Forum

Komentarze użytkownika "samotna44"

Komentarze użytkownika: samotna44

powodzianie muszą oddać pieniądze

samotna44 / 2012-04-25 10:54
to jest w ogóle ciekawa sprawa, bo problem dotyczy tylko i wyłącznie województwa świętokrzyskiego, a dokładniej rzecz ujmując powodzian z Sandomierza, co lepsze to obni właśnie podczas powidzi byli najbardzij oszkodowani, a teraz muszą tę pomoc oddać - olaboga

wniosek o podwyżkę

samotna44 / 2012-04-19 11:05
Muisz zawrzeć informacje o tym, w jakim celu piszesz, pzrekonaj pracodawcę, dlaczego akurat ty powinienieś dostać podwyżkę, musi być trochę jak list motywacyjny, czyli musić przekonać pracodawcę

gigantyczne ceny żywności

samotna44 / 2012-04-19 09:54
Ceny owoców mają być najwyższe w historii (truskawki, morele, czereśnie itp) z powodu siarczystych mrozów zimą, ale nie rozumiem tego do końca, bo pzrecież dawniej też bywały takie srogie zimy i trwały długo dłużej niż ta nasza miniona.

umowa zlecenie a działalność gospodarcza

samotna44 / 2012-04-18 10:13
Jestem zatrudniona na umowę zlecenie w jednej z firm, gdzie mam odprowadzane składaki zusowskie, teraz jestem w trakcie zakładania własnej działalności, czy w takim wypadku ZUS będę musiała opłacać raz jeszcze, czy tylko składki chorobowe?

unijne dotacje dla rolników

samotna44 / 2012-04-18 08:47
Czy orientuje się ktoś z Państwa jak wygląda w tym roku kwestia dofinansowania rolników z Unii? Był taki pakiet wsparcia dla grup producentów owowcó i warzyw w Europie Srodkowej i niezła kasa z tego była, czy cały czas przeznaczają takie pieniądze?

zmiany w emeryturach mundurowych

samotna44 / 2012-04-17 12:38
60 lat? to jawna kpina. Wiadomo, ze w służbach do tego czasu pracować nie będzie, bo się fiozycznie nie da po prostu. Z całym szacunkiem,ale ja bym nie chciała żeby po moje osiedle partrolował 60 latek

Re: Dwa lata czekania na operację zaćmy. W 2011 roku kolejki nie znikną

samotna44 / 2012-04-17 08:40
to jest jakaś porażka w ogóle, cżłowkie płąci pzrez całe życie te składki wszytskie, a jak przyjdzie co do czego, to nawet się może nie doczekać na operację, bo nie dożyje do tej pory. Żenada

dopłacenie podatku

samotna44 / 2012-04-04 10:35
Należy daną kwotę dopłaty uiścić wraz z odsetkami, które są liczone od dnia następnego po dniu upływu terminu płatności podatku, czyli do 30 kwietnia.

więzienia CIA w Polsce - są zarzuty

samotna44 / 2012-03-27 11:24
to teraz pewnie wzrośnie zagrożenie terrosrytsyczne w Polsce, jak ta cała Al Kaida i jej podobne ugrupowania dowiedzą się, ze ich więźniowie byli u nas torturowani i przetrzymywani. A swoją dorgą dlaczego Polska godziła się w ogóle na takie obozy?

skandal aborcyjny

samotna44 / 2012-03-23 15:10
Skandal aborcyjny wybuchł w Wielkiej Brytanii po tym jak przeprowadzono kontrole w klinikach i okazało się, ze wiele z nich idzie kobietom na rękę, najbarzdiej szokującym było odkrycie aborcji ze wzgledu na płeć dziecka. Dziewczynki w rodzinach muzułmańskich są mało oczekiwanymi dziećmi, ale nie wiem, jak matka może się godzić na coś takiego. Poprzewracało się tym ludziach w głowie

nowe fakty w sprawie śmierci Madzi

samotna44 / 2012-03-23 10:59
ta sprawa coraz bardziej podejrzana się wydaje, po co sprawdzać ceny trumień?? nikt nie powinien się dziwić, ze w obecnej sytuacji to bardzo dziwnie wygląda

zwrot nadpłaty podatku

samotna44 / 2012-03-15 09:13
Rozliczając ten PIT zauważyłam, że w zeszłym roku przeoczyłam ulgę na internet, z której mogłam skorzystać. Czy w związku z tym mogę jeszcze teraz wystąpić o zwrot nadpłaty, czy jest już za późno. I czy fiskus nie ma obowiązku sparwdzenia pitu i wypłaty tej nadpłaty automatycznie?

Aborcja to zabijanie człowieka

samotna44 / 2012-03-14 11:21
ale to trochę tak, ajkby kobiety się zawzięcie upierały, ze np obrzezanie jest dobre albo nie, tak jak o tym pwoinni decydować mężczyźni, tak o aborcji kobiety

znieczulenie dla wszystkich rodzących

samotna44 / 2012-03-08 13:22
ja rodziłam bez znieczulenia i dałam radę, kiedyś w ogóle pzreciez nie było znieczuleń a kobiety rodziły, tyle się mówi o oszczędnościach w służbie zdrowia, to po co wydawać kasę na znieczulenia? a przecież jasne, że jak laska będzie miała wybór to będzie chciałą sobie ulzyć, bo kto by nie chciał, ajkby miał wybór?

Najlepsza lokata terminowa

samotna44 / 2012-02-27 15:20
Proszę sprawdzić w SKOKU z tego co się orientuję, to wciąz mają tę kapitalizację dzienną i niezłe oprocentowanie w stosunku do innych banków

Najnowsze wpisy