Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-02-14 08:55 / portfel / Dziecko hossy

Lepper dostał wyrok bo zabawiał się z tą panią, która miała tylu ze sama nie wie z kim ma
dzieciaka ...

zabawiał sie wykorzystując swoja pozycję podobnie jak inni członkowie samoobrony, którzy póxniej zastraszali ja groząc nawet smiercia - chwała jej za odwage,że w takim skołtunionym społeczeństwie pełnym jb i hadesów poszła na wojne

a ciekawe jaki wyrok dostanie pedofil Polański gwałt na 13stce

proces trwa
tyle,że ofiara nic do niego nie ma a Tuskowi nic do tego hadesiku- nie podlega mu polański
flugo / 2010-02-14 09:03 / portfel / Dziecko hossy
wszystkim się nie zajme:) a tymi filmikami to juz na pewno ktos sie zajmuje znacznie potęzniejszy od nas- prawda?
pieniactwo? może mamy po prostu inna wrazliwość
flugo / 2010-02-14 09:48 / portfel / Dziecko hossy
Lepper i Łyżwiński byli oskarżeni o seksualne wykorzystywanie partyjnych działaczek, a Łyżwiński dodatkowo o zgwałcenie jednej z nich. Aneta Krawczyk, która pracowała jako dyrektor biura poselskiego Łyżwińskiego, a potem została radną sejmiku wojewódzkiego w Łodzi, była głównym świadkiem oskarżenia.

Według ustaleń Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim wymuszanie usług seksualnych przez Leppera i Łyżwińskiego miało miejsce między grudniem 2001 i kwietniem 2003 roku w Radomsku (tam mieszka Aneta Krawczyk), Warszawie (hotelu poselskim) i Tomaszowie Mazowieckim (siedzibie biura poselskiego Łyżwińskiego).
flugo / 2010-02-14 16:33 / portfel / Dziecko hossy

nie ośmieszajcie się tam niżej że zaraz byście ruszyli z pomocą , j

zacytuj prosze kogokolwiek kto tak napisał
jesli chodzi o Olewników to jb pisal , ze gosc na to zasluzyl bo zaplacil za interesy tatusia
flugo / 2010-02-14 16:38 / portfel / Dziecko hossy
donosiciel, kapuś, eSBek- zupelnie ja jb piszesz- problem w tym, ze ja nie jestem anonimowy i dobrze o tym wiesz, w przeciwienstwie do ciebie i jb
i to jest tchórzostwo kolego, te unikanie odpowiedzialnosci za slowa, jak zauwazyles jb wystraszyl sie i juz zaczal pisac ze nie o take palke mu chodzilo- i to juz uwazam za sukces calego zamieszania

skadinad przeraza mnie to ze tylko roza, bebe, kropsony reaguja a reszta ma to w dupie
flugo / 2010-02-14 16:49 / portfel / Dziecko hossy
gry to niej element mojego swiata w przeciwieństwie do tego forum
mam nadzieje,ze jb da sie odnaleźć, ja zdjęcia jego bryki nie widzialem
niech zapoda z blachami jeszcze raz- moze sie przydac
flugo / 2010-02-14 18:14 / portfel / Dziecko hossy
napic to sie mozna zimnej zielonej herbaty w tropikach a nie coli- to pomaga
choc musze przyznac, ze na niektore kace to cola jest niezastapiona:)
tak samo jak do czyszczenia kibla
flugo / 2010-02-14 18:15 / portfel / Dziecko hossy
najdluzej to chyba zyja na okinawie- rybki, warzywka z ogrodka, mieso rzadkoscia
flugo / 2010-02-14 18:37 / portfel / Dziecko hossy
w stanach jest przegięcie w drugą stronę
to jest tak naprawde panstwo policyjne tyle ze gadac mozna wszystko- gorzej jak sie popelni wykroczenie, a najgorzej jak 2 razy- recydywa i wiezienie wita za np. jazde po parku rowerem po polnocy

no i do tego ci prawnicy...

dosc zgrabny film widzialem ostatnio- o gosciu, ktoremu wjechali na chate i na jego oczach i corki zgwalcono zone i zamordowana ja i corke- facet szedl wedlug linii prawa, tyle ze prokurator dogadal sie z oskarzonym i wtedy rozpoczela sie historia zemsty bo facet okazal sie mozgiem operacji wywiadowczych i zabral sie naprawianie swiata samodzielnie
flugo / 2010-02-14 18:41 / portfel / Dziecko hossy
dawno temu jedna pani doktor podczas tropikalnej wyprawy polecila picie coli- wlasnie odgazowanej a najlepiej pomieszanej z woda mineralna- na sraczke, na pragnienie

po twojej historii wnioskuje, ze cola tlucze obca flore bakteryjna jak anybiotyki;)

Re: Komentarze do portfela "bebe"

flugo / 2010-02-14 18:43 / portfel / Dziecko hossy
http://www.youtube.com/watch?v=FfMVGwTODl8

pozdro dla wszystkich

Re: Komentarze do portfela "flugo"

flugo / 2010-02-14 18:57 / portfel / Dziecko hossy
poczytalem raport atona
http://www.aton.com.pl/var/userfiles/files/raporty/2010/ATON-HT_SA_raport_za_IV_kwartal_2009.pdf
jest okey, spodziewalem sie duzo, duzo wiekszej straty
i amerykanie budza nadzieje na sprzedaz licencji- to moze byc to- zastrzyk gotowki pozwalajacy na inwestycje w budowe atonow 200 bez finansowania zewnetrznego, kredytu, kolejnej emisji itd.
flugo / 2010-02-14 19:27 / portfel / Dziecko hossy
dostanie wybór- albo pokrywa koszty albo wale nagane z wpisem do akt
co sie z tymi ludzmi dzieje- szok
flugo / 2010-02-14 19:53 / portfel / Dziecko hossy
SPARTA:)
flugo / 2010-02-14 19:58 / portfel / Dziecko hossy
jak sie nazywa?

Najnowsze wpisy