Forum

Komentarze użytkownika "stokrotka"

Komentarze użytkownika: stokrotka

stokrotka / 2007-08-10 22:15 / Bywalec forum
Ten wpis o nałogu sprowokował mnie do przyjścia.
Może przyda sie Wam moje doświadczenie z paleniem.
Przyznaje sie bez bicia, że mam za soba dłuuuugie lata obcowania z tym śmierdzącym nałogiem.
Dzieci ze mna walczyły, nadeptywały na ambicję, niszczyły papierosy i używały wszelakich sposobów, żemy przestała.
Wstyd mi było, ale nałóg to nałóg.
Chciałam rzucić, ale nie wiedziałam jak.
Z okazji jakiegoś "Dnia bez papierosa" w radio usłyszałam o biorezonansie.
Skrótowo juz powiem tak: poszłam (założyłam, że nie zaszkodzi, a jak pomoże to będzie super). Zapłaciłam 50 zł, wróciłam z zabiegu i śmiac mi sie chciało (dosłownie), bo nie czułam potrzeby zapalenia. Trwało to 20-30 minut i od paru lat jestem wolna.
Wrócił węch - wiem jak palacze śmierdzą.
Od razu zaczęłam wrzucać do skarbonki zaoszczedzone pieniądze. Po 1,5 roku pojechałam za nie na urlop do Chorwacji.
Dzieci powiedziały, że zrobiłam im pod choinke najlepszy prezent w życiu.

Krokiety i barszczyk....

stokrotka / 2007-08-10 22:05 / Bywalec forum
Puk, puk.... można?
Moje wkupne to barszczyk czerwony i krokiety w 2 rodzajach: z kapustą i grzybami oraz nadzieniem pieczarkowo-jajecznym. Oczywiście własnej roboty. :-)
A do picia dla pań nalewke babuni przyniosłam - wisniową.
Alkoholu poza szampanem sylwestrowym właściwie nie pijam, ale z takiej okazji....dla przypomnienia sobie smaku z dawnych czasów....odrobinę....
stokrotka / 2007-08-09 21:18 / Bywalec forum
Czy możesz mi wytłumaczyc panie magistrze, tak łopatologocznie, co się może stać, jak ludzie wycofają pieniądze z TFI?
A tych pieniędzy jest duużo. A te z OFE?
Na giełdzie będzie bessa, ale co ludzie zrobią z tymi pieniędzmi?
Zostają tylko lokaty i obligacje?
Działki drogie, mieszkania drogie....

Cienka jestem w te klocki, więc proszę o odpowiedź.

Na koniec: jestem optymistką (może niepoprawną), że kursy akcji ruszą na północ po rozwiązaniu sejmu. Wskutek wzbudzenia nadziei, że będzie lepiej(normalniej), bo czyż może być gorzej (w polityce) niz jest?
Sądzę, że to może być impuls do wzrostów, bo teraz nie mogę dopatrzeć się reguł tej huśtawki
Z ciekawością poczytam opinie.

Strach się bać....

stokrotka / 2007-08-09 12:23 / Bywalec forum
http://wiadomosci.onet.pl/1586340,11,item.html

To nie odległa przyszłość - to tu i teraz.
Współczuję poszkodowanym.
Natura to żywioł. I nikt nie ma wpływu na kurs... chmury, wiatru i wysyp kropel w duzych pakietach.
stokrotka / 2007-08-09 11:10 / Bywalec forum
Witam!

1. Drogie państwo - rozrost administracji i większe wydatki na wszystko.
2. Działania odwrotne do deklaracji przedwyborczych (podatki, koszty admin.)
3. Przynoszenie wstydu na całą Europę i świat.
4. Bezzasadne oskarżanie opozycji o "wściekłe ataki", nawet, gdy ta milczy.
5. Posiadanie w swoich szeregach Jacka Kurskiego i tolerowanie jego działań i wypowiedzi.

Nie wiem czy to główne, ale mnie się takie nasunęły.
Może głównym jest posiadanie w nazwie i deprecjonowanie pojęć: prawo i sprawiedliwość?

Pozdrawiam
stokrotka / 2007-08-06 23:06 / Bywalec forum
Witam!
Byłam w Zębie u p. Basi. Było super! Pogoda dopisała, codziennie chodziliśmy, zwiedzaliśmy, jeżdziliśmy. Świetnie i niedrogo. Baza wypadowa idealna, no i te widoki z okien.... cudo!
Dziękuję za namiary.

Odrobina optymizmu....?

stokrotka / 2007-08-04 13:22 / Bywalec forum
Komisja Nadzoru Finansowego wspólnie z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów chcą wyłapywać nieuczciwe firmy w sektorze finansowym. Ale nie tylko – w niedalekiej przyszłości obie instytucje chcą zmienić system kształcenia.

Bat nad rynkiem

Prokonsumencka informacja

Cały artykuł
http://finanse.wp.pl/POD,22_,wid,9081326,prasa_22.html?rfbawp=1186225920.203

Pozdrawiam
stokrotka / 2007-07-11 14:22 / Bywalec forum
Witm
12-16.07 - zapisy na akcje (z pp)
Ładnie to tak początkującego dezinformować?

Pozdrawiam
stokrotka / 2007-07-10 19:31 / Bywalec forum
Wiecie co mi jeszcze przyszło do głowy?
Przy każdej transakcji dajemy zarobić maklerom - jakby zrobic taką statystykę forumową ile osób korzysta z jakiego DM i napisać do tych, gdzie mamy najwięcej rachunków, żeby się też dołączyli do naszej inicjatywy...
Podobno w ilości siła, więc może by zadziałało. Mam marzenie - żeby każdy DM tak 500-1000 zł miesięcznie dorzucił to by było super....
Co Wy na to?
stokrotka / 2007-07-10 19:01 / Bywalec forum
Magistrze Warrenie, czy wiesz cos więcej ponad komunikat, że PC Guard 18.06 złożył prospekt emisyjny?
Czy i kiedy pp będzie notowane, kiedy zapisy na akcje?
Chcę wyjechac na urlop i nie chciałabym przegapić.
Oczywiście będzie ktoś, kogo poproszę o czuwanie nad komunikatami spółki. :-)

Re: Tylko Chińczyki trzymają się mocno

stokrotka / 2007-07-10 18:24 / Bywalec forum
Nie giełdowo - sorry
Właśnie widziałam w TV akcję z takiej fundacji (http://www.trzebamarzyc.pl/) - 5-letni chłopczyk chory na białaczkę marzył, by zostać strażakiem - zorganizowali mu to. Przyjechała na sygnale straż pożarna, przywieźli taki mały mundur i hełm strażacki, zabrali go na przejażdżkę, trzymał sikawkę..... Inna dziewczynka chciała byc królewną, to w pięknej sukni zawieżli ją karetą do Dworu Oliwskiego na bal zorganizowany specjalnie dla niej .....
To a'propos pomysłu z fundacją forumowiczów.
Patrzyłam na to chwilę i łzy same mi pociekły....
Jak się ma bagno polityczne do choroby, marzeń i śmierci dzieci......, bezsilności lekarzy i rodziców....
Jest kilka takich fundacji, mają oddziały w całej Polsce, jest dużo dzieci oczekujących na spełnienie marzenia.
Zróbmy coś, żeby urealnić ten pomysł, bo warto i czasu niektóre dzieci mają bardzo mało....
Mam nadzieję, że się nie gniewacie za ten wpis....
stokrotka / 2007-07-09 16:48 / Bywalec forum
Gratulacje panie magistrze !
stokrotka / 2007-07-09 00:12 / Bywalec forum
To może się nie przyznawaj..... :-))))
stokrotka / 2007-07-09 00:11 / Bywalec forum
Dobre :-))
stokrotka / 2007-07-08 19:03 / Bywalec forum
Pierwszy edykt królewski?
Niech tak będzie, a będzie miło i mądrze i z szacunkiem ku korzyściom wszystkich waszmościów. :-)

Najnowsze wpisy