Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-03-01 22:35 / Tysiącznik na forum
"nietrudne" pisze się razem analfabeto ...
zeppelin / 2009-03-01 21:38 / Tysiącznik na forum
piszesz zbyt prymitywnym językiem i trudno zrozumiesz co chcesz powiedzieć ... o ile w ogóle masz coś do powiedzenia poza "RZEŹNIA" ...
zeppelin / 2009-03-01 21:35 / Tysiącznik na forum
mhmm ... zwolnili już połowę warszawy a drugą połowę (tę większą) zwolnią w następnym tygodniu ...
zeppelin / 2009-03-01 21:33 / Tysiącznik na forum
RZEŹNIĘ to Ty masz w głowie ...

Re: GPW: Było w górę, a teraz w dół

zeppelin / 2009-02-27 20:25 / Tysiącznik na forum
Tak vox'ie wykrakałeś! :)))
Będzie megahossa ;)))
Na forum górą pesymiści ... to dobrze wróży ...

A tak poważniej to zadziwia mnie psychologia ludzi. Jak jest szczyt hossy to większość wierzy we wzrosty. Jak giełda dupnęła na dno albo prawie na dno to większość jest za spadkami. Ot instynkt stadny ... (to nie dotyczy ciebie Kenobi - Ty obstawiałeś bessę w czasie hossy juz w połowie drogi do szczytów i twoje podejscie rozumiem)

Pozdro 4 all
spadam cieszyć się życiem i wydać trochę kasy na rozrywki :))))

Re: GPW: Trudno o poprawę

zeppelin / 2009-02-26 22:43 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy pamiętacie jak za czasów Clintona USA miało 500 mld $ nadwyżki budżetowej.Zastanawiałem się wówczas co oni zrobią z tą kasą ... a tu proszę 10 lat i zdążyli zrobić gigantyczną dziurę. Amerykańce to zdolny naród ... prawie taki jak my :-)))
zeppelin / 2009-02-26 22:35 / Tysiącznik na forum
Inflacja to podstawowy czynnik ratujący budżety wielu państw. dla mnie niepokojące były informacje o pojawiającej się tu i ówdzie deflacji ... to jedna z najgorszych rzeczy, które teraz mogą się wydarzyć
zeppelin / 2009-02-25 22:34 / Tysiącznik na forum
Czarne wizje to trzeba było przedstawiać dwa lata temu a Ty odkryłeś ostatnio ostatnio, że jest bessa i nie możesz wyjść z zachwytu z lotności swojego umysłu ...
zeppelin / 2009-02-25 22:16 / Tysiącznik na forum
tak się potocznie nazywa? ... :P naprawdę? :-)
zeppelin / 2009-02-25 22:13 / Tysiącznik na forum
Chłopie wysil w końcu to spłaszczenie pod czaszką i napisz coś sensownego bo tylko zaśmiecasz forum. Odkąd tutaj piszesz nie napisałeś ani jednego zdania na temat prognozowanego przez Ciebie rozwoju sytuacji na giełdzie lub na rynku, nie przeanalizowałeś tez żadnego zagadnienia. To nie moja sprawa ale marnujesz czas pisząc tylko głupie uwagi i kupę nawiasów ...
zeppelin / 2009-02-25 21:36 / Tysiącznik na forum
Powiedzą, że już dawno kupili ... aż się zdziwisz jak się dowiesz, że zarobili więcej od Ciebie ;-))))
zeppelin / 2009-02-25 21:30 / Tysiącznik na forum
Gratulacje :-)) w końcu trzeba się zacząć przyzwyczajać do takich operacji ;-)
zeppelin / 2009-02-25 21:28 / Tysiącznik na forum
i ja ...:-))
zeppelin / 2009-02-25 21:24 / Tysiącznik na forum
Cóż za wyrafinowane porównania ... no, no ... :P :-))))
zeppelin / 2009-02-24 22:03 / Tysiącznik na forum
tak ale jak zjechała do 0,1 to może też do 0,05. Niektórzy natomiast nie akceptują 50% strat. Na PKO taki scenariusz jest o wiele mniej prawdopodobny niż na innych. Mój komentarz nie wynika jednak z tego, że nie jestem za tym żeby powoli zbierać tanio przyszłościowe firmy, sam to robię ale bardzo powoli ... Z PKO można liczyć na 20% zarobek w niedługim czasie. Reszta się kisi i nie ma komu sprzedawać nawet jak trochę urośnie bo mizerny obrót.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy