Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-07-12 22:56 / Tysiącznik na forum
Hmm tez nie kumam ... ale przy okazji MCI nie powinno sie pisac nic brzydkiego, przeciez to istny skarb :)
zeppelin / 2007-07-12 20:26 / Tysiącznik na forum
nie chce byc wscibski ale co masz niemodnego?

Re: Indeksy lekko w górę przy słabych obrotach

zeppelin / 2007-07-12 19:46 / Tysiącznik na forum
Witam, ogladaliscie rynki? Pani Kasia chyba sobie kupi MCI :)
zeppelin / 2007-07-06 09:05 / Tysiącznik na forum
Jak ktos obserwuje co sie dzieje na rynku i na gieldzie to nie wchodzil w ostatnim czasie w tę branżę. JW tez sie nie spisalo i na LC bylo duze ryzyko. Lewar byl tylko potwierdzeniem tego, ze LC jest spoznione o jakis rok. A z drugiej strony szkoda, ze nie bylo takiego lewara na zurawie, ktore kupowalem tylko z wlasnej kasy no i niestety nie nakupilem ich za wiele ;) A tak poza tematem to podoba mi sie ostatnio to, ze najlepiej znowu wychodzi sie na spolkach fundamentalnych a nie na spekulacjach. Zycze milego dnia z nieco deszczowego Kraka :)
zeppelin / 2007-07-03 09:11 / Tysiącznik na forum
To dobrze pamietam. To byl dobry strzal ;)
zeppelin / 2007-07-03 09:04 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy dobrze pamietam czy to Ty kupowalas kiedys Budimex jak rosl po info o euro?
zeppelin / 2007-07-03 09:03 / Tysiącznik na forum
Ja mam nieco inna zasade. Jesli jestem pewien spolki to nie ma takiego poziomu, przy ktorym sprzedaje ze strata. Jesli cena spada znaczaco to ewentualnie dokupuje. Zawsze kiedy nie zastosowalem sie do tej zasady narobilem sobie niepotrzebnych strat. Inna rzecz przy spekulacjach ale w tym przypadku nie ma chyba recepty - mysle, ze to spara szczescia i ograniczenia chciwosci.
zeppelin / 2007-07-03 08:50 / Tysiącznik na forum
O Radka jestem spokojny. Wszystko co dobre dopiero przed nami ...
zeppelin / 2007-07-03 08:36 / Tysiącznik na forum
Chyba nie chcesz wstrzymywac notowań? ;))
zeppelin / 2007-07-01 22:50 / Tysiącznik na forum
Wszystko przekonuje do tego, ze to juz koncowka ale z drugiej strony na tym etapie sa najlepsze zarobki - trzeba tylko umiec powiedziec dosc bo chwila spoznienia moze drogo kosztowac. Mam nadzieje, ze zdazymy ;)
zeppelin / 2007-07-01 22:35 / Tysiącznik na forum
Jak slysze takie komentarze to zaczynam sie przekonywac do powolnej ewakuacji z gieldy. Bessa przyjdzie nie wiadomo skad. Okaze sie ze ta swietlana przyslosc, ktora widzimy byla przesadzona.
zeppelin / 2007-06-27 23:04 / Tysiącznik na forum
Na kiepskich papierach tez tak czasami robie ale na dobrych to raczej nie ma sensu. Szczegolnie kiedy sa jeszcze relatywnie tanie tak jak Ciech. Po dlugich zmaganiach z kupowaniem i sprzedawaniem dalem sobie spokoj. 75% portfela mam w fundamentalnych spolkach i na tym jest dobry zysk.
zeppelin / 2007-06-27 22:53 / Tysiącznik na forum
Witaj Brydzia. Ciekawy jestem Twoich rekomendacji na teraz. Pamietam jak wspominalas kiedys o impexmetalu, pozniej o jutrzence i ciechu i od tamtej pory sa prawie dwukrotnie wyzej (dwie z tych spolek mialem przez jakis czas i calkiem niezle zarobilem - w duzej mierze dzieki temu, ze zwrocilas na nie uwage). Cenie twoje fundamentalne podejscie i sam stosuje podobne zasady.
zeppelin / 2007-06-27 22:50 / Tysiącznik na forum
Jak na moj gust to NTT moze wzrosnac po "rekomendacji" w rynkach. Natomiast biorac pod uwage rodzaj biznesu to lepszy jest elektrotim - tylko nie wiem czy troche nie za drogi. Ja jednak stawiam na Radpol - ostatnio trzyma sie bardzo dobrze a jego dzisiejsze zachowanie na "0" przy spadajacym rynku to tez moim zdaniem dobra oznaka.
zeppelin / 2007-06-25 23:22 / Tysiącznik na forum
Wiedza tyle samo co my a czasami mam wrazenie, ze troche mniej. Poki co strategia kup dobre, tanie i trzymaj sprawdza sie wiec nie ma co jej zmieniac. Pozdrawiam ;)

Najnowsze wpisy