Forum

Komentarze użytkownika "flugo"

Komentarze użytkownika: flugo

flugo / 2010-02-15 14:02 / portfel / Dziecko hossy
które kasuje po interwencji nazywanej przez was donosem
flugo / 2010-02-15 14:03 / portfel / Dziecko hossy
mnie to nie dziwi
flugo / 2010-02-15 14:05 / portfel / Dziecko hossy
no to mnie zaskoczyłeś:(((
flugo / 2010-02-15 14:07 / portfel / Dziecko hossy
zmień sobie dopisek przy nicku na "nic widze, nic nie słyszę"
flugo / 2010-02-15 14:10 / portfel / Dziecko hossy
jest normalnośc bo nie ma jb
wstań z kolan i nie całuj nas donosicieli po stopach- wybaczamy ci:)))
flugo / 2010-02-15 14:13 / portfel / Dziecko hossy
a co mu napisałes?
flugo / 2010-02-15 14:53 / portfel / Dziecko hossy
internet to medium publiczne
jak tv, radio etc.
wyobrazasz sobie, ze jb prezentuje swoje poglady w radiu bez konsekwencji?
dlaczego mam sie zgadzac na to?
flugo / 2010-02-15 15:06 / portfel / Dziecko hossy

zmienic kanal

"obojetnośc gorsza od smierci"
flugo / 2010-02-15 17:42 / portfel / Dziecko hossy
jest;)

Re: ATONHT

flugo / 2010-02-15 17:46 / portfel / Dziecko hossy
witam,
z rocznym opóźnieniem ale podpis jest
zaczyna sie nowy rozdzial w historii atona- zamówienia, realizacje, 'w praniu" wyjdzie ile jest wart
flugo / 2010-02-15 18:46 / portfel / Dziecko hossy

rzeba wiedzieć skim sie gra przy stole

yo,
"nie dyskutuj z gosciem, który ma nad tobą przewage pół litra';))

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

flugo / 2010-02-15 19:09 / portfel / Dziecko hossy
Pklark
napisz co kolega zdecydował z praca- zaintrygowalo mnie to
jakbys dowiedzial sie wiecej- czyli ile firma zatrudnia osob, czy kolega jezdzi sluzbowym autem i ma komore itd.- jaka ma prowizje itd.
nie dziwie sie ze szef chce "wyjsc' z zusu- ja co miesiac musze ludziom pokazywac ile panstwo im z prowizji zabiera i i tak mi nie wierza...
flugo / 2010-02-16 09:23 / portfel / Dziecko hossy
dzisiaj przeprosiła, zrozumiała, ze sie zamotala- ma powiesic sobie na ekranie koszt targów zeby pamietala o kasie wywalonej w bloto i zarabiac, zarabiac:)
flugo / 2010-02-16 11:35 / portfel / Dziecko hossy
a po co samcom sutki?

PRAWIE JAK TUSK TEN ADAS NADAJE:)

flugo / 2010-02-16 17:40 / portfel / Dziecko hossy
16-02-2010

KR: przychody i zysk netto większe o jedną czwartą
W porównaniu z wynikami roku 2008, zarówno przychody, jak i zysk netto KRYNICKI RECYKLING zwiększyły się o prawie 25%.
W 2009 r. przychody netto ze sprzedaży Krynicki Recykling S.A. wyniosły prawie 13,4 mln zł, zaś zysk netto przekroczył 1,2 mln zł. W porównaniu z wynikami roku 2008, zarówno przychody, jak i zysk netto zwiększyły się o prawie 25%.

Dla Spółki szczególnie udany był IV kwartał ubiegłego roku. Choć przychody w tym okresie osiągnęły podobną wartość co w IV kwartale 2008 r., to zysk netto był już większy ponad 5-krotnie, a zysk na działalności operacyjnej - prawie dwukrotnie. Przyczyniło się do tego uruchomienie jesienią ub.r. w Wyszkowie najnowocześniejszej w Polsce linii do recyklingu szkła opakowaniowego bezbarwnego i samochodowego, która zapewnia znacznie większą rentowność niż starsze instalacje. Te ostatnie były zaś sukcesywnie wyłączane i odsprzedawane.

- Ubiegły rok udowodnił, że naszej Spółki żaden kryzys nie dotyczy. Zwiększyliśmy znacząco zysk i przychody przy wysokiej, 9-procentowej rentowności netto. Uruchomiliśmy przy tym nowoczesną instalację recyklingową w Wyszkowie i otworzyliśmy linię sortowniczą na Litwie - mówi Adam Krynicki, Prezes Zarządu Krynicki Recykling S.A. - Jestem więc przekonany, że nasze akcje, które sprzedawać będziemy wiosną w ofercie publicznej, cieszyć się będą dużą popularnością wśród inwestorów. Zwłaszcza, że i rok 2010 obfitować będzie w kilka spektakularnych dla firmy wydarzeń - dodaje prezes Adam Krynicki.

Najnowsze wpisy