Forum

Komentarze użytkownika "caabi"

Komentarze użytkownika: caabi

caabi / 2008-01-29 14:38 / Tysiącznik na forum
kiedyś Wam mówiłem... znaczy się pisałem... że naprawde gospodarka USA nie padnie tak poprsotu bo ceny domów spadają.... może i będzie recesja... ale naprawde poradzą sobie z nią..... i to szybko.... zobaczycie...
ps. dokupiłem wczoraj fundów akcji i dziś standardowa KGHM :))) po 91 złapałem
caabi / 2008-01-29 11:19 / Tysiącznik na forum
jest relatywnie tani.... popraostu.... ależ jestem ciekawy wyników za 4Q... po nich może być rajd niezly jak beda takie dobre jak mnie się wydaje ze mogą być :))))))
caabi / 2008-01-29 08:28 / Tysiącznik na forum
kiedyś będzie :)))))
caabi / 2008-01-24 20:48 / Tysiącznik na forum
w bankach bilans wyglada troche inaczej...... na odwrót sa pozycje należności i zobowiązania..... no i wogóle bilans banku od strony księgowej jest jak by do góry nogami :))))) a przekrecic..... da sie zawsze.... dziwne tylko ze po lessonie i banku barrings banki nadal zostawily otwarte furtki takim osobom..... jak by na to nie patrzec.... wina banku

Re: Na rynku akcji znaczna poprawa nastrojów

caabi / 2008-01-24 20:46 / Tysiącznik na forum
warren niedawno kupowales jednostki fundów... ja robiłem to samo..... hehehe chyba trafilismy idealnie..... dziś kupiłem orlen... zostanie na pare dni jak beda wzrosty to bede go tryzmal.... a zabawy na kghm.... cudowne... co za papier... da sie na nim 1.5% ugrac bez problemu... tylko patrzec na londyn.... i futy... nic wiecej... piekna sprawa.... polecam na DT.
ps. jutro ten bedzie gruba sesja.... zobaczycie zakonczymy te ostre spadki takim ładnym V na wykresie miesiecznym.... ide o zakład.... za szybko spadało... jak w maju przy panice jak przebilo 2750.... dokładnie wygladalo to tak samo tylko na innych poziomach indexów.....

no cóż..... jednak kto kupowal na spadkach... juz dzis prawdopodobnie wyszedl na plus........ i jak tu nie kochac gieldy :))
caabi / 2008-01-24 15:04 / Tysiącznik na forum
spokojna głowa.... już spadł wystarczająco.... srednioterminowo i tak go widze po 55 zł :)))

Re: Bykom cieżko będzie wyjść na plus

caabi / 2008-01-24 14:59 / Tysiącznik na forum
kupiłem se orlen.... zobaczymy na koniec może pojdzie troche.... a jak nie to z nim zostane na jutro...
caabi / 2008-01-24 14:16 / Tysiącznik na forum
nie leeson jest najbardziej znanym i taki zostanie.....
no chyba że ktoś spowoduje upadek CITY to wtedy przynajmniej w moich oczach zyska bezapelacyjnie I pozycje :))))))))
caabi / 2008-01-24 12:35 / Tysiącznik na forum
po co ci specjalista..... zobacz wskażnik c/wk i masz analize fundamentalna w pigułce ;))))
ale możesz zapytać... mogę się postarać odpowiedziec....

Re: Bykom cieżko będzie wyjść na plus

caabi / 2008-01-24 10:31 / Tysiącznik na forum
patrzcie jak miedz dziś poszła..... +3,05%.... ciekawe kiedy miedziak wybije..... powinien spokojnie być + 4%
caabi / 2008-01-24 10:11 / Tysiącznik na forum
lepiej.... mniejsza presja inflacyjna.... wg. w dłuższym terminie dla nas lepiej....
caabi / 2008-01-23 18:08 / Tysiącznik na forum
Actronis True image, najlepszy do obrazów całych partycji albo czesci dysku..... antywirus NOD 32 zdecydowanie do tego zainstalujcie sobie firewalla Sygate personal Firewall i nic wam nie wejdzie.... zapewniam. i konfiguracja optymalna nie obciaza zbytnio kompa
caabi / 2008-01-23 16:27 / Tysiącznik na forum
ja zwróciłem :)))

no niezły niezły..... to chyba przełomowe sesje się nam szykują...... zmiana trendu ??
caabi / 2008-01-23 14:53 / Tysiącznik na forum
nie oddac tylko sprzedać tak jak było w umowie..... a z uwów się trzeba wywiazywać.... zobaczycie zapłacimy ta kare..... bo kaczor naczelny nie odposci i jeszcze on dymu narobi..... zamiast iść na ugodę...
caabi / 2008-01-23 14:42 / Tysiącznik na forum
ładnie nas pojadą... oj ładnie coś czuje.... i powiem to stanowczo..... to przez PIS

Najnowsze wpisy