Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

Re: GPW: Udany koniec tygodnia

zeppelin / 2008-02-02 12:01 / Tysiącznik na forum
Witam w senny sobotni dzień. Poczytałem co nieco poniższych wpisów i trudno nie zauważyć radykalnej zmiany nastrojów. Jeszcze dwa tygodnie temu panowało przekonanie, ze nadal będa raptowne spadki a teraz zmiana zdania. Nie podoba mi się to bo zdaje się będę się wkrótce musiał zmienić w misia chociaż to nie leży w zakresie moich upodobań. ostatnio ... wyznaję zasadę, że rynek jest szarpany emocjami i zawsze w takich przypadkach przy skrajnych odchyleniach od normy trzeba przyjmować odmienną pozycję na tym ostatnio można zarabiać. Dlatego w czasie silnych spadków na konto w domu maklerskim przelałem pieniądze, które są przeznaczone na remont noweg mieszkania. Byłem pewien odbicia ... jak Wigi spadają po 5% to nie ma innego wyjscia. Teraz natomiast wcale nie jestem pewien dalszych wzrostów ... w najblizszym czasie może byc ciężko szczególnie na częsci spólek. Nie odczytujcie tego jako wymądrzanie piszę co myślę ... będę wdzięczny jesłi ktoś mnie opierniczy jeśli głupio myślę ;)
zeppelin / 2008-02-01 23:04 / Tysiącznik na forum
Przy pierwszym podejściu moze być mały problem a poza tym to raczej nie zalezy od sytuacji u nas ...
zeppelin / 2008-02-01 22:43 / Tysiącznik na forum
właśnie! w weekend trzeba zaliczyć clubbing, wyskoczyć na narty a nie handlować ...
zeppelin / 2008-02-01 22:39 / Tysiącznik na forum
człowieku daj pożyć... i tak posiwiałem przedwcześnie ;)
zeppelin / 2008-02-01 22:38 / Tysiącznik na forum
ja tylko jedno wejście wyjście i ciao;), nauczylem się, ze jak cos mi sie raz udaje to lepiej tego nie powtarzac bo za drugim razem robie na tym wtope ... po prostu statystyka :)
zeppelin / 2008-02-01 17:47 / Tysiącznik na forum
Nie tylko, ale trzeba patrzeć co się kupuje i wiedzieć dlaczego ... to nie czas, ze wszystko szybowało sobie w górę ot tak. Ale nie wykluczone, że przyjdą lepsze czasy ...
zeppelin / 2008-02-01 14:36 / Tysiącznik na forum
dzięki!

Re: Rynki akcji pozostaną pod wpływem danych z USA

zeppelin / 2008-02-01 14:32 / Tysiącznik na forum
Mam pytanie o B3system. Jeżeli 30 stycznia jest dniem poboru to kiedydy nastąpi odjęcie pp z ceny akcji?
zeppelin / 2008-01-31 23:21 / Tysiącznik na forum
dzięki! to się nazywa prezycyjne AT ;)
zeppelin / 2008-01-31 23:19 / Tysiącznik na forum
może jutro nie będziemy juz tacy zmartwieni ...
zeppelin / 2008-01-31 23:18 / Tysiącznik na forum
a ja wcale nie zartuje ... wcale nie jest lekko - ale kto powiedział, ze będzie lekko? ...
zeppelin / 2008-01-31 23:16 / Tysiącznik na forum
a ja od jakiechś 8 miesięcy mam:
duuup, duuup, duuup, płasko, prawie up, duuup dupp duup ... co to może wróżyć? ;)
zeppelin / 2008-01-31 23:14 / Tysiącznik na forum
jest jaka jest. trzeba być twardym - to jest przydatne w miłości i przy handlowaniu papierkami. nie ma co się rozczulać nad sobą ...
zeppelin / 2008-01-31 23:13 / Tysiącznik na forum
modliszka, nie podkręcaj bo się zabiję ...
zeppelin / 2008-01-31 23:11 / Tysiącznik na forum
mam takiego kumpla, ktory zajmuje się akcjami z rynku pierwotnego (dla tych co mnie zaraz zechcą opierniczyć wyjaśniam, że to nie ten ktory dorobil sie paru baniek na GPW) gość jest dość przystojny, ma kupę kasy ale ... ma problem - nie może sie zakochać. to musi być ciężkie - ale nie wiem czy nie gorsze jest kiedy ktoś zakochuje się od pierwszego wejrzenia tak jak ja ;) :) :) :) :)

Najnowsze wpisy