanej? nie znam niemieckiego, a translator z niemieckiego na angielski tłumaczy bardzo dobrze,
pozdrawiam

Najnowsze wpisy