Forum

Komentarze użytkownika "stokrotka"

Komentarze użytkownika: stokrotka

stokrotka / 2007-04-12 00:25 / Bywalec forum
Witam wszystkich!

Jestem nowa na forum i jak wielu nowych, czytam Was od paru dobrych miesięcy.
Do tej pory nie odważyłam się pisać, ponieważ nie miałam nic ważnego do powiedzenia. :-)
Czytam, czytam, staram się czytać również między wierszami :-) , uczyć się od Was i wyciągać wnioski.
Okres inwestowania wirtualnego mam za sobą. Od grudnia ryzykuję własne prawdziwe pieniądze.
Nie przychodzi mi łatwo podejmowanie decyzji o zakupie, a jeszcze trudniej o sprzedaży.
Narazie jestem na plusie. :-)

Postaram się nie męczyć Was za bardzo pytaniami, ale pierwsze mam juz dzisiaj.

Punkt 13 porządku obrad ZWZ ZO Bytom dotyczy splitu - czy dobrze to rozumiem?
Jak rozumieć punkty 15 i 16 ?
----------------------
13. Podjęcie uchwały w sprawie podziału akcji poprzez obniżenie wartości nominalnej akcji z 10
(dziesięciu) złotych na 1 (jeden) złoty i zwiększenie liczby akcji bez obniżenia kapitału
zakładowego Spółki.
...........
15. Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji nie
więcej niż 15.000.000 (piętnaście milionów) akcji na okaziciela serii I
z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy, o wartości nominalnej 1,00 (jeden) złoty
każda, z prawem poboru na dzień 31 maja 2007 roku.
16. Podjęcie uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji nie
więcej niż 15.00.000 (milion pięćset tysięcy) akcji na okaziciela serii I
z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy, o wartości nominalnej 10,00 (dziesięć)
złotych każda, z prawem poboru na dzień 31 maja 2007 roku.
--------------------------
Czy te różne ceny akcji serii I dotyczą różnych akcjonariuszy (indywidualnych i instytucjonalnych)?

Dla ścisłości dodam, że nie mam (jeszcze?) akcji Bytomia - dzisiaj przegapiłam odpowiedni moment, a właściwie zbyt długo się wahałam (o tym pisałam wyżej), ale chciałabym wiedzieć co autor miał na myśli :-)

Pozdrawiam serdecznie
1 2 3 4 5 6 7 8
na koniec starsze

Najnowsze wpisy