Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-02-10 23:32 / Tysiącznik na forum
thx :-)
zeppelin / 2009-02-10 23:24 / Tysiącznik na forum
wiem zbigu, ze nie powinienem tego pisać ... zrobiłem to tak na gorąco. otworzyłem piwo i wszedlem na forum. to nie jest moj pierwszy wypadek. ten był pierwszym konkretnym ... ale przepraszam, ze napisalem tu o tym.
zeppelin / 2009-02-10 23:16 / Tysiącznik na forum
Adrenalina to coś niesamowitego wiem to nie o dzisiaj ;)
zeppelin / 2009-02-10 23:10 / Tysiącznik na forum
Właśnie! :)) Ja dostałem drugie! To też jest lekcja dystansu potrzebnego nie tylko na giełdzie ...
zeppelin / 2009-02-10 23:09 / Tysiącznik na forum
Dzięki Kenobi, poza szokiem chyba i drobnymi stłuczeniami nic mi raczej nie jest.
zeppelin / 2009-02-10 23:01 / Tysiącznik na forum
Powiem Ci szczerze, że jak samochody się zatrzymały po obrotach to sam byłem zdziwiony w pierwszym momencie, że żyję a później, że jestem w stanie wyjść ... Twoje zdrowie ;)

Re: GPW: Spokój, ale tylko na chwilę

zeppelin / 2009-02-10 22:57 / Tysiącznik na forum
Witam Was wieczorową porą.
Dwie godziny temu darowano mi życie. Miałem wypadek ... gość wjechał mi na skrzyżowaniu na czerwonym świetle. Jego samochód skasowany zupełnie ... ja mam skasowany tylko mózg, nie mogę się nadal skoncentrować na tyle żeby wiedzieć co jutro mam pilnego do zrobienia w pracy. Otworzyłem właśnie browara i próbuję się jakoś odstresować ... przepraszam, że pisze tu takie p******* ...
zeppelin / 2009-02-09 22:43 / Tysiącznik na forum
chyba straszaka ... :P
zeppelin / 2009-02-09 22:30 / Tysiącznik na forum

Zarabial cala besse

Hmm ... jesteś pewna, że całą? :-)) zabrzmiało to tak jakby dzisiaj się skończyła ... :-))
zeppelin / 2009-02-09 22:07 / Tysiącznik na forum
Nie sądzę żeby zgodnie z prawem można to było anulować. Są pewne przepisy w prawie unijnym ale u nas nie obowiązują. Nie chcę być źle zrozumianym nie jestem za żadnym finansowaniem nikompetencji zarządów firm przez podatników, ale chcę zwrócić uwagę na podejście banków do przedsiębiorców ...
zeppelin / 2009-02-09 21:53 / Tysiącznik na forum
Sprawa nie jest ani czarna ani biała ... banki wiedziały co będzie grane...
Pewnie nic nie będzie z tego unieważnienia opcji, ale to nie było fair. To banki doradzały tak że zniszczyły niektóre firmy a inne wpędziły w wielkie tarapaty. To niestety nie pierwszy przypadek kiedy bank jako doradca lub kredytodawca wyrzuca właściciela z firmy. Porównywanie ruletki opcyjnej ze sposobem w jaki traci się na giełdzie jest nieadekwatne.
zeppelin / 2009-02-08 23:01 / Tysiącznik na forum
No po takich wiadomościach to hossy nie będzie przez co najmniej 20 lat ... z pożarami nie ma żartów ...
zeppelin / 2009-02-08 21:57 / Tysiącznik na forum
A ja tam chciałbym żyć w takim kryzysie jak Japończycy ...
zeppelin / 2009-02-08 21:55 / Tysiącznik na forum

A jesli już zapakujecie sie na górce w papiery

coś Ci się jednak pomyliło ... gdzie tu górka? Gospodarki i giełdy mają cykle lecz ten giełdowy znacznie wyprzedza gospodarczy. Nikt o zdrowych zmysłach nie głosi, że od jutra będzie hossa ale jeżeli nie będzie nastepnych trupów wyciąganych z szaf to za parę miesięcy zmiana trendu na wzrostowy jest bardziej prawdopodobna niż dalsze spadki. Jak się popatrzy na spółki to niektóre mają tyle pieniędzy w kasie ile wynosi ich kapitalizacja ... C/WK 0,1 ... taki stan rzeczy długo nie potrwa ...
zeppelin / 2009-02-08 16:37 / Tysiącznik na forum
Wyemigrowali chyba do USA ... i tam zbudowali dobrobyt ...

Najnowsze wpisy