Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-05-23 22:17 / Tysiącznik na forum
A tu kolega przesadzil :) Jak to sie skorekci? :))))
zeppelin / 2007-05-23 22:15 / Tysiącznik na forum
Hmm - to tylko czekac na mercedesa. Od zakupu nie az tak przekonany ale ostatnio polubilem Radapola. Tez nie naganiam ( ;) ), ale co prawda to prawda fundy sie pchaja - niech sobie poczekaja w kolejce moze im cos sprzedamy :))
zeppelin / 2007-05-23 22:12 / Tysiącznik na forum
No jak to? a to nie byl relax? :) CU
zeppelin / 2007-05-23 21:58 / Tysiącznik na forum
Takie informacje odczytuje podobnie jak Ty. Ale jeden artykul krachu nie czyni ...
zeppelin / 2007-05-23 21:57 / Tysiącznik na forum
ponosi oplaty a wszystko po to zeby inwestor byl zadowolony :)
zeppelin / 2007-05-23 21:56 / Tysiącznik na forum
Nie, chodzi mi raczej o dobre spolki, ktore systematycznie maja dobre wyniki i nie sa drogie a poza tym zajmuja sie dobrym biznesem. W sumie KGH mozna zaliczyc ale zalezy jaki jest poziom ceny. Po 80 zl dla mnie byl do kupienia ale teraz to nie jestem taki pewien.
zeppelin / 2007-05-23 21:52 / Tysiącznik na forum
Animator pilnuje plynnosci kursu - to znaczy robi tak zeby Ci sie wydawalo, ze spolka rosnie ;). Czesto pojawiaja sie informacje o drobnych transakcjach na papierach spolek wykonane w ramach pelnienia funcji animatora.
zeppelin / 2007-05-23 21:49 / Tysiącznik na forum
Chlopaki nie rozrzewniajcie sie! :))) Nie badzcie "miekkimi w krzyzu" :)))
zeppelin / 2007-05-23 21:46 / Tysiącznik na forum
Jezeli jestes tak krotko to nie rob bledow. Nie probuj szybko zarabiac i szybko spekulacyjnie odrabiac straty. Na poczatek dobrze jest wchodzic w gielde powoli - nie cala kasa. Jak kupiles za cala kase to zrob przeglad i pomysl ktora spolke chcialbys miec w portfelu na nastepny rok i dlaczego. Inna rzecz to nie sprzedawaj ze strata - znane powiedzenie gieldowe mowi, ze nawet slon sie odbije. Dlatego jesli cos lekko spadlo to nic jeszcze nie znaczy. Pomysl w ten sposob, ze trudno trafic dokladnie w dolek i kupic akcje wtedy gdy sa najtansze, moga troche spadac ale jak sa dobre to urosna. Wiem, ze latwo tak mowic. Samemu zdarzalo mi sie sprzedac dobre spolki ze strata bo nie wytrzymalem. Z perespektywy dwoch tygodni nie da sie ocenic trzeba cierpliwosci ...
zeppelin / 2007-05-23 21:38 / Tysiącznik na forum
Informacje sa w wielu miejscach ale najlepiej korzystac z
ESPI. A jesli chcesz trafiac w spolke, ktora urosnie w trakcie najblizszych sesji to masz po prostu zle podejscie do gieldy - z tego co piszesz widac, ze chcesz na poczatek stracic na spekulacjach. Nie rob tego w ten sposob - powinienes kupowac spolki, ktore wydaja Ci sie dobre a nie te, ktore urosna w czasie najblizszych sesji.
Jesli zechcesz szybko zarabiac to stracisz a jak stracisz to zechcesz sie szybko odkuc i jeszcze wiecej stracisz - nie powielaj bledow tylko zacznij od razu od inwestowania w dobre papiery. Mam nadzieje, ze nie traktujesz tego co pisze tak, ze sie wymadrzam to sa szczere rady.
zeppelin / 2007-05-23 21:31 / Tysiącznik na forum
jesli to do mnie to dzieki za pozytywna ocene :)

"dwa z plusem i po rodzicow" ;)
a Pink Floyd kojarzy mi sie, z naszym pokojem w akademiku na poczatku lat 90-tych. To byl kompromis - wszystkim sie podobali i tym co sluchali hard rocka i heavy metalu tak jak ja i tym co woleli lzejsze brzmienie. Echh - mam jakis dzien wspomnien...
zeppelin / 2007-05-23 21:27 / Tysiącznik na forum
takie informacje lubie...
sam zachowuje wielka ostroznosc a nawet moge powiedziec, ze jestem zbyt ostrozny. musze zapamietac ten poziom - dzieki

lubie wiedziec dlaczego sprzedaje akcje i nie wybaczam sobie jak robie to bez uzasadnienia. To jedna z glupszych rzeczy jakie mi sie zdarzaja - sprzedalem cos bo ... nie wiem dlaczego.
zeppelin / 2007-05-23 21:24 / Tysiącznik na forum
Mysle, ze to nie tak. Jak cos robie to wkladam w to siebie. To samo jest z gielda - dla mnie nie sa wazne pieniadze ale osiaganie celow. Kiedy gram w pilke nozna - a jak moge to gram, tez musze wygrywac. Jak mojej druzynie nie chce sie grac to biegam po calym boisku - coz to pewnie jakis defekt mozgu ;)
zeppelin / 2007-05-23 21:16 / Tysiącznik na forum
to fakt! we wrzesniu i pazdzierniku bylo wielkie wyczekiwanie na korekte - ze niby miala przyjsc wtedy kto zaryzykowal, zainwestowal albo nie wyskoczyl z akcji zarobil krocie. Nigdy nie wiadomo jakie poziomy cenowe sa absurdalne na tyle, ze akcje nie moga zdrozec dwukrotnie. U nas pewnie tez tak bedzie - zanim bedzie wielki krach urosniemy jeszcze z dwa razy ... oby ;)
zeppelin / 2007-05-23 21:13 / Tysiącznik na forum
dzieki, ale mam prosbe: przypominaj mi o tej strategii co jakis czas. Od czasu do czasu po wiekszych sukcesach wlacza mi sie "cwaniaczek gieldowy" i wydaje mi sie, ze przemnoze kase kilka razy w miesiac. Wtedy zazwyczaj stan mich srodkow nieco sie uszczupla i po mocnym orzezwieniu wracam do nudnego zarabiania na dobrych spolkach :)

Najnowsze wpisy