Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-09-18 21:18 / Tysiącznik na forum
Albo czegos nie rozumiesz, albo nie rozumiesz, ze nie rozumiesz albo ... jest jeszcze jedna mozliwosc ale nie bede pisal bo trudno bedzie zrozumiec :P
zeppelin / 2007-09-18 21:06 / Tysiącznik na forum
Toora moze nie tyle ale generalnie powinno byc up. Nieoczekiwana oczekiwana decyzja. Znowu okaze sie, ze wiekszosc jest zaskoczona, bez akcji ... zaczna kupowac. Fala pewnie nie potrwa dlugo ale znowu bedzie mozna zarobic - trzeba bedzie tylko odpowiednio wczesnie sie wycofac.
zeppelin / 2007-09-18 16:40 / Tysiącznik na forum
Moze napisz na jakich spolkach widzisz to wycofywanie bo wiekszosc to slabe okreslenie a w spolkach ktore sledze codziennie widac bylo cos innego - szczegolnie dzisiaj.
zeppelin / 2007-09-12 13:36 / Tysiącznik na forum
Sikorski jako szef MON potrafił stawiac warunki amerykanom a nie tak jak kaczory zgadzac sie na wszystko nie rozumiejac nawet na co sie zgadzaja. To jeden z najlepszych politykow i ciesze sie, ze bedzie w PO.

Re: Indeksy wzięły się do pracy

zeppelin / 2007-09-01 12:44 / Tysiącznik na forum
Wracając do giełdy to rzucilem wlasnie okiem na rekomendacje dla Toory.
Erste Bank gratulujemy trafnosci prognozy!!! :)
"2006-10-13 28,10 Erste Bank kupuj - cena docelowa 34,10
2007-08-08 6,78 Erste Bank redukuj - cena docelowa - "
zeppelin / 2007-08-27 22:15 / Tysiącznik na forum
po to zeby kupic w dołku ;) pzdr
zeppelin / 2007-08-27 21:49 / Tysiącznik na forum
Mi też sie to bardzo podoba. Co prawda pierwszy pakiet kupilem troche za drogo po 7 zł ale pozniej dokupilem duzo wiecej po 4.50 i 4.60. Jednak nie ma to jak usrednianie - w koncu nie jest sie prorokiem zeby dokladnie przewidziec dołek ;)

Re: W rytmie USA

zeppelin / 2007-08-27 21:43 / Tysiącznik na forum
Sorry za banalne pytanie ale interesuje mnie w jaki sposob bedzie mozna kupowac akcje na new connect? Jak to bedzie rozwiazane technicznie?
zeppelin / 2007-08-27 21:38 / Tysiącznik na forum
A ja myślę, że tak źle nie będzie. Dzisiejsze spadki z USA odreagowane zostały w końcowce sesji. Jutro u nas słabe otwarcie i dobra końcowka - tak obstawiam.
zeppelin / 2007-08-27 21:27 / Tysiącznik na forum
Witaj, co obstawiamy na jutro? ;)
zeppelin / 2007-08-27 20:58 / Tysiącznik na forum
Nie wiem co Ci się nie zgadza w komentarzu, dla mnie komentarze Pana P.K. są najlepsze. Jego ocena sytuacji wydaje mi się jak najbardziej trafna ...
zeppelin / 2007-08-24 22:45 / Tysiącznik na forum
nie wiem czy akademickie, ja tak podchodze do gieldy i rabie mnie co o tym mysla inni, gram swoimi pieniedzmi i nie bawie sie w spekulanta-dawce kapitału.
Jak jestes taki mocny to powiedz na czym ostatnio zarobiles... moze poradzisz jakis dobry zakup. Madrali jest wielu ale jak indeksy spadaja o 20% to mmusieli zmieniać pampersy - ja nie zmieniałem.
zeppelin / 2007-08-24 22:33 / Tysiącznik na forum
Wbrew pozorom zachowanie tłumu jest przewidywalne ... jak giełda rosnie to hurra optymizm a jak spada to przesadzona panika - nieprawda?
zeppelin / 2007-08-24 22:30 / Tysiącznik na forum
Ja jestem przekonany do a. Inna sprawa, ze w czasie "paniki zakupow" nie ma znaczenia co sie kupuje bo i tak wszystko roznie ale w czasie "trudnego rynku" wiedza to podstawa choc intuicja tez bardzo sie przydaje ...
zeppelin / 2007-08-24 22:27 / Tysiącznik na forum
10% to to co zostało mi do odrobienia. To co ponad zobaczymy ...
dla mnie to nie jest takie proste, przez ostatnie dwa lata wszyscy sie przyzwyczaili zarabiac po kilkaset procent ale ostatnie "ochłodzenie głów" może spowodować, że nie bedzie takiego szybkiego pompowania balonów ...

Najnowsze wpisy