Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2008-10-13 22:14 / Tysiącznik na forum
Spoko, spoko osesku tylko dlaczego nie przestrzegales zielonych graczy kiedy indeksy byly na szczytach - wtedy bylo ich tu wiecej a przestrzegasz, kiedy zblizamy sie do dna? Zieloni boja sie teraz otwierac takie strony internetowe na ktorych jest cokolwiek o gieldzie. Jak mowie komus, ze zbliza sie czas do zakupow na gieldzie to patrza na mnie z przerazeniem a kiedy tym samym ludziom mowilem poltora roku temu o tym, ze gielda juz jest na szczytach i raczej nie urosnie to patrzyli na mnie jak na niepowaznego bo byli w szale zakupow jednostek funduszy ...
zeppelin / 2008-10-13 22:09 / Tysiącznik na forum
z pierwszym przyznam - miewam problemy
ale drugie ostatnio wycwiczylem - szczegolna zaprawe w boju mialem w piatek :)

Re: Jaki kot jest każdy widzi

zeppelin / 2008-10-13 22:05 / Tysiącznik na forum
Powiem Wam, ze niezaleznie czy ktos kupuje, kupuje i sprzedaje czy tylko oglada warto bylo byc na gieldzie w ostatnich dniach. Takich ksiazkowych wahan nastrojow dawno juz nie bylo i nie predko moga sie pojawic. Nie bede pisal o tym czy kupowalem czy sprzedawalem bo wyjdzie, ze sie wymadrzam po czasie ale w ostatnie dni sprawdzaly sie prawie wszystkie powiedzenia gieldowe ...

Re: Jaki kot jest każdy widzi

zeppelin / 2008-10-13 21:43 / Tysiącznik na forum
Co oni biora w tej ameryce??? niech juz zamykaja te gielde bo do nieba poleca ...
zeppelin / 2008-10-13 21:39 / Tysiącznik na forum
Bioton ostatnio wyjatkowo dobrze sie zachowywal i wyglada to na lokalne dno ... moim zdaniem mozna liczyc na odbicie. Sam nie wchodze bo bioton nie chodzi w moim rytmie - nie czuje drania ... :)
zeppelin / 2008-10-13 21:34 / Tysiącznik na forum
Teraz jest swietny czas na DT - mozna cos kupic na long ale jak za szybko rosnie to trzeba puscic tak jak dzisiaj z rana. Mnie sie to bardzo podoba :)
zeppelin / 2008-10-13 21:33 / Tysiącznik na forum
Teraz jest swietny
zeppelin / 2008-10-13 21:33 / Tysiącznik na forum
Teraz jest swietny
zeppelin / 2008-10-13 21:26 / Tysiącznik na forum
spoko - tez mam taki zamiar. Ja wchodze w wybrane kwity juz teraz ale nie licze jeszcze na hosse...
zeppelin / 2008-10-13 21:21 / Tysiącznik na forum
Long jestem z Toba w sensie, ze tez chcialbym zeby roslo, ale nie badz jak dziecko - 1600 - 1700 jest w zasiegu i to nie bedzie zadna tragedia ... moze byc gorzej.

Re: Jaki kot jest każdy widzi

zeppelin / 2008-10-13 21:17 / Tysiącznik na forum
Moim skromnym zdaniem dzisiejsze nieudane odbicie na GPW to efekt umorzen funduszy. Media wystraszyly ludzi, ze straca wszystko i wielu nie wytrzymalo. Nie bylo bardzo duzych obrotow stad zakupy zostaly zrownowazone przez umorzenia. Jutro bez zagranicy czeka nas to samo ... Pozytywny sygnal plynie natomiast z walut - byc moze niektorzy juz zauwazyli, ze na GPW znacznie potanialo ...
zeppelin / 2008-10-13 21:13 / Tysiącznik na forum
Jak popatrzec na indeksy w USA to byly prawie na poziomie dolka z 2002 roku. Maja powazny pretekst do korekty wzrostowej, czy to juz poczatek hossy - pewnie sie zgodzicie, ze nie.
zeppelin / 2008-10-12 23:01 / Tysiącznik na forum
Podobnie jest z kilkoma firmami. Najblizsze walne IDM ma podjac decyzje o skupie do akcji za prawie 30 mln zł - prawdopodobnie chlopaki widza, ze w kasie maja wiecej niz wynosi rynkowa wycena spolki :)
zeppelin / 2008-10-12 22:55 / Tysiącznik na forum
spekulacja - czyli kupowanie i sprzedawanie? :)
zeppelin / 2008-10-10 13:05 / Tysiącznik na forum
Komentarz spoko ale nie na dzisiaj ... ;)

Najnowsze wpisy