Forum

Komentarze użytkownika "studentMIM"

Komentarze użytkownika: studentMIM

studentMIM / 2008-07-22 21:58 / Tysiącznik na forum
No ale za czasów rządów SLD zadłużenie państwa rosło w dość szybkim tempie. A teraz maleje. I to chyba ta druga sytuacja powinna być tą normalną...
studentMIM / 2008-07-22 22:03 / Tysiącznik na forum
Może nie jest najbardziej ekologiczna, ale na pewno jest bardziej ekologiczna od węgla, przy którego spalaniu wydziela się dość dużo toksycznych substancji
studentMIM / 2008-07-22 22:05 / Tysiącznik na forum
Może ja się czepiam, ale moim zdaniem powinno się zablokować na money.pl wrzucanie całych artykułów jako komentarz
studentMIM / 2008-07-23 08:30 / Tysiącznik na forum
Zarówno w PO, jak i w PiS są takie osoby. Przytoczonym przez Ciebie osobom z PO odpowiada chociażby Brudziński i Kurski z PiS. Taka jest niestety smutna rzeczywistość:(
P.S. Zachowaj poziom wypowiedzi i nie nazywaj ludzi "burkami", "oszołomami" itp.
studentMIM / 2008-07-23 08:38 / Tysiącznik na forum
Czy jeśli zainwestujesz pieniądze w fundusze inwestycyjne będziesz mógł je "wyjąć" za 20 lat? Zakładając dalsze istnienie funduszu i stabilność państwa tak.
Tak samo ma się sprawa z emeryturami z tzw. "drugiego filaru". Z tym że tu wystarczy stabilność państwa, a ta jest (wbrew Twojej wypowiedzi) dość prawdopodobna.
Co zaś się tyczy tego:
20 mln ludzi
bedzie oddawac 80 % wynagrodzenia by zapewnić los 10 milionom
staruszków

to po prostu z czasem będzie trzeba powoli przesuwać wiek emerytalny
studentMIM / 2008-07-23 08:41 / Tysiącznik na forum
Pewnie jest w tym odrobina racji. Ale oczywiście nie jest to cała prawda. Chiny wciąż będą się szybko rozwijały (choć pewno trochę wolniej), bo ich wzrost opiera się także na innych czynnikach.
Postawione przez Ciebie tezy są prawdopodobne, ale raczej oczekiwałbym tu po prostu korekty, w długoterminowym trendzie rosnącym
studentMIM / 2008-07-23 08:44 / Tysiącznik na forum
Co ten artykuł ma wspólnego z korupcją i tym bardziej z "TW Bolkiem"?
studentMIM / 2008-07-23 08:47 / Tysiącznik na forum
Nie wysuwaj oskarżeń bez pokrycia. To też pewno znajduje się w którymś z tych aktów prawnych. I zdecydowanie jest to złe, bo ogranicza Twoją wolność do obrażania ludzi
studentMIM / 2008-07-23 09:21 / Tysiącznik na forum
najlepiej powiedzmy do 80% średniej długości życia (to 80 nie musi wynosić akurat tyle;P)
studentMIM / 2008-07-23 09:34 / Tysiącznik na forum
Wybacz, ale szukam w google i wydaje mi się, że jeśli umrzesz przed emeryturą, to zebrane pieniądze podlegają dziedziczeniu...
studentMIM / 2008-07-23 09:46 / Tysiącznik na forum
mógłbyś coś podlinkować, aby poprzeć swoje twierdzenia?
studentMIM / 2008-07-23 09:51 / Tysiącznik na forum
Ok. Nie wiem co wnosi Twoja wypowiedź. Jest oczywiste, że w obu partiach są takie postacie, których język i treść wypowiedzi nie utrzymują chociażby minimalnego poziomu i ja to w swoim wcześniejszym poście napisałem.
studentMIM / 2008-07-23 09:56 / Tysiącznik na forum
Ja się z tym zgadzam. Prawo jest zbyt łagodne dla przestępców.
Czasem też karze się za mocno uczciwych ludzi za głupie błędy (wyświetlenie "listu gończego" na allegro). Czasem wymiar sprawiedliwości popełnia błędy.
Jednak w naszym kraju jest coś takiego jak domniemanie niewinności. I dlatego do czasu, gdy osoba jest skazana przez niezawisły sąd nie wolno nazwać jej złodziejem.
studentMIM / 2008-07-23 09:57 / Tysiącznik na forum
W jaki sposób? Ja tego w google nie znalazłem, ale jeśli jest to prawdą, to proszę podlinkuj jakiś artykuł (tylko błagam nie bloga jakiegoś nastolatka)
studentMIM / 2008-07-23 10:42 / Tysiącznik na forum
Nie czytam wyborczej, a przede wszystkim Rzeczpospolitą. A tak jak wspomniał "raf73" odwoływanie się do
Człowieku cała Polska o tym bębni
zamiast faktów jest chyba dość prymitywne

Najnowsze wpisy