Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-02-16 19:33 / Tysiącznik na forum
Z pewnością to Fitter jest winien stratom. Kasę to sam stracisz jak zaczniesz grę na giełdzie :)

Re: Recesyjny tydzień na giełdzie

zeppelin / 2009-02-15 23:42 / Tysiącznik na forum
Witam,
Widzę niedźwiedzie nastroje na forum. W sumie to nie ma się czemu dziwić, fakty wskazują, że tak powinno być.
Byki coraz mniej liczne ... teraz nie wypada wręcz mieć byczych poglądów. Miałem dzisiaj komuś powiedzieć, że byczę się na kanapie i nawet to wydało mi się niestosowne. Wszystko to jak z książki ... czekamy jeszcze aby ostatni optymiści powiedzieli, że jest źle i będzie jeszcze gorzej. To będzie czas przesilenia i wtedy będzie można powiedzieć, że jesteśmy w środku bessy. Dziwi mnie obnoszenie się z kryzysem i czarnowidztwo co do giełdy tych, którzy jak było wiadomo, że poleci i to daleko byli optymistami. To swoisty wskaźnik. Giełda to głównie psychologia. Tutaj nie jest ważna obecna sytuacja gospodarcza, obecne wydarzenia są tylko pożywką spekulantów. Na giełdzie liczy się przyszłość .. której nikt do końca nie jest w stanie przewidzieć a Ci co dobrze przewidują mogą stać się bogatymi ludźmi.
zeppelin / 2009-02-14 19:35 / Tysiącznik na forum
eeetam ... wszyscy normalni przeklinają :-) Kamil Durczok to spoko gość.
zeppelin / 2009-02-14 19:30 / Tysiącznik na forum
To się wydaje takie wyrachowane ale intercyza to podstawa ...
zeppelin / 2009-02-14 16:54 / Tysiącznik na forum
to akurat nieprawda ... tego na szczescie nigdy nie mozna wiedzieć. można być bardzo miło zaskoczonym nagle w dowolnym momencie życia ...
zeppelin / 2009-02-13 23:49 / Tysiącznik na forum
szukanie dna wchodzi w ostatnią fazę ;-) :-))
zeppelin / 2009-02-13 23:42 / Tysiącznik na forum
Dobrej nocy
zeppelin / 2009-02-13 23:17 / Tysiącznik na forum
w porównaniu na przykład z typowym piątkowym clubbingiem to skromnie ;-) ale mamy w końcu kryzys ... trzeba ograniczyć clubbing do soboty ;-) :-))))
zeppelin / 2009-02-13 23:13 / Tysiącznik na forum
skopiuj oddzielnie dwie linijki z linkiem i poskładaj je ;-)
zeppelin / 2009-02-13 23:12 / Tysiącznik na forum
Wynika z tego, że z jednym wyjątkiem to głównie mężczyźni zawinili ...
a przecież oni to robili z myślą o kobietach! :-)))
zeppelin / 2009-02-13 23:03 / Tysiącznik na forum
Czuję się świetnie :-) u mnie skromnie: browarek i muza
;-)))
zeppelin / 2009-02-13 22:55 / Tysiącznik na forum
Witaj bebe, co tam dzisiaj w programie? ;-)
zeppelin / 2009-02-13 22:54 / Tysiącznik na forum
Jak widać poniżej trolle logo moga być jeszcze bardziej nieznośne niż te nielogo ... dzisiaj to już jakieś przesilenie. Trudno cokolwiek skomentować przy takim poziomie dyskusji. Dobrej nocy b a r a k u d o.
zeppelin / 2009-02-12 21:15 / Tysiącznik na forum
Czyżby jednak kapitulacja? Gdzie jest kenobi? może on powie coś optymistycznego ... :))
brakuje jeszcze tego żeby vox napisał, że nie będzie hossy :))) wówczas będzie można zacząć podejrzewać, że łapiemy dołek ...
teraz to jak się okazuje jednak wciąż odległa sprawa. Obecne spadki, o ile giełda jest wskaźnikiem wyprzedzającym koniunkturę, są jednak złą wróżbą na możliwości poparawy w gospodarce pod koniec roku 2009 ... i to mnie, człowieka prowadzącego własną działalność gosp., martwi ...
zeppelin / 2009-02-10 23:39 / Tysiącznik na forum
tutaj nie było widać bo gość wyjechał dosc szybko spod estakady. zobaczyłem go na jakies 5-10 m... nie było duzych szans na hamowanie ...

Najnowsze wpisy