Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-07 13:46 / Tysiącznik na forum
witam,

czy ktoś może skomentować dzisiejsze zachowanie EFH?

pozdrowienia
Ged / 2009-12-07 16:08 / Tysiącznik na forum
dzięki za słowa otuchy :)
delikatnie dokupiłem..
Ged / 2009-12-11 11:45 / Tysiącznik na forum
gratuluję :)

jeśli lubisz klimaty Diablo polecam Demon Souls. powinna być sprzedawana w zestawie z kołkiem do zagryzania zębów :)
Ged / 2009-12-11 21:03 / Tysiącznik na forum
najprostsze są proste rozwiązania:
zaznaczasz to, co potrzebujesz w excelu
ctrl+c
otwierasz windowsowego painta :)
ctrl+v
zapisz jako..

gotowe
Ged / 2009-12-13 12:41 / Tysiącznik na forum
do tego jeszcze dobry ty + nagłośnienie 5.1 i gra muzyka :)
Ged / 2009-12-16 12:48 / Tysiącznik na forum
do ilu Twoim zdaniem specjalisty :) moze azbest teraz spasc?
czaje sie troche ale drogo sie zdaje..

za to pge dzis zakupione i to dosc konkretnie

pozdrowienia

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-22 19:26 / Tysiącznik na forum
witam kącikowiczów,

na sąsiednim forum (stockwatch) pojawiła się informacja o IDMSA, może się komuś przyda:

22.12. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 294/2009
Zarząd Domu Maklerskiego IDM Spółka Akcyjna (dalej: DM IDMSA) z siedzibą w Krakowie, działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1) Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. 2005 Nr 184, poz. 1539 z późn. zm.), informuje, iż w dniu 22 grudnia 2009 r. Rada Nadzorcza DM IDMSA podjęła uchwałę o wyrażeniu zgody na uruchomienie przez DM IDMSA skupu akcji własnych zgodnie z upoważnieniem Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia DM IDMSA wyrażonym w uchwale nr 8 z dnia 12 listopada 2009 r., podjętej w sprawie nabycia akcji własnych na podstawie i w granicach upoważnienia udzielonego przez Walne Zgromadzenie.
Rada postanowiła, iż skup może zostać przeprowadzony w drodze składania zleceń maklerskich.
Rada Nadzorcza DM IDMSA ustaliła jednocześnie, iż w okresie realizowania w/w skupu zarówno członkowie Rady Nadzorczej, jak również członkowie Zarządu DM IDMSA nie będą dokonywać transakcji zbycia akcji DM IDMSA.
Nabyte akcje zostaną zbyte w terminie i na warunkach określonych przez Zarząd.
Zgodnie z treścią upoważnienia wyrażonego w w/w uchwale Walnego Zgromadzenia DM IDMSA przedmiotem nabycia mogą być akcje Spółki w liczbie nie większej niż 21.817.680 (dwadzieścia jeden milionów osiemset siedemnaście tysięcy sześćset osiemdziesiąt) sztuk akcji własnych Spółki, o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 2.181.768,00 (dwa miliony sto osiemdziesiąt jeden tysięcy siedemset sześćdziesiąt osiem złotych 00/100). Nabywanie akcji w ramach udzielonego upoważnienia może następować w okresie nie dłuższym niż do dnia 31 grudnia 2009 r.
Wobec powyższego Zarząd DM IDMSA informuje, iż rozpoczęcie drugiego skupu akcji własnych DM IDMSA rozpocznie się w dniu 23 grudnia 2009 r.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-24 12:27 / Tysiącznik na forum
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7385584,Goldman_Sachs__Robimy_robote_Boga.html

ciekawy artykuł do poczytania o Goldman Sachs, w przerwie od świątecznej krzątaniny

wszystkiego dobrego dla kącikowiczów i Gospodarza - na Święta i nie tylko.
Wesołych!

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-26 19:52 / Tysiącznik na forum
a ja obejrzałem właśnie Avatara w imaxie. myślę, że warty zobaczenia tytuł, szczególnie z racji techniki, w której został zrealizowany. za 3-4 lata każdy blockbuster będzie musiał tak wyglądać aby zarabiać pieniądze.

pozdrowienia

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-28 09:12 / Tysiącznik na forum
witam wszystkich

początek dnia ładny, za to na borku straszne rzeczy się dzieją..
Ged / 2009-12-28 09:32 / Tysiącznik na forum
fakt, to pojęcie względne, z jazdami na tex nie ma porównania :)
niemniej na 5,91 zjechało gładko, teraz wróciło

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-29 10:06 / Tysiącznik na forum
prosiak zaczął trochę wierzgać.. na plus :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2009-12-30 14:14 / Tysiącznik na forum
a ja mam pytanie o Liberciaka..

nie obserwowalem tej spolki wczesniej, po kursie wnioskuje, ze maja potencjal do wzrostów. z racji tego, ze branża jest mi bliska mam refleksję nt ich współpracy z Plusem.
z jednej strony Polkomtel boksuje się z Mpunktem (wypowiadają sobie wzajemnie umowy), z drugiej mając część udziałów w Liberty powinni na nich chuchać i dmuchać..

co o tym sądzicie?

ps: a przy okazji zupełnie z wiarą zapakowałem się w kondora :)
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Ged.]
Ged / 2010-01-03 11:44 / Tysiącznik na forum
dzień dobry Gospodarzu

wygląda na to, że kącikowi potrzeba socjo- lub psychologa zatrudnić, może to by rozwiązało problem co poniektórych gości?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Ged / 2010-01-07 22:36 / Tysiącznik na forum
witam wieczornie

czy ktoś mógłby mi w prostych, żołnierskich słowach opisać jak można nabywać papiery z innych rynków? czy usa, wlk brytania, czy chiny?

i z drugiej beczki - zasięgałem dziś języka w branży bankowej nt millenium. poprzedni rok był dla nich ciężki, ale czyścili co się da- audyty, cięcie kosztów, optymalizacje. ponoć nadal mają zakaz udzielania kredytów we frankach (nie potwierdzałem tego) po tym jak stracili płynność w 2009.

wygląda na to, że faktycznie bieżący rok może być dla nich lepszy

pozdrowienia

Najnowsze wpisy