Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-02-19 23:20 / Tysiącznik na forum
Chyba w ogóle nie zrozumiałaś co napisałem. W tej chwili w moim interesie jest osłabienie PLN ... ale moim zdaniem to nie potrwa bardzo długo. Sprzedaż 20 mln to tylko symboliczny sygnał i nie ma co tego mylić z rosyjską rozpaczliwą walką o rubla ... nie sądzę żeby rząd miał zamiar bawić się ze spekulantami. Sami spekulanci przestawią się wkrótce bo takie tempo osłabiania PLN jest nie do utrzymania na długą metę. Odwrót widać też na JPY ...
zeppelin / 2009-02-19 23:04 / Tysiącznik na forum
Kenobi, waluty tak samo są regulowane przez rynek jak notowania W20. Spekulanci grają w jedną stronę a jak za daleko przeciągną to zmieniają kierunek. Podobno Saxo zamknął S-ki na PLN. Nie wiem czy to tylko plotki pod dalsze spadki złotego, ale jeśli nie to jest to jakiś sygnał, że za jakiś czas możemy się doczekać zmiany trendu... Jeśli chodzi o sprzedaż EUR to właśnie w momencie jak PLN jest słaby to wtedy należy sprzedawać. Jeśli 20 mln EUR wystarczyło żeby zmienić kurs to mogą to robić dość długo. Mają do wymiany kilkaset razy więcej ... i na pewno my na tym nie tracimy!
zeppelin / 2009-02-18 21:23 / Tysiącznik na forum
Jaki przełomowy ... min fin sprzedało drobną część EUR, które musi i tak wymienić na PLN. Gdyby tak robili w środku ubiegłego roku to był błąd a teraz chwała im za to.
To bardzo dobre zagranie. Zamiast zwiększać rezerwy walutowe zagrali tak jak sie powinno grać. Szczyt może być trochę dalej ale nie trzeba trafiać dokładnie w szczyt, jest dobrze jak sprzeda się blisko szczytu. Tylko jelenie kupują na górkach a sprzedają w dołkach ... Brawo Min. Fin.!!!
zeppelin / 2009-02-18 19:38 / Tysiącznik na forum
Trzeba było jeszcze zwrócić uwagę na widły ... i wszystko by się wyjaśniło.
zeppelin / 2009-02-18 18:55 / Tysiącznik na forum
A jak tam osesku wyniki Twojego wczorajszego sondażu co do dzisiejszego rozwouju sytuacji na W20? Szukałem ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Nie to żebym się przechwalał ale moje -3% z rana i +0% na zakończenie nie było zupełnym pudłem ;)
zeppelin / 2009-02-18 16:09 / Tysiącznik na forum
Pomyliłeś się, to nie to radio :))) A sioo ...
zeppelin / 2009-02-18 15:58 / Tysiącznik na forum
A taka była hossa godzinę temu ... tyle razy to powtarzane i nadal nauka idzie w las...

Re: GPW: A przed nami przepaść

zeppelin / 2009-02-18 15:40 / Tysiącznik na forum
Jeszcze nie jedna jazda przed nami tej zimy ...
zeppelin / 2009-02-18 15:35 / Tysiącznik na forum
myślę dokładnie tak samo ...
zeppelin / 2009-02-18 15:34 / Tysiącznik na forum
to akurat nie takie proste. jak masz akcje za parę mld to nie wrzucisz sobie ot tak na S ... nie ma co przesadzać ...
zeppelin / 2009-02-18 15:31 / Tysiącznik na forum
Generalnie nie warto i niejeden się o tym przekonał.
Zależy czy kupujesz na DT czy na dłuższy termin. Jeśli na dłuższy termin to różnica kilku % nie ma zupełnie znaczenia.

Re: GPW: A przed nami przepaść

zeppelin / 2009-02-18 14:59 / Tysiącznik na forum
Apeluję o spokój i o to by nie ogłaszać hossy! Nie zapeszajcie ;) Mam nadzieję, że nasze OFE zrobiły wreszcie zakupy. No i gratulacje dla twardzieli, którzy kupowali w dołku! :)
zeppelin / 2009-02-18 14:55 / Tysiącznik na forum
za chwilę wszyscy tak napiszą ;)
zeppelin / 2009-02-18 00:14 / Tysiącznik na forum
Witaj bebe i od razu dobranoc ;)

pozdrawiam
zeppelin / 2009-02-17 23:33 / Tysiącznik na forum
już Ci nie wierzę ... i nie pisz o tej Japonii bo mi sie kojarzy z JPY! ;)

Dobranoc

Najnowsze wpisy