Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-02-17 21:11 / Tysiącznik na forum
barrakudo ... przez ostatnie 3 lata naoglądałem się też wykresów spółek i połowę (te starszye, które były na GPW 2-3 lata temu) znam na pamięć. Popatrz na to, że większość miala właśnie tę długą płaską linię warrena. Były takie, które miały wcześniejszy albo opóźniony start ale większość chodzi z indeksami ...
zeppelin / 2009-02-17 21:06 / Tysiącznik na forum
Na szczęście mam na to coś uczulenie ... mój organizm ma wyczucie ... jednak szkoda, że nie do rynku tylko do pokarmów :)))
zeppelin / 2009-02-17 20:53 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się, prawdopodobieństwo zarobienia zaczyna być coraz większe ale trend na razie jest wyraźny ... nie tylko na W20 ...
zeppelin / 2009-02-17 20:50 / Tysiącznik na forum
Co Ty pitolisz z tym traceniem przez kogoś. Każdy kupuje kiedy mu się podoba i co mu się podoba. Mógłbyś zmienić nick bo psujesz wizerunek fajnego imienia. Może D..a Jaś74? :)))
zeppelin / 2009-02-17 20:44 / Tysiącznik na forum
Obyście mieli rację. Ja nie mam nic przeciwko ale .. jak patrzeć na historyczne wykresy to zmiana trendu nie następowała z dnia na dzień. Moim zdaniem jutro lub pojutrze koniec tego sypania, ale jeden dwa dni pomyłki też drogo kosztują ...
Jestem też zdania, że jak teraz ktoś kupuje to powinien być przygotowany na trzymanie przez ładnych parę lat.
zeppelin / 2009-02-17 20:39 / Tysiącznik na forum
Dobra strategia warren, ale zapomniałeś jak mi pisałeś, że nie ma co łapać noży i że będzie dużo czasu do kupowania? Lekko wówczas wtopiłem ale wrzuciłem na luzz ... przypominam Ci to w ramach rewanżu. Jutro może być punkt zwrotny ale może być też 20% niżej ...
zeppelin / 2009-02-17 20:35 / Tysiącznik na forum
A "Chłopaki nie płacą" to chyba o opcjach? ;)
zeppelin / 2009-02-17 20:23 / Tysiącznik na forum
Poprzednim razem szczyt słabości PLN przypadał na dołek bessy. Póki co nie wiadomo czy to już szczyt słabości PLN i czy to dołek ale miejmy nadzieję, że to już blisko :)
zeppelin / 2009-02-17 20:12 / Tysiącznik na forum
Dlatego jak zacznie się zielony ludzie przyzwyczajeni do czerwonego będą się bali kupwać ;)
zeppelin / 2009-02-17 19:53 / Tysiącznik na forum
To akurat prawda. Wielu moich znajomych w wa-wie dostało właśnie tego typu propozycje albo wręcz pacują na 3/4 etatu. Silne redukcje często już miały miejsce. W tej chwili można mieć tylko nadzieję na zatrzymanie się tej złej tendencji ...
zeppelin / 2009-02-17 19:36 / Tysiącznik na forum
Sorry Kenobi, ja nie jestem takim twardzielem i nie mam tyle czasu żeby grać na kontraktach. Poza tym moim zdaniem na kontrakty nie ma mocnych. Jak dobrze na tym wychodzisz to chwała Ci za to, wielki szacun! Gra na S-kach staje się jednak coraz bardziej niebezpieczna. Uważaj bo w razie czego nie będziesz sypał koszami ... no chyba, że to też możesz ... Pozdrawiam
zeppelin / 2009-02-17 19:31 / Tysiącznik na forum
no tak ... trzeba przygotować parę groszy ... :))

Re: GPW: Szał wyprzedaży

zeppelin / 2009-02-17 19:27 / Tysiącznik na forum
Coś ten Grunwald był przereklamowany ... trudno było nawet zauważyć jak przelecieliśmy do wcześniejszych wydarzeń ..
... czy ten Kenobi nie jest czasami z JP Morgan? ;))

Teza, że w marcu możemy być świadkami zmian na rynku, staje się coraz bardziej prawdopodobna. Takie spadki nie będą trwały długo bo ceny załapią minusy...
zeppelin / 2009-02-16 21:10 / Tysiącznik na forum
dobranoc, już? - nie za wcześnie nawet jak na dziecko hossy? ;)
zeppelin / 2009-02-16 19:43 / Tysiącznik na forum
Ty Warren nie kombinuj tylko znajdz fajne mieszkanie w dobrej cenie i bierz kredyt w CHF. Do czasu jak to załatwisz to CHF złapie szczyt około 3.50. Później Twój kredyt będzie się sam spłacał. Póki co oprocentowanie jest niskie (można spokojnie wynegocjować 2%). Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Najnowsze wpisy