Forum

Komentarze użytkownika "samotna44"

Komentarze użytkownika: samotna44

staż w urzędzie a etat

samotna44 / 2012-12-12 09:05
Córka dostała właśnie decyzje o skierowaniu na staż z urzędu pracy. Bedzie go odbywać w Urzędzie Powiatowym w pobliskim mieście, czy po skońćzonym stażu może liczyć na etat, czy działa to w ten sposób?

dobrowolnie opłacane składki ZUS

samotna44 / 2012-12-10 09:00
O co chodzi z tym dobrowolnym opłacaniem składek ZUS od nowego roku? czy mam rozumeić, ze w momencie kiey nie mam obowiązku opłacania tych składek, np pracując w oparciu o umowe o dzieło, mogę sobie tak czy siak opłacać te składki dobrowolnie?

konto osobiste które wybrać

samotna44 / 2012-12-06 11:10
Chcę założyć córce konto osobiste, możecie mi coś polecić dobrego? orientujecie się może które banki są teraz w czołowce jeśli chodzi o atrakcyjność ofert takich kont?

zwolnienie lekarskie a staż emerytalny

samotna44 / 2012-12-04 11:46
czyli jeśli dajmy na to teortetycznie rzecz biorąc mam przepracowany wymagany okres, ale pzrez te wszytskie lata byłam łacznie rok na zwiolnieniu, to ten rok musze odjąć? i się okaże wtedy że nie mam prawa do emerytury jednak, tak>?

Re: Ceny mieszkań w 2013 roku spadną. Idą trudne czasy dla deweloperów?

samotna44 / 2012-11-30 10:29
przynajmniej raz się odwróciło i idą dobre czasy dla klientów, jak to mawiają los nie rychliwy ale sprawiedliwy

ile może dorobić emeryt?

samotna44 / 2012-11-29 10:05
Od stycznia będę pobierała emeryturę, wyliczyli mi 1578 zł brutto, opórcz tego pracuję jako niania na umowie zlecenie, na której miesięczne wynagrodzenie mam 2tys brutto. Czy po otzrymaniu emerytury będę mogła dalej tyle zarabiać?

Re: W ciągu 4 dni na drogach zginęły 32 osoby, a 465 zostało rannych

samotna44 / 2012-11-05 09:46
no ale jak to się ma to 'zwykłych' 4 dni? bo mi to się wydaje, ze te 32 osoby to brzmi duzo, ale z drugiej strony nie wydaje mi się, zeby to było duzo więcej niż w każde inne 4 dni

mieszkanie z gminy jak się starać?

samotna44 / 2012-10-24 09:17
Podobno każda gmina ma jakieś mieszkania komunalne, które może udostępnić najbardziej potrzebującym rodzinom, czy ktoś z Państwa wie może jak się można starać o takie mieszkanie?

samotna matka a wypowiedzenie

samotna44 / 2012-10-23 11:18
Czy jako samotna matka podejmująca praca mam jakieś 'przywileje' tzn czy jakiś dłuższy czas chroniący przed wypowiedzeniem albo coś takiego? cz jestem traktowana identycznie jak pozostali?"

emerytura rolnicza

samotna44 / 2012-10-22 14:41
Nigdy nie parcowałam zawodowo, a prowadziłam tylko gospodarstwo rolne i opłacałam zawsze Krus nigdy Zusu nie płaciłam, czy w takiej sytaucji mogę liczyć na jakąś emeryturę? i na jakich warunkach?

pisanie prac - legalne?

samotna44 / 2012-10-16 11:03
Córka zaczęła się ogłaszać w internecie że chętnie napisze za gokoś pracę zaliczeniową, semestralną a nawet licencjacką i magisterską. Mi to się w ogóle nie podoba, czy takie usługi są legalnie świadczone w ogóle?

umowa przedwstępna u notariusza

samotna44 / 2012-10-08 11:18
Potzrebuje porady, zamierzam sprzedaż mieszkanie i zanlazłam juz kupca nawet, z tym, że chcemy zawrzeć umowę przedwstępną, czy lepiej będzie ją spisać między nami tylko, czy w formie aktu notarialnego?

Re: Debata zamiast romantycznej kolacji. Dlatego Obama przegrał?

samotna44 / 2012-10-05 13:07
a myślicie naprawdę, ze ta debata miała aż tak duże znaczenie jak mówią o tym w mediach a co więcej, czy ta przegrana niby Obamy będzie miała wpływ na wynik wyborów, bo mi się wydaje, ze nie bardzo

dodatkowe dni wolne w przyszłym roku

samotna44 / 2012-10-03 14:42
a spojzreliście na to z tej drugiej strony? jaki to bedzie miało wpływ na gospodarkę i czy w czasach, kiedy kryzys pcha się do nas z każdej strony to faktycznie najlpesza decyzja jest?

upadłość Amber Gold

samotna44 / 2012-09-21 08:27
Byłam jedną z tych osób, które powierzyły spólce Amber Gold pieniądze, złożyliśmy pozew o zwrot naszych oszczędności oczywiście, Wczoraj padła informacja, ze dokonano upadłości likwidacyjnej spólki, czy to zmienia jakoś nasze położenie, czy np trudniej będzie nam odzyskać pieniądze?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy