Forum

Komentarze użytkownika "mjazzga"

Komentarze użytkownika: mjazzga

mjazzga / 2011-12-09 20:03 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jednak nic nie przyklepali więc co s&p w weekend zaatakuje?;]
mjazzga / 2011-12-09 19:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude, jak tam polityki się sprawiły?
mjazzga / 2011-12-09 19:33 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zresztą odkupiłeś te akcje, czy nie z myślą o przyszłości?
mjazzga / 2011-12-09 19:32 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hmm ale chyba każdy wie, że od roku obroty to przerzucanie z wora do wora, ciągle piszemy o "gierkach" , pytanie czy kiedys zechca obrac inna droga tj powolnego wzrostu ceny;/ chyba im to sie w sochaczewskim glowach nie miesci cwaniaki;]
mjazzga / 2011-12-09 18:33 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
akcje zasiorbane ale kiedy ta jazda;] no chyba ze zle akcje mam;]
mjazzga / 2011-12-08 20:39 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
do końca grudnia spadki, dobre dane nie mają znaczenia w medialnym terroryzmie strachu;] + oczywiscie operacje podatkowe, brs pokazuje kierunek a co do skupu to tu bedzie historia szybka bo rowniez do konca grudnia wydadza te 100 milionow ;]
pozdrawiam
mjazzga / 2011-12-07 21:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak kupić na dnie? każdy by chciał;] gdybyś kupił na dnie brs, sns, crm, cdr, hawe itd, to miałbyś w rzyci tą całą bessę, z tych spółek tylko jedna cofnęła się znacznie;]
mjazzga / 2011-12-07 21:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
drogi, również przeżyłem bessę tracąc wszystko co materialne, nie straciłem i nie stracę jednak ducha;) a na pewno nie odbiorą mi go nierzeczywiste zagrywki świata finansów,
mjazzga / 2011-12-07 20:52 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dla mnie akcje, które wymieniłem są bardziej przewidywalne niż surowce, na których się nie znam;] wyjątkiem jest brs który zniszczył mi psyche lecz go nie oddam;] oraz pbf którym spekuluje;] aha portfel nie jest na longa w takim sensie jak był w kwietniu tj wyjeżdżałem sobie na wakacje, pracowałem, zaglądałem na konto czasem raz w tygodniu, teraz jest to pilnowane jak własny biznes, męczące ale przyzwyczaiłem się...
mjazzga / 2011-12-07 20:15 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dude,
mam już fundamenty nowego portfela tj pierwszej partie zakupionych spółek, jeśli mógłbyś ocenić go swoim spostrzeżeniem będę wdzięczny, a mianowicie:
BRS, SNS, HAWE, Getin, PBF, Groclin, gotówka 35% , wszystko zakupione na dzień dzisiejszy w dobrych cenach, z czujną obserwacją i zamiarem dokupywania...
pozdrawiam serdecznie
mjazzga / 2011-12-06 20:01 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ej to Ty piszesz że trzeba liczyć na polityków, moje zdanie i tych osobnikach wyrażałem wielokrotnie;] zresztą ja nie ufam nikomu tym wymienionym oraz analitykom i agencjom ratingowym itd, mam wrażenie, że każdy chce mnie okraść w sposób perfidny;]
mjazzga / 2011-12-06 19:32 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Angela powiedziała nie dla tego pomysłu i myślę, że wytrwa, nie wiem co jednak wymyślą jakie mają opcje? drukarnia?
mjazzga / 2011-12-06 19:21 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ostatnio spore wzrosty ideksów gpw to były na obrotach warzywniaka, w dniu dzisiejszym zauważyłem taką wyjątkową chęć uwalenia spółek, czasem po bandzie, jakby brakowało czasu...
tęsknie za czasami, w których mogłem sobie spokojnie pracować i bez nerwów spoglądać na rachunek, powolutku robię sobie zakupy ale takie zarabianie mnie nie cieszy;/
mjazzga / 2011-12-06 19:08 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witaj Dude? jak oceniasz dzisiejszą zagrywkę na KGHM? zachowuje się mało stabilnie hehe;] czy to już zaczyna się ostateczna rozgrywka?
pozdrawiam
mjazzga / 2011-12-02 21:31 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak długo, przecież to już będzie z rok?;]

Najnowsze wpisy