Forum

Komentarze użytkownika "samotna44"

Komentarze użytkownika: samotna44

renta po zmarłym rodzicu

samotna44 / 2012-02-23 15:44
Mąz zmarł kilka dni temu, osierocił 2 dzieci. Wszytsko teraz na mojej glowie, jak wygląda sprawa renty? Córka właśnie zaczęła studiować, a syn jest w szkole średniej i nie wiem jeszcze, czy będzie kontynuował naukę. Dojakiego zcasu będzie się należała renta dzieciom?

Badanie wariografem

samotna44 / 2012-02-17 14:20
Czy ktoś wie na czym polega badanie wariografem? Moja znajoma jest podejrzana o coś, czego nie zrobiła i chcą jej pzreprowadzić właśnie takie badanie, ale nie wie czy się zgodzić i trochę się boi bo nie wie czego się spodziewać. Miał ktoś z was dośiwadczenia z wariografem?

Szkolenia BHP-gdzie zgłosić?

samotna44 / 2012-02-13 14:13
Jest teraz sporo firm zewnętrznych zajmujących się szkoleniami BHP, warto się zorientować, bo to wygodne rozwiązanie

uznanie ojcostwa

samotna44 / 2012-02-09 15:51
Czy jeżeli urodziłam dziecko, ale nie wzięliśmy ślubu z moim partnerem, tylko żyjemy w tak zwanym wolnym związku, to musi nastąpić jakieś ustalenie ojcostwa? Jak to się odbywa? I czy warto to robić? To znaczy czy są jakies konsekwencję uznania bądź nieuznania ojcostwa i ma to realny wpływ na dziecko?

Ubezpieczenie na życie a problemy finansowe

samotna44 / 2012-02-09 13:26
To było czystoochronne. A jakie mogą Państwo polecić ewentualnie inne, bardziej korzystne polisy? gdzie?

Ubezpieczenie na życie a problemy finansowe

samotna44 / 2012-02-09 11:17
Witam, wykupiłam ubezpieczenie na życie w PZU, ale obecnie przechodzę mam nadzieję, ze pzejściowe problemy finansowe i po prostu nie jestem w stanie płacić składek. Co mogę zrobić, zeby nie rezygnować całkowicie z ubezbieczenia? Szkoda mi, bo opłacałam już kilka lat.

Kredyt mieszkaniowy - formalności.

samotna44 / 2012-02-07 14:23
Zdecydowałam się na kredyt mieszkaniowy, jestem pewna, że będę się o niego starała, tylko trochę przerażają mnie te wszystkie formalności. Nie za bardzo wiem od czego powinnam zacząć, czy ktoś mógłby mi udzielić wskazówek jaki powinnam zrobić pierwszy krok?
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy