Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2008-09-20 00:48 / Tysiącznik na forum
A tak poza tym to widze, ze jakies takie smutki tu wypisuje ;) sorry
zeppelin / 2008-09-20 00:47 / Tysiącznik na forum
za 100 lat

Re: Cóż to był za tydzień!

zeppelin / 2008-09-20 00:45 / Tysiącznik na forum
Późna pora ale powiem szczerze, że w tej chwili jestem bliżej Longa niż Warrena. Beznamiętnie stwierdzam, ze im nizej indeksy tym coraz wieksza rzesza forumowiczow staje po stronie spadkow. Prawda jest jednak taka, ze każe 2 procent w dół przybliza nas do dna... Ja tam wcale nie jestem przekonany do tego, ze hossa juz przyjdzie ale za to jestem niemal pewien, ze na wielu papierach w dlugim terminie nie da sie stracic. Tak jak na szczycie hossy zbyt wielu nie wierzylo w spadki tak w dolku zbyt duzo nie wierzy we wzrosty. Przyznam sie, ze ciesza mnie wszystkie dni wielkich spadkow pomimo, ze trzymam troche akcji ... kazdy spadek zwieksza potencjal wzrostowy i niezaleznie czy te wzrosty nastapia za miesiac czy za dwa lata to i tak im nizszy dolek tym wieksze zyski w przyszlosci. Przypominam sobie wpisy na forum kilka dni po ogloszeniu euro przewartosciowane papiery wywindowano wtedy po 200 300 procent ... a wiekszosc pisala, ze bedzie jeszcze drozej ... jak jest o wiele wiele taniej to wiekszosc pisze, ze bedzie taniej... emocje emocje emocje ....

Re: Optymizm w rządzie, pesymizm na ulicach

zeppelin / 2008-09-17 15:44 / Tysiącznik na forum
Jeżeli wszędzie w środkach masowego przekazu trąbią o możliwej recesji w USA to ludzie myślą, że jest lub będzie recesja u nas. Wbrew pozorom to może się w konsekwencji okazać niebezpieczne dla gospodarki bo takie myślenie przekłada się na zmniejszenie konsumpcji i mniej śmiałe plany co do przyszłości. Przyznam, że sam się poddałem tym nastrojom i z obawy o możliwy kryzys ograniczylem wydatki. Jesli zrobi tak wiekszosc to skutki sa łatwe do przewidzenia. Podsumowując - nie ma co trąbić o kryzysie!!!

Re: J. Kaczyński: Euro w Polsce za 15-20 lat

zeppelin / 2008-09-16 00:07 / Tysiącznik na forum
No to się naopowiadał ...
Jedno jednak trzeba przyznać - spekulantem to on nie jest - nawet nie wie co to konto w banku a swoje najwieksze operacje finansowe wykonuje kiedy bierze od mamy kieszonkowe...
zeppelin / 2008-09-14 00:08 / Tysiącznik na forum
No to nie naczytasz się bebe ;)
zeppelin / 2008-09-13 21:06 / Tysiącznik na forum
Jeszcze nie umarło ;)
Trudno pisać o typach na wzrosty kiedy prawie nic nie rośnie a jak chwilowo rośnie to lepiej nie zapeszać. Jesteśmy blisko dołka ale jak blisko i jak długo posiedzimy w dołku to raczej czysta spekulacja niż wiedza, chyba, że ktoś ma mega intuicję ...
zeppelin / 2008-09-12 21:41 / Tysiącznik na forum
Nie podoba mi się Twoje ulubione słowo ...
- słoma z butów wystaje ...
zeppelin / 2008-09-09 20:52 / Tysiącznik na forum
Bo to wcale nie tak duzo jak ktos kupil po 38 :))
a tak powaznie to mysle, ze jeszcze zobaczymy taka cene tylko raczej za 5 lat niż za rok ...
zeppelin / 2008-09-07 00:38 / Tysiącznik na forum
małe obroty znaczą, że jest bessa i że Ci co chcieli sprzedac juz sprzedali. teraz wystarczy potrzymac z dwa lata i zarobek jak zloto!
zeppelin / 2008-09-07 00:36 / Tysiącznik na forum
Swietny tekst! :)))
zeppelin / 2008-09-07 00:33 / Tysiącznik na forum
z tymi 80 % wydatkow na zywnosc to grubo przesadziles ...
zeppelin / 2008-08-30 19:53 / Tysiącznik na forum
powinienes sie leczyć bo Twoja choroba będzie się nasilała z wiekiem i kiedyś sam ze sobą nie wytrzymasz ...
zeppelin / 2008-08-29 17:51 / Tysiącznik na forum
Jesli ktos nie jest burakiem to nawet przy najgorszym komentarzu nie pisze tego typu uwag. To nie fair odreagowywać frustracje związane z niepowodzeniami na giełdzie w ten sposób!
zeppelin / 2008-08-11 13:14 / Tysiącznik na forum
nie napisalem ile potrwa lecz ile moze potrwac ...

Najnowsze wpisy