Forum

Komentarze użytkownika "GDA66TY"

Komentarze użytkownika: GDA66TY

GDA66TY / 2011-07-11 15:29 / Tysiącznik na forum
Na pewno sp. KOV zwiększy swoje zyski a co za tym idzie kurs musi wzrosnąć.

Re: Kryzys w Polsce? Profesor Balcerowicz odpowiada

GDA66TY / 2012-05-18 17:31 / Tysiącznik na forum
Pamiętam w 2007 roku Balcerowicz zapewniał wszystkich że kryzys nas nie dotyczy.
Potem jak już złotówka spadła do franka 1frank do3,20zł. to pisał że przewidywał to ale nie chciał siać paniki. W następnym artykule ryczał do polityków że nie można ludzi okłamywać ani wprowadzać w błąd. Najgorszy jego blef to obietnica że musimy zacisnąć pasa aby później żyło się lepiej. Mamy to później a pas zaciśnięty na maxa i jakoś nie zanosi się na popuszczanie.
Dziwny facet.

Re: Złoty spadnie w najbliższych dniach

GDA66TY / 2012-01-29 12:53 / Tysiącznik na forum
Jakie to jest umocnienie złotówki ???
Umocnienie jest wówczas gdy Euro kosztuje 3,60zł.
Frank 2,20zł a Dolar 2,50zł.

Re: Pawłowicz wzięta w obronę. List 268 osób

GDA66TY / 2013-02-02 12:32 / Tysiącznik na forum
Dochodzi do tego że ludzie opluwający krzyż będą poklepywani po plecach a szydzący z pedałów będą karani.

Re: IGROUP

GDA66TY / 2011-06-06 10:36 / Tysiącznik na forum
Zapowiada się wysokie otwarcie. Oferta kupna już jest na 26 gr.

Re: Spółki Skarbu Państwa. SLD żąda planu zmian w zarządach

GDA66TY / 2012-03-06 16:11 / Tysiącznik na forum
To nie problem. Gdy nastanie nowa opcja to przegłosuje temat i ten fundusz zlikwiduje.
Mam tylko nadzieje i myślę że doczekam się dnia kiedy nadejdzie taka partia która rozliczy tych wszystkich przekrętasów od czasu okrągłego stołu.

Re: KOV

GDA66TY / 2012-08-28 01:09 / Tysiącznik na forum
Na naszej spółce jest tyle dobrych informacji że stało się to monotonne.
W takiej atmosferze wystarczyła mała iskierka zła i zrobił się wysyp oczywiście przy udziale spekulantów.
Dziwi mnie tylko fakt skąd wzięło się na tym forum tylu nadgorliwie zawistnych anty zwolenników naszej spółki KOV którzy tak fanatycznie i obelżywie krytykują jej poczynania.
Sami w to nie wierzą co piszą.
Nie zwracajmy na to uwagi ja osobiście trzymam akcje bo wiem że idziemy na 2 zł.

Re: Balcerowicz: Musimy dłużej pracować, nie ma innego wyjścia

GDA66TY / 2010-08-25 20:56 / Tysiącznik na forum
Ta praca w dłuższym wymiarze lat powinna tyczyć się służb mundurowych.
Wojsko i Straż Pożarna to to jeszcze jak cię mogę ale policja te nieroby!!!
Oni maja emeryturę po 15 tu latach !!!???.

Re: Małgorzata Wassermann: Wystąpię o ekshumację

GDA66TY / 2010-10-24 17:54 / Tysiącznik na forum
Kobieto po co ci ta ekshumacja.
Zobaczysz zmielone,spalone szczątki i się wyłożysz na podłodze plackiem z wielkim płaczem. Niczego to nie zmieni. My tzn. zwykły naród jesteśmy już tym zmęczeni a jak dalej będziecie tak się zachowywać to przestaniemy wam współczuć.
Gdybyś powiedziała że chcesz się podzielić odszkodowaniem z rodzinami osób które zginęły w busie jadącym na zbiór jabłek do sadu to stworzyła byś fajny klimat wokół siebie.
GDA66TY / 2011-05-06 16:28 / Tysiącznik na forum
Piter72 za kogo ty mnie masz???
Ja nie jestem z tych którzy chwalą się milionami lub wczasami na Malediwach na forum.
Uważam że człowiek wart jest tyle ile warte są słowa przez niego wypowiadane.
Reszta jest nieistotna bo i tak byś nie uwierzył.
GDA66TY / 2011-08-22 09:13 / Tysiącznik na forum
Kulczyk na Syryjskiej ropie zarobi dobrą kasę.
Uważam że mimo sytuacji politycznej w Syrii to najbardziej trafna inwestycja.

Re: Viatoll w Polsce. Od wakacji będzie więcej płatnych dróg

GDA66TY / 2012-04-28 09:32 / Tysiącznik na forum
Dziwi mnie fakt że stawiane są viatolle na drogach lokalnych. Przecież za jazdę na drogach lokalnych płaci się podatek w paliwie.
Zrobiła się w naszym kraju gospodarka rabunkowa na szeroką skalę.
Ciekawi mnie tylko czy jest na to bat ?
np. zgodność z konstytucją.

Re: RESBUD

GDA66TY / 2012-05-19 12:08 / Tysiącznik na forum
Jeżeli jego żona ma tak na imię to istnieje takie prawdopodobieństwo że zrobi to dzisiaj wieczorkiem.:-)

Re: Plany rządu na 2013 r. Rodzina, praca i inwestycje wśród priorytetów

GDA66TY / 2013-01-03 17:50 / Tysiącznik na forum
Urzędnicy powinni pracować pięć dni w tygodniu.
Jeżeli mają 1;2;3 maja wolne i się w miesiącu wyrabiają tzn.że należy paru zwolnić. Zwolnienia powinny trwać tak długo aż powiedzą że się nie wyrabiają z dniem świątecznym. Wówczas będą efektywni a podatki nasze będą dobrze wykorzystane.

Re: Protesty na Ukrainie. Strzały, porwania i ograniczanie praw

GDA66TY / 2014-01-22 19:02 / Tysiącznik na forum
No i zaczęło się. Podejrzewam że to będzie druga Rumunia a Janukowycz skończy tak jak Nicolae Ceaușescu. Ten Rumuński przywódca obstawiony był rodziną ale wojsko zaniechało bratobójczej walki.
Jeżeli ktoś w poniższych wpisach uważa że opozycja chce się dopchać do koryta i chapać grosz to wymienię jedno nazwisko Kliczko !!! Myślicie że mu kasy brakuje??? to jest prawdziwy patriota który stawia na szalę swoje dobre imię i swoje bogate życie. Zazdroszczę Ukrainie takiego człowieka bo nam takiego bardzo brakuje. Jeżeli ten człowiek wygra ten bój i dojdzie do władzy to Ukraina będzie światową potęgą.

Najnowsze wpisy