Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

Re: GPW: Kolejna sesja pod wpływem USA?

zeppelin / 2008-02-26 11:06 / Tysiącznik na forum
Szorty wyglądają na za ciasne i przede wszsytkim za krótkie ... :P
zeppelin / 2008-02-26 10:57 / Tysiącznik na forum
Nie marudźcie, zawsze może być gorzej. U mnie galopująca inflacja doprowadziła już do ceny 45 zł ;)

Re: Indeks WIG20 traci blisko 4 proc.

zeppelin / 2008-02-05 20:29 / Tysiącznik na forum
Witam mile towarzystwo. Orientuje sie moze ktos kiedy beda zapisy na akcje Hawe? Mam jpp i w najblizszym czasie wyjezdzam nie chcialbym przespac sprawy. Widze na Infostrefa, ze KNF zatwierdzila prospekt emisyjny. NIe mam doswiadczenia jak technicznie przebiega zapisywanie sie na akcje... Bardzo prosze o wyedukowanie mnie w tym zakresie ...
zeppelin / 2008-02-05 18:09 / Tysiącznik na forum
Nie przesadzajcie z leszczami. Leszcze tu nic nie mogą. Albo fundusze i powazni inwestorzy kupuja i wtedy indeksy rosną albo sprzedają i wtedy indeksy spadaja. Leszcze sa tylko czasami drobnym wypelniaczem ...
zeppelin / 2008-02-03 22:13 / Tysiącznik na forum
Żyjemy chyba w innych krajach z tym, że ja w Polsce ...
zeppelin / 2008-02-03 22:12 / Tysiącznik na forum
Na pewno będzie krach kredytów udzielonych na zakup bombek choinkowych ... d... Jasia.
zeppelin / 2008-02-02 22:10 / Tysiącznik na forum
Ja dzisiaj wyjątkowo nie tańczę :). Nie lubię imprezować wtedy kiedy to jest prawie obowiązkowe tak jak w Sylwestra albo na koniec karnawału. Inna sprawa, że w klubach karnawał nie kończy się przez cały rok ...
zeppelin / 2008-02-02 16:19 / Tysiącznik na forum
znajduję u siebie symptomy hieny giełdowej ...
zeppelin / 2008-02-02 12:57 / Tysiącznik na forum
Słyszałem podobne opinie u źródeł ... w III-IV kwartale niektorzy przewidują ponowny wzrost cen. Nie jestem tym zainteresowany bo nie mam zamiaru handlowac mieszkaniami ale to chyba mozliwe ...
zeppelin / 2008-02-02 12:47 / Tysiącznik na forum
nie koniecznie ... na politechnikach przeciez są kierunki ekonomiczne. do mnie nie napisal bo mam zlego maila w profilu ... musze naprawic.
zeppelin / 2008-02-02 12:46 / Tysiącznik na forum
przyznam Ci szczerze, że dwa lata temu mialem takie "samobojcze" myśli żeby zamieniać majątek na akcje, na szczęście zwyciężyła odpowiedzialna strona mojego ja ;))

Re: GPW: Udany koniec tygodnia

zeppelin / 2008-02-02 12:40 / Tysiącznik na forum
na tym gpw infostrefa to juz przesadzaja, informacje o sprzedazy 2 razy po 3 akcje (transakcje po 18 zl na Hyperionie) to mogliby sobie podarowac. Czlowiek otwiera te pdf-y a tam napisana taka bzdura...
zeppelin / 2008-02-02 12:38 / Tysiącznik na forum
to dobra postawa chociaż mi cieżko przychodzi sprzedawanie jesli cos sie wybija w gore... ale jesli zarobiles to gratulacje i tak trzymac!
zeppelin / 2008-02-02 12:34 / Tysiącznik na forum
nie martw się posadzą buki i jodły, świerki i tak tam nie powinny rosnąć w takiej ilości. Habsburgowie posadzili je bo nie bylo gieldy i zamiast grac na gieldzie zarabiali na szybko przyrastajacych lasach :)
zeppelin / 2008-02-02 12:23 / Tysiącznik na forum
wiem, ze to nie bylo zbyt rozsądne ale czasami trzeba postawić na jednego konia, co byłoby warte życie bez adrenaliny? ;)

Najnowsze wpisy