Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-06-25 23:22 / Tysiącznik na forum
Wiedza tyle samo co my a czasami mam wrazenie, ze troche mniej. Poki co strategia kup dobre, tanie i trzymaj sprawdza sie wiec nie ma co jej zmieniac. Pozdrawiam ;)
zeppelin / 2007-06-25 23:16 / Tysiącznik na forum
Tak ale w 30 miesiecy mozna zarobic 1000 % wiec to nie jest wcale takie obojetne kiedy to sie stanie. Poki co mysle, ze nadal trzeba siedziec w dobrych spolkach na naszej gieldzie i olewac stany.
zeppelin / 2007-06-11 21:59 / Tysiącznik na forum
To mi sie podoba - jestes jak Sherlock Holmes! :) Jak pomysle, ze na pewnym etapie "inwestowania" nie chcialo mi sie nawet sprawdzic czym zajmuje sie dana spolka to robi mi sie glupio. Ostatnio wyglada jednak na to, ze przy niektorych spolkach nie ma znaczenia to czym sie zajmuja. Jak cos jest przewartosciowane 400% to co za roznica jesli bedzie 800 1600 czy 3200? Chodzi tylko o to, zeby wiedziec kiedy odpuscic.
zeppelin / 2007-06-11 21:27 / Tysiącznik na forum
Czyzby kolega mial cos przeciw przecinkom? Dla mnie tekst jest jasny.
zeppelin / 2007-06-11 21:23 / Tysiącznik na forum
tylko nie przesadzajmy z horyzontem inwestowania ;) Moze pomartwmy sie wpierw o ten rok. Pozdrawiam
zeppelin / 2007-06-11 21:21 / Tysiącznik na forum
Witam,
portfel jak najbardziej spekulacyjny. Czy slaby? Moim zdaniem na spekulacjach najczesciej sie traci ale sa i tacy ktorzy robia na nich fortuny. Ja mam strategie inwestowania w dobre, nieprzewartosciowane spolki i sprawdza sie. Inna sprawa, ze teraz kazda strategia sie sprawdza. Czytalem gdzies o dzieciach z podstawowki inwestujacych na gieldzie - tez pewnie maja ponadprzecietne wyniki. Nasze strategie tak naprawde sprawdzimy jak przyjdzie gorszy czas na gieldzie. Pozdrawiam
zeppelin / 2007-06-07 23:20 / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie w 100%. Jesli ma sie spolki z fundamentami to korekty nie maja znaczenia. Jak sie okazalo po marcu to rowniez na spolkach bez fundamentow korekta nie wywarla wiekszego pietna. Najlepiej kupic dobre i czekac dlugo az urosnie - ale wiekszosc lubi sie bawic w dawcow kasy i sprzedaje w dolkach by kupic na gorce - ot taka dziwna zabawa. Pozdro
zeppelin / 2007-06-07 23:20 / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie w 100%. Jesli ma sie spolki z fundamentami to korekty nie maja znaczenia. Jak sie okazalo po marcu to rowniez na spolkach bez fundamentow korekta nie wywarla wiekszego pietna. Najlepiej kupic dobre i czekac dlugo az urosnie - ale wiekszosc lubi sie bawic w dawcow kasy i sprzedaje w dolkach by kupic na gorce - ot taka dziwna zabawa. Pozdro
zeppelin / 2007-06-07 23:17 / Tysiącznik na forum
Tak sobie mysle, dlaczego ostrzysz sobie zeby akurat na pkobp? Wbrew pozorom kiepskie rekomendacje to duzo jak na spolke z Wig20. Moim zdaniem jest co najmniej kilka moze nie wiekszych ale lepszych bankow na gpw. Jak na moj gust to w tej chwili minusem pkobp jest to, ze jest w wig20 i bedzie spadal razem z nim. Do zakupu bedzie za dwa tygodnie - no chyba, ze sie pospieszymy i zjedziemy szybciej. Pozdrawiam
zeppelin / 2007-06-07 22:33 / Tysiącznik na forum
Masz racje. Zepsula mi sie ;) Reaguje na wypowiedzi z ktorymi sie nie zgadzam albo, ktore sa po prostu spoznione...

Re: Niedźwiedzie otrzymały swoją szansę

zeppelin / 2007-06-07 22:25 / Tysiącznik na forum
Witam maruderow. Forum staje sie nudne. Jak tylko indeksy spadaja to wszyscy wieszcza ogromne spadki a jak rosna to panuje euforia i przekonanie o dlugoterminowych wzrostach. To bez sensu! Na ogol jak juz spadaja i szczegolnie gdy trwa to ktorys dzien z rzedu to jest szansa, ze spowrotem zaczna rosnac i odwrotnie. Po co przewidywac, ze bedzie padac jesli juz pada? To nic nie wnosi to jest stwierdzenie obecnego stanu. Jak spojrzec na WIG20 to latwo bylo przewidziec, ze po wzroscie powyzej 3750 zacznie sie korekta. Ale zle to brzmi jesli osoby, ktore mialy odmienne zdanie teraz mowia zupelnie cos innego ...
zeppelin / 2007-06-03 21:56 / Tysiącznik na forum
Jesli cos rosnie 20% to nie jest super zarobek ale 60 to jak na moj gust OK. Mozna zarobic uwzgledniajac rowniez koszty kredytu. NTT nie jest w moim typie - to jak na moj gust nie jest juz tak dochodowy biznes jak kiedys.
zeppelin / 2007-06-03 21:37 / Tysiącznik na forum
Sorry jak to tak odbierasz. To pewnie przez to, ze masz takie jednoznaczne wypowiedzi a poza tym - ze nie sa po mysli innych. Wiekszosc lubi sluchac tego, ze ma racje a nie prawdy ;). Pozdrawiam
zeppelin / 2007-06-03 21:32 / Tysiącznik na forum
Jak bez alkoholu to dla mnie odpada ;) Pozdrawiam
zeppelin / 2007-06-03 21:29 / Tysiącznik na forum
W tym co pisalem nie bralem pod uwage spolek notowanych na innych gieldach. Trudno oczekiwac, ze zaczna rosnac tylko od tego, ze sa notowane u nas. A o warimpexie tez mysle pozytywnie chociaz jakos nie moge sie poki co przekonac do kupna - nie mam mocnych argumentow.

Najnowsze wpisy