Forum

Komentarze użytkownika "Ged"

Komentarze użytkownika: Ged

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-16 19:05 / Tysiącznik na forum
pewnie temat zainteresuje Gospodarza..

(PL)-NIERUCHOMOŚCI-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-EUROPEJSKI FUNDUSZ HIPOTECZNY
SA-PLEFH0000022-EFHSA-(PL)-0

EFH SA rejestracja przez Sąd podwyższenia kapitału zakładowego

16.03. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 30/2010

Zarząd Europejskiego Funduszu Hipotecznego S.A. niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości
informację, iż w dniu 16 marca 2010 roku otrzymał postanowienie Sądu Rejonowego dla m.st.
Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dotyczące
zarejestrowania w dniu 2 marca 2010 roku podwyższenia kapitału zakładowego Europejskiego
Funduszu Hipotecznego S.A. w drodze emisji akcji serii J Spółki.
Po zarejestrowaniu podwyższenia wysokość kapitału zakładowego wynosi 118.545.148 zł (słownie:
sto osiemnaście milionów pięćset czterdzieści pięć tysięcy sto czterdzieści osiem złotych) i
dzieli się na 59.272.574 (słownie: pięćdziesiąt dziewięć milionów dwieście siedemdziesiąt dwa
tysiące pięćset siedemdziesiąt cztery) akcje zwykłe na okaziciela, co daje łączną liczbę
65.895.672 (słownie: sześćdziesiąt pięć milionów osiemset dziewięćdziesiąt pięć tysięcy
sześćset siedemdziesiąt dwa) głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, wynikającą ze wszystkich
wyemitowanych akcji.
Podstawa prawna:

pozdrowienia!
Ged / 2010-03-16 19:23 / Tysiącznik na forum
wszedłem bardzo ostrożnie i z mała kwotą..
generalnie próbuję odnaleźć swój sposób na inwestowanie. long mi nie wychodzi - przez emocje - tak przegapiłem większość szans w 2009, a żeby spekulowanie miało sens trzeba operować większymi kwotami i z większym ryzykiem..

ot, dylematy początkującego inwestora :)
Ged / 2010-03-16 20:15 / Tysiącznik na forum
tutaj: http://meczyki.pl/ są linki do oglądania transmisji w streamingu przez internet :)
Ged / 2010-03-16 20:30 / Tysiącznik na forum
to są zady i walety internetu via GSM. zobacz ile zżera oglądanie meczu, może chociaż na 2 połowę wystarczy? :)
ja mam Cyfrę, więc nie mam wyjścia - bez polsatu nawet Kubicę oglądam przez net

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-16 21:36 / Tysiącznik na forum
tak mnie trochę refleksja naszła wieczorową porą..

miałem kiedyś do czynienia ze sportami lotniczymi - paralotnie i skoki spadochronowe. to zajęcia, które tak niesamowicie angażują emocje, że aż kipią, można o tym rozmawiać godzinami. niestety najbliższe otoczenie i przyjaciele mają ograniczoną wyrozumiałość :) co sprawia, że siłą rzeczy rozmowy pozostają w gronie pasjonatów.

wydaje mi się, że sporo analogii jest z GPW. przynajmniej w moim przypadku - raczej krótki horyzont inwestycyjny, nie za dużo twardej wiedzy i próby otrzaskania się w temacie. plus emocje właśnie i chęć podzielenia się nimi.. co o tym sądzicie?

pozdrowienia, czytam Was od jakiegoś czasu i wygląda na to, że czas się poodzywać :)
Ged / 2010-03-16 21:47 / Tysiącznik na forum
skoki są bardziej na wyciągnięcie ręki niż się zdaje :)
proponuję zacząć od tandemu - za ok 500 pln skaczesz przypięty do doświadczonego skoczka z wieloletnim stażem. za dodatkowe 200 skacze obok Was kamerzysta filmujący Was w locie.
ok 50sek spadania jest warte każdych pieniedzy :)

najbliżej masz Chrcynno k. Nasielska, tam też skakałem. a na youtube masa filmów do nakręcenia się na http://tiny.pl/hg983 :)
Ged / 2010-03-16 21:57 / Tysiącznik na forum
ja wybrałem paralotnie na próbę - to najtańsze latanie.
inne machiny odkładam na "po spłacie kredytu", mam nadzieję, że szybciej niż za 27 lat :)

polecam zarażać się na bieżąco i nie czekać - później pojawiają się inne wymówki, wiem to po sobie..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-17 23:39 / Tysiącznik na forum
witam późnowieczorowo..

od poniedziałku PGE wchodzi do w20. zastanawiam się w związku z tym, czy dzisiejsze dołowanie kursu to nie jest "last minute" dla dużych graczy do wejscia w spółkę. jeśli tak, to też warto podebrać. ciekaw jestem Waszych opinii.

pozdrowienia

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-21 00:00 / Tysiącznik na forum
pozdrowienia weekendowe dla bywalców i Gospodarza :)
Ged / 2010-03-24 09:07 / Tysiącznik na forum
mocno idm ruszył, gratki!
poniżej 2,4 nie odkupiłem, a szkoda..

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-24 18:47 / Tysiącznik na forum
http://newconnect.pb.pl/2056386,80206,inwestorzy-uwierzyli-w-przyszlosc-eko-exportu?ref=col2

artykuł w pb o ulubionej spółce
zawsze to trochę szumu więcej, trzymam kciuki! :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-25 15:31 / Tysiącznik na forum
Borek na widłach.. wygląda to imponująco, gratuluję posiadaczom! :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-25 23:37 / Tysiącznik na forum
witam wieczorowo,
Gospodarz ma EUI, dziś było info o emisji akcji, chyba dobrze wiedzieć..
pozdrowienia!

http://www.money.pl/gielda/newconnect/artykul/euroimplant;wyemituje;nowe;akcje,252,0,602876.html

Euroimplant wyemituje nowe akcje
NWZA Euroimplant przegłosowało emisję akcji z prawem poboru. Spółka zamierza pozyskać od inwestorów do 10 mln zł. Środki zostaną przeznaczone na budowę nowoczesnego laboratorium produkcyjnego w Klaudynie pod Warszawą.

W ramach emisji spółka zaoferuje inwestorom do 49 098 374 mln akcji serii D. Cena emisyjna akcji nowej emisji wyniesie 0,19 zł. Dwa prawa poboru będą uprawniać do objęcia 1 nowej akcji serii D.

- Punkt po punkcie realizujemy przyjętą strategię obejmującą m.in. emisję akcji z prawem poboru oraz przejście na rynek główny GPW. Przede wszystkim jednak realizujemy działania, dzięki którym Euroimplant zacznie osiągać znaczące przychody ze sprzedaży już opracowanych produktów. Aby tak się stało, musimy wybudować teraz laboratorium produkcyjne. To nowoczesna i kosztowna inwestycja, ale aż 60% całkowitych kosztów budowy i wyposażenia pokryjemy z dofinansowania środkami unijnymi. Pozostałą część pokryjemy ze środków własnych, pozyskanych z właśnie uchwalonej emisji akcji z prawem poboru. W konsekwencji takiego działania już za kilka miesięcy akcjonariusze Euroimplant S.A. będą posiadali akcje spółki notowanej na rynku regulowanym. Po drugie budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego da nam moce produkcyjne, które przełożą się na sprzedaż i powinny pozwolić na zdobycie wysokiej pozycji w branży. – mówi Andrzej Kisieliński, Prezes Zarządu Euroimplant S.A.

Euroimplant S.A. niedawno otrzymał pozwolenie na budowę nowoczesnej bazy produkcyjnej w Klaudynie pod Warszawą. To właśnie ten projekt współfinansowany będzie środkami z emisji akcji.

- Spełniliśmy warunki by otrzymać częściowe dofinansowanie w celu zbudowania nowego zakładu. Brakującą część pragniemy pozyskać od naszych Inwestorów. Dla nich będzie to dobra lokacja kapitału, tym bardziej, iż jeszcze przed wakacjami chcemy wejść na rynek regulowany, czyli Giełdę Papierów Wartościowych. – tłumaczy Andrzej Kisieliński.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

Ged / 2010-03-31 09:30 / Tysiącznik na forum
powitania poranne,
EFH bije dziś rekord nieudolności, oczy przecieram jak widzę taką stagnację
Ged / 2010-03-31 09:33 / Tysiącznik na forum
jakiegoś z drugiej ręki mogę zorganizować, jeśli Cię to poratuje :)

pozdrowienia

Najnowsze wpisy