Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2008-01-31 21:44 / Tysiącznik na forum
żeby tak jeszcze pociągnęli przez tydzień to i nam lżej by sie grało - mniej nerwowo. A tak ... nie jest lekko ;)
zeppelin / 2008-01-31 21:43 / Tysiącznik na forum
brawo needle, widzę że gramy w tej samej drużynie ;)
zeppelin / 2008-01-31 21:40 / Tysiącznik na forum
Przyznam Ci szczerze, że nie wykluczam tego ale nie chciałem o tym pisać. Wczoraj zostały uruchomione wszystkie akcje kupione pod spekulację dzisiaj może jest normalna reakcja na wczorajsze cięcie ... inna sprawa, że jak się popatrzy na DJ lub S&P to wydaje się, że nie są tak bardzo napompowane, stopy zwrotu z ostatniego roku ujemne .... z trzech też nie za duże ...
zeppelin / 2008-01-31 21:36 / Tysiącznik na forum
gdybym wiedział co się wydarzy byłbym o wiele bogatszy. Póki co mam nadzieję, że TVN, który wczoraj zakupiłem spekulacyjnie jutro zrobi z 2-3% na plus i spuszczę go do ludzi. A inna sprawwa, że straty kilku banków i jeszcze caly szereg innych problemów nie koniecznie muszą się przełożyć na światowa recesję. Jeśli jesteś pewien, że tak będzie to obstawiaj spadki na kontraktach - wkrótce będziesz bogaty.
zeppelin / 2008-01-31 21:31 / Tysiącznik na forum
miało być szowinistycznych ...
zeppelin / 2008-01-31 21:30 / Tysiącznik na forum
lojka, bez takich damskich szwinistycznych tekstów ;) ale co prawda to prawda ... ;)

Re: GPW: Kolejna fala wyprzedaży

zeppelin / 2008-01-31 21:29 / Tysiącznik na forum
USA wyprzedzają informacje, reakcja na giełdzie ma miejscie zanim pojawi się informacja. Ale przecież o to chodzi. Jeśli ktoś jest tylko na bieżąco lub nieco opóźniony to za mało. Dlatego moim zdaniem komentarze, że USA to idioci są trochę przesadzone... trzeba grać pod to co wydarzy się jutro a nie to co wydarzyło się dzisiaj.
zeppelin / 2008-01-29 22:17 / Tysiącznik na forum
jak to tanio? żartujesz czy piszesz poważnie?
zeppelin / 2008-01-29 22:10 / Tysiącznik na forum
needle, jeśli chcesz się tego dowiedzieć lepiej zadać pytanie: "jaki procent transakcji zamykacie z zyskiem?"
wśród graczy giełdowych znane jest zjawisko "wstydu" ze złych transakcji, które powoduje sprzedaż ze stratą pomimo, że cena jest niska i sprzedaż jest wydaje się nielogiczna. myślę, że to samo zjawisko powoduje, że trudniej przyznać się do złych transakcji niż do dobrych... a informacja jest ta sama :)

Re: GPW: Indeksy odrobiły straty

zeppelin / 2008-01-29 20:43 / Tysiącznik na forum
Przyznam się szczerze, że nie mam koncepcji na to co jutro się wydarzy. Obstawiam, że nie obniżą ale ...
zeppelin / 2008-01-29 14:43 / Tysiącznik na forum
To na pewno jakiś leszcz ... ;)

Re: Byki mają okazję do odbicia w górę

zeppelin / 2008-01-29 12:30 / Tysiącznik na forum
No to Gott sein dank, GTC poszło do ludzi - nie będę taki pazerny. Niech sobie jeszcze ktoś inny zarobi...
zeppelin / 2008-01-28 23:03 / Tysiącznik na forum
Kiedy pisałem o tym, że zarabia się na tym, że gra się "pod prąd" i że zbliża się czas kupowania to napisałaś mi "co ty pitolisz". Od tamtej pory można było na luzie zarobić 25%. Oby więcej takiej jazdy na emocjach, w takiej sytuacji do zarabiania nie potrzeba hossy...
zeppelin / 2008-01-27 00:09 / Tysiącznik na forum
Nie ma to jak kupic na górce...
zeppelin / 2008-01-26 22:27 / Tysiącznik na forum
trudne pytanie, ale ja obstawiam niskie otwarcie i wyższe zamknięcie ... to moja strategia na poniedziałek :)

Najnowsze wpisy