Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Ged / 2010-03-31 09:49 / Tysiącznik na forum
ja pełen optymizmu pouśredniałem w dół i w sumie bym się nie obraził na jakiś mały wyskok :)
póki jest powyżej 1 pln teoretycznie jest spokojnie
Ged / 2010-03-31 10:01 / Tysiącznik na forum
już się chyba chętni na sali znaleźli
u mnie bezpośrednio sprzęt IT można zorganizować, ew. poprawić wynik sieci sprzedaży ;)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-31 10:27 / Tysiącznik na forum
BRS cofnął się z jakiegoś konkretnego powodu, czy korekta wzrostów?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-03-31 20:42 / Tysiącznik na forum
Gospodarzu, czy mógłbyś skomentować sytuację Cognora?
Poza rozproszonymi fundamentami i chwiejnym akcjonariatem ;)

mam tego trochu, z urobkiem, od kilku sesji rośnie bez informacji i nie wiem,co począć - skonsumować zysk, czy poczekać i dobierać na spadkach?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-04-01 10:54 / Tysiącznik na forum
(PL)-METALE-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-COGNOR SA-PLCNTSL00014-CENTROSTAL-(PL)-1

COGNOR SA uzgodnienie planu połączenia ze spółką STALEXPORT SA

01.04. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący z plikiem 5/2010

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
COGNOR S.A. w Katowicach [Emitent] informuje o uzgodnieniu planu połączenia
Emitenta ze spółką STALEXPORT SA w Katowicach [STX] (Spółka w 100% zależna od Emitenta).
Połączenie Emitenta i STX zostanie dokonane w trybie art. 492 ő1 pkt. 1 k.s.h.
poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej STX na spółkę przejmującą - Emitenta.
Z uwagi na fakt, że spółka przejmująca posiada 100% akcji w spółce przejmowanej, połączenie
zostanie przeprowadzone stosownie do art. 515 ő1 k.s.h., tj. bez podwyższenia kapitału
zakładowego spółki przejmującej.
STALEXPORT SA prowadzi działalność w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi oraz prefabrykacji
zbrojeń budowlanych.
Połączenie spółek jest elementem strategii Grupy Kapitałowej Emitenta mającej na celu
utworzenie jednego podmiotu i znaczne zwiększenie zakresu i efektywności jej funkcjonowania.
Powyższe ma również umożliwić bardziej elastyczne działania Grupy Kapitałowej Emitenta oraz
umożliwić jej szybsze reagowanie na zmiany w otoczeniu rynkowym.
Emitent przekazuje w załączeniu podpisany w dniu 31 marca 2010 roku plan połączenia COGNOR SA
i STALEXPORT SA sporządzony zgodnie z art. 499 ő 1 Kodeksu spółek handlowych, wraz z
dołączonymi dokumentami, o których mowa w art. 499 ő 2 Kodeksu spółek handlowych.
Załączniki:
PLAN_POLACZENIA_CGD_STX.pdf
Pełna treść raportu dostępna pod adresem:
http://www.e-pap.com.pl/ESPI/espi
http://demo.e-pap.pl/espi

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-04-01 19:31 / Tysiącznik na forum
Gospodarzu, pytałem wczoraj ale już Cię nie było.
Jaką masz opinię nt COG, szczególnie w kontekście dzisiejszego info?

Mam dość dobrą cenę zakupu, natomiast pakiet mógłby być większy. Zastanawiam się, czy dokupić, czy raczej rozglądać się za sprzedażą?
Ged / 2010-04-01 19:41 / Tysiącznik na forum
dziękuję.
słyszałem też, że poza fundamentami również z rozproszonym akcjonariatem ma COG problemy :)

chyba nie mam na tyle doświadczenia, żeby grać pakietami, gdzie 2% daje ładny zarobek, jeśli dobrze Cię zrozumiałem. dylematy mam nadal, zobaczymy jak się we wtorek sprawy potoczą.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-04-02 15:38 / Tysiącznik na forum
Wszystkiego świątecznego dla wszystkich bywalców kącika! Oby odpoczynek i dystans pozwolił na zregenerowanie sił i jeszcze lepsze decyzje po świętach. Nie tylko na GPW :)

Wesołych!
Ged / 2010-04-05 19:32 / Tysiącznik na forum
dobry wieczór Gospodarzu,

usaje dziś na zielono, więc jutro nietrudno powinno być o dobre otwarcie. wygląda na to, że Twoje optymistyczne prognozy na kwiecień będą się sprawdzać.
osobiście delikatnie obstawiam zjazdy pod PZU, tak od początku 4tyg kwietnia. po moich doświadczeniach z PGE wykorzystam ten okres do dopełnienia portfela ale innymi papierami niż debiutant. jakoś się do tych dużych i medialnych debiutów zniechęciłem..

pozdrowienia!
Ged / 2010-04-06 08:14 / Tysiącznik na forum
święta, święta i.. czas do pracy :)

zazdroszczę urlopu, udanego dnia & sesji!
Ged / 2010-04-06 14:52 / Tysiącznik na forum
obu Wam należą się gratulacje za eex, zazdroszczę:)

u mnie cog jest gwiazdą tygodnia, mam tylko trudność z określeniem momentu sprzedaży
Ged / 2010-04-06 21:36 / Tysiącznik na forum
dobry wieczór,

a propos mil to ruszył się ostatnio na stabilnie wysokich obrotach. pozostaje 3mać kciuki.
do tego pojawiły się ich reklamy wszędzie - radio, tv, prasa, co musi zaowocować większą sprzedażą kredytów.
będzie dobrze :)
Ged / 2010-04-06 21:57 / Tysiącznik na forum
w sumie wszedłem w to pierwszy raz dzień po Tobie, trochę więcej szczęscia miałem tylko, że zostało kapitału na uśrednianie. choć, przyznaję,. ze w pierwszej dekadzie lutego minę miałem nietęgą :)
Ged / 2010-04-06 21:58 / Tysiącznik na forum
mine chyba a nie minę (?)
Ged / 2010-04-06 22:10 / Tysiącznik na forum
dzięki

zazwyczaj jestem wzrokowcem co do pisowni i to mi wystarczy, ale jak się jednocześnie pracuje, jednym okiem ogląda mecz i sprawdza co się na straganie działo, to tak wychodzi :)

Najnowsze wpisy