Forum

Komentarze użytkownika "zapi"

Komentarze użytkownika: zapi

Re: Czy to już koniec wzrostu cen mieszkań?

zapi / 2006-09-20 11:57 / Bywalec forum
Ciekawe kiedy PiS przypisze to sobie, jako zasługa ich rządu :)
zapi / 2006-09-19 09:26 / Bywalec forum
No ale tym sposobem stają się kowalem własnego losu

Re: PO i PiS razem w sondażach

zapi / 2006-09-18 11:33 / Bywalec forum
(LPR) 8+ (Samoobrona) 50 = 58 posłów, którzy są zbędni w parlamencie i biorą pieniądze za występowanie przed kamerami
zapi / 2006-09-18 10:22 / Bywalec forum
Dokładnie. A tak to wybrała za nas wieś i mamy taki obraz sejmu

Re: Rozłam w Samoobornie - odejdzie kilkunastu posłów?

zapi / 2006-09-13 08:23 / Bywalec forum
Czego można się spodziewać po tej chłopskiej partii.
Z drugiej strony Lepper na tym nic nie straci politycznie, ponieważ Samoobrona mogłaby wystawić figury woskowe na listy do wyborów, a i tak ich elektorat głosuje na Leppera
zapi / 2006-09-12 16:50 / Bywalec forum
chodziło mi raczej o wyższe cele. Natomiast jeżeli tylko o to jej chodzi to trudno. Jej sprawa. Na pewno w rozmowie z Kaczyńskim przedstawiła swój plan

Re: transport

zapi / 2006-09-12 15:35 / Bywalec forum
Płatność za transport możesz nawet naliczyć 2zł za km tam i z powrotem.
Natomiast stawka 0.7846 dotyczy korzystania przez pracownika z samochodu prywatnego do celów służbowych.

Re: transport

zapi / 2006-09-12 15:35 / Bywalec forum
Płatność za transport możesz nawet naliczyć 2zł za km tam i z powrotem.
Natomiast stawka 0.7846 dotyczy korzystania przez pracownika z samochodu prywatnego do celów służbowych.
zapi / 2006-09-12 15:30 / Bywalec forum
Co najwyżej może wpłynąć na poziom bezrobocia

Re: Lepper: Decyzja Gilowskiej "na tak"

zapi / 2006-09-12 15:28 / Bywalec forum
Dla rynków finansowych byłaby to dobra wiadomośc, ale nie oszukujmy się - do czego ma wracać?
Wszystkie jej pomysły "wzięły w łeb". Pompowane są wydatki socjalne gdzie się tylko da. Co ona może zrobić?
A słuchanie wicepremiera Leppera, że budżet (papier) przyjmie kolejne 5 mld deficytu to chyba poniżej poziomu prof. Gilowskiej

Re: Płaca minimalna wzrośnie o 37 złotych

zapi / 2006-09-12 15:20 / Bywalec forum
Może lepiej obniżyć podatki, żeby z obecnych 899 zł na czysto przypadło 37zł więcej?
A tak od tych 37 zl podatki, ZUS'y i wyjdzie podwyżka na poziomie 23zł.

Re: Albo podwyżki, albo koniec koalicji

zapi / 2006-09-12 15:18 / Bywalec forum
Zaraz. ja myślałem, że licytacja polega na podbijaniu kwoty?
Samoobrona chce 5 mld, a LPR tylko 1,7 mld?
oj Panie Giertych, nie postarał się pan

Re: Sadowski: Nikt nie policzył kosztów państwowej edukacji

zapi / 2006-09-12 14:43 / Bywalec forum
A czy ktoś policzy za 4 lata stracone korzyści jakie zaprzepaścił obecny rząd???
zapi / 2006-09-12 14:37 / Bywalec forum
Dokładnie, co miesiąc oddajemy 1/3 naszych zarobków na podatki i parapodatki (ZUS). A następnie będąc w sklepie, na stacji benzynowej itp. płacimy kolejne podatki pośrednie z naszej pensji netto. Nie wspominając o tym, iż pracodawca musi jeszcze kolejne parapodatki odprowadzać.
A pan Lepper mi tu mówi, że 5 mld to bezpieczna granica.
Jeszcze może powie, że tego ie odczujemy?
Oczywiście, że nie, bo jakby ograniczyć wydatki to możliwe byłoby ograniczenie podatków. Ale on jest na to za głupi.
Poza tym jest mały potencjalny elektorat, który to zrozumie i zagłosuje za tymi rozwiązaniami. Taka nasza mentalność.

Re: Czy czekają nas przedterminowe wybory?

zapi / 2006-09-12 12:56 / Bywalec forum
Moim zdaniem to jest tylko gra pod publikę.

Lepper ze swoimi pomysłami i znajomością ekonomii doprowadzi nasz kraj do stagnacji. Jeżeli dla niego 5 mld zl nie stanowi problemu jeżeli chodzi o deficyt, to jest to nieodpowiedzialny polityk.
Z drugiej strony jeżeli będziemy w taki sposób redystrybuować nasze PKB, to będziemy się cofać.
Więcej pieniędzy powinno iść na infrastrukturę, naukę, a nie na pijaków na wsi. Jeżeli im więcej damy, to oni więcej przepiją - proste.

Najnowsze wpisy