Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2007-05-09 22:39 / Tysiącznik na forum
Wlasnie jest podany na ESPI. Czy jestem w bledzie?
zeppelin / 2007-05-09 22:36 / Tysiącznik na forum
Nie mam HTM ale przed info o kontraktach juz mialem zamiar zakupic. Przez najblizsze trzy, cztery miesiace to chyba jednak raczej slaby pomysl ...
zeppelin / 2007-05-09 22:32 / Tysiącznik na forum
Ale hutmen jest chyba OK. Inna sprawa, ze w wyniku nie ma jeszcze wtopy na kontraktach ...
zeppelin / 2007-05-09 22:29 / Tysiącznik na forum
dla mnie jego komentarze sa bardzo wartosciowe inna sprawa, ze nie ma co szukac w nich 100% zgodnosci kierunkow ale zwraca zawsze uwage na istotne rzeczy ...
zeppelin / 2007-05-09 22:27 / Tysiącznik na forum
To jeden z powodow dla ktorych jestem nadal na gieldzie pomimo tego, ze od paru miesiecy rozsadek wskazuje na to, ze powinno sie wyjsc. Tez licze na koncowke hossy. Inna sprawa, ze przy rozkrecajacej sie gospodarce trudno mi sobie wyobrazic w najblizszym czasie besse na naszej gieldzie.
zeppelin / 2007-05-09 22:23 / Tysiącznik na forum
Nie jestem uzalezniony od kupowania, sprzedawania i placenia prowizji. Kupuje jak uznaje, ze cos jest tego warte i sprzedaje, kiedy osiagam zalozony cel albo kiedy zakup okazuje sie nie trafiony... Jutro bedzie okazja sprzedac to co kupilem wczoraj spekulacyjnie. Nie sadze, zeby w najblizszym tygodniu grozily nam silne spadki - chyba, ze przyjdzie sygnal z Chin. Sygnaly ze stanow beda raczej pozytywne.
zeppelin / 2007-05-09 22:16 / Tysiącznik na forum
Tak sie sklada, ze ten rok jest troche inny niz ubiegly. Ubiegloroczna korekta nie wynikala z wykresu wig tylko z sytuacji na rynkach swiatowych. Tym razem nasza mikro gielda nie spadnie sama od siebie. Impuls przyjdzie z zewnatrz. Najniebezpieczniejsze sa moim zdaniem w tej chwili Chiny, ktore jak zwrocisz uwage rosna ostatnio troche za mocno i to moze byc powod do naszych spadkow. Ubiegloroczny i obecny wykres nic tu nie zmieniaja. Jest jeszcze jedna rzecz - w ubieglym roku wig20 byl po bardzo mocnym wzroscie - teraz kisi sie od bardzo dlugiego czasu bo wzrost, ktory mial miejsce w ciagu roku trudno nazwac silnym. tak mysle ...

Re: Indeks WIG20 "ledwo" nad kreską

zeppelin / 2007-05-09 22:09 / Tysiącznik na forum
Jak zwykle okazuje sie, ze wiekszosc nie ma racji. Zbyt duzo osob oczekuje korekty i pewnie w tej chwili nie nastapi. Moj kolega, ktory jest od 1994 roku maklerem - teraz jest w zasadzie tylko inwestorem gieldowym - mowi, ze dorobil sie swoich kilkunastu baniek na tym, ze kupuje wtedy kiedy wiekszosc sprzedaje i sprzedaje kiedy wiekszosc kupuje - z moich kilkuletnich obserwacji wynika, ze ta strategia jest jednak dobra. Potwierdzaja to szczegolnie ostatnie tygodnie.
zeppelin / 2007-05-09 16:45 / Tysiącznik na forum
Slaw ma racje, widze ze nie rozumiecie od czego jest animator
zeppelin / 2007-05-08 22:41 / Tysiącznik na forum
Tez tak mysle ;)

Re: Hamowanie na linii 3600

zeppelin / 2007-05-08 22:40 / Tysiącznik na forum
Czytajac komentarze i patrzac na spadki mozna dojsc do przekonania, ze korekty w najblizszym tygodniu nie bedzie. Dzisiejsza cienizna wziela sie nie wiadomo z czego ... Korekta standardowo bedzie przy nastepnej nadarzajacej sie okazji. Chyba szkoda, ze dzisiaj nie kupowalem pod koniec sesji. Wszyscy panikujacy sprzedali akcje przed weekendem a dzisiaj wyskoczyla reszta. To nie wrozy spadkow bo nie bedzie komu spanikowac....
zeppelin / 2007-05-07 10:25 / Tysiącznik na forum
Ale TFI wchodzily ...
zeppelin / 2007-05-06 21:28 / Tysiącznik na forum
A ja podziwialem dzisiaj budowy budimexu. Nie mam go ale wyglada, ze duzo robia. Tylko ta cena troche mnie oniesmiela dlatego stoje z boku. Jesli chodzi o budowlanke to na pewno bedzie rosla ale nie mozna raczej brac akcji jak leci. Nie wszystkie firmy zarobia na tyle by usprawiedliwic wygorowane c/z
zeppelin / 2007-05-06 21:24 / Tysiącznik na forum
dzieki!
W takim razie jest szansa, ze w tym czasie kurs moze jeszcze troche pojsc up ...

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

zeppelin / 2007-05-06 21:17 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie do zainteresowanych 08Octavą: kiedy wejda PDA? Staram sie przewidziec scenariusz na najblizszy czas. Mam troszke octavy ale zastanawiam sie nad dokupieniem. Nie wiem tylko czy to dobry moment a z drugiej strony nie chce zeby okazalo sie, ze sie spoznilem. Co o tym sadzicie?

Najnowsze wpisy