Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2008-02-01 22:39 / Tysiącznik na forum
człowieku daj pożyć... i tak posiwiałem przedwcześnie ;)
zeppelin / 2008-02-01 22:43 / Tysiącznik na forum
właśnie! w weekend trzeba zaliczyć clubbing, wyskoczyć na narty a nie handlować ...
zeppelin / 2008-02-01 23:04 / Tysiącznik na forum
Przy pierwszym podejściu moze być mały problem a poza tym to raczej nie zalezy od sytuacji u nas ...

Re: GPW: Udany koniec tygodnia

zeppelin / 2008-02-02 12:01 / Tysiącznik na forum
Witam w senny sobotni dzień. Poczytałem co nieco poniższych wpisów i trudno nie zauważyć radykalnej zmiany nastrojów. Jeszcze dwa tygodnie temu panowało przekonanie, ze nadal będa raptowne spadki a teraz zmiana zdania. Nie podoba mi się to bo zdaje się będę się wkrótce musiał zmienić w misia chociaż to nie leży w zakresie moich upodobań. ostatnio ... wyznaję zasadę, że rynek jest szarpany emocjami i zawsze w takich przypadkach przy skrajnych odchyleniach od normy trzeba przyjmować odmienną pozycję na tym ostatnio można zarabiać. Dlatego w czasie silnych spadków na konto w domu maklerskim przelałem pieniądze, które są przeznaczone na remont noweg mieszkania. Byłem pewien odbicia ... jak Wigi spadają po 5% to nie ma innego wyjscia. Teraz natomiast wcale nie jestem pewien dalszych wzrostów ... w najblizszym czasie może byc ciężko szczególnie na częsci spólek. Nie odczytujcie tego jako wymądrzanie piszę co myślę ... będę wdzięczny jesłi ktoś mnie opierniczy jeśli głupio myślę ;)
zeppelin / 2008-02-02 12:23 / Tysiącznik na forum
wiem, ze to nie bylo zbyt rozsądne ale czasami trzeba postawić na jednego konia, co byłoby warte życie bez adrenaliny? ;)
zeppelin / 2008-02-02 12:34 / Tysiącznik na forum
nie martw się posadzą buki i jodły, świerki i tak tam nie powinny rosnąć w takiej ilości. Habsburgowie posadzili je bo nie bylo gieldy i zamiast grac na gieldzie zarabiali na szybko przyrastajacych lasach :)
zeppelin / 2008-02-02 12:38 / Tysiącznik na forum
to dobra postawa chociaż mi cieżko przychodzi sprzedawanie jesli cos sie wybija w gore... ale jesli zarobiles to gratulacje i tak trzymac!

Re: GPW: Udany koniec tygodnia

zeppelin / 2008-02-02 12:40 / Tysiącznik na forum
na tym gpw infostrefa to juz przesadzaja, informacje o sprzedazy 2 razy po 3 akcje (transakcje po 18 zl na Hyperionie) to mogliby sobie podarowac. Czlowiek otwiera te pdf-y a tam napisana taka bzdura...
zeppelin / 2008-02-02 12:46 / Tysiącznik na forum
przyznam Ci szczerze, że dwa lata temu mialem takie "samobojcze" myśli żeby zamieniać majątek na akcje, na szczęście zwyciężyła odpowiedzialna strona mojego ja ;))
zeppelin / 2008-02-02 12:47 / Tysiącznik na forum
nie koniecznie ... na politechnikach przeciez są kierunki ekonomiczne. do mnie nie napisal bo mam zlego maila w profilu ... musze naprawic.
zeppelin / 2008-02-02 12:57 / Tysiącznik na forum
Słyszałem podobne opinie u źródeł ... w III-IV kwartale niektorzy przewidują ponowny wzrost cen. Nie jestem tym zainteresowany bo nie mam zamiaru handlowac mieszkaniami ale to chyba mozliwe ...
zeppelin / 2008-02-02 16:19 / Tysiącznik na forum
znajduję u siebie symptomy hieny giełdowej ...
zeppelin / 2008-02-02 22:10 / Tysiącznik na forum
Ja dzisiaj wyjątkowo nie tańczę :). Nie lubię imprezować wtedy kiedy to jest prawie obowiązkowe tak jak w Sylwestra albo na koniec karnawału. Inna sprawa, że w klubach karnawał nie kończy się przez cały rok ...
zeppelin / 2008-02-03 22:12 / Tysiącznik na forum
Na pewno będzie krach kredytów udzielonych na zakup bombek choinkowych ... d... Jasia.
zeppelin / 2008-02-03 22:13 / Tysiącznik na forum
Żyjemy chyba w innych krajach z tym, że ja w Polsce ...

Najnowsze wpisy