Forum

Komentarze użytkownika "georg"

Komentarze użytkownika: georg

georg / 2008-02-19 15:00 / Bywalec forum
ja tez
georg / 2008-02-20 21:51 / Bywalec forum
Sabre dobrze mowi
georg / 2008-02-20 21:52 / Bywalec forum
KAP dobrze mowi
georg / 2008-02-20 22:10 / Bywalec forum
mm3m glupio mowi i nic chyba nie wie o swiecie.
Krolowa holenderska jezdzi rowerem i korona jej z glowy nie spadla.
Co do wysokich urzednikow--a jak by nie bylo sa oni tylko slugami publicznymi (public servants etc.)--to w krajach zachodnich nie jest im wcale lepiej niz reszcie podobnie wyksztalconych i zdolnych ludzi. Ale w Polsce nadal wierchuszka zarabia, w pieniadzu i w naturze, znacznie lepiej niz mogliby oni zarobic poza polityka. A tacy jak mm3m sa dumni gdy polityk ich niezamoznego kraju szpanuje--na ich koszt--jak prezydent USA!
georg / 2008-02-20 22:23 / Bywalec forum
Very true, maa, but most Westerners do realize that the Poles do belong to the west European culture despite the communists' best efforts to drive them into eastern barbarity.
georg / 2008-02-20 22:30 / Bywalec forum
Zacinaja ci sie klawisze ? i !. Poza tym sprobuj zwolnic klawisz Caps Lock. Moze warto kupic nowa klawiature (jesli chcesz by cie czytali)?
georg / 2008-02-20 23:14 / Bywalec forum
Galczynski to geniusz, no ale za kieliszek wodki to on byl gotow cokolwiek napisac (i pisal, z pochwala Stalina wlacznie).
georg / 2008-02-20 23:30 / Bywalec forum
No tak, te Stany sie degraduja juz 240+ lat... Dlugo nie pociagna...
georg / 2008-02-20 23:53 / Bywalec forum
Bez przesady, Polacy nie sa az tak dobrze wyksztalceni. To, ze siedza dlugo w szkole a potem na uczelni to niewiele mowi. W znacznej mierze traca tam czas. Powojenna polska matura nie umywa sie do angielskich A-levels (nawet tych nowszych, juz zglupialych) czy francuskiego baccalaureat (ani nawet do niemieckiej Abitur). Podobnie z dyplomami uniwersyteckimi.
georg / 2008-02-22 12:56 / Bywalec forum
OK ja na przyklad jestem przeciwny euro, ale moze jestem za slabo wyksztalcony (mam londynski doktorat z ekonomii i magisterium z wyroznieniem z matematyki).
georg / 2008-02-22 21:25 / Bywalec forum
Wsiadz, Lowco, w maszyne czasu i pojedz w Kraine Wielkich Lowow na Kulaka, najlepiej w lata 30-te na Ukraine. Tylko pamietaj wziac ze soba spory zapas chleba z kapitalistycznej demokracji polskich jasnie-panow.
georg / 2008-02-22 21:48 / Bywalec forum
Ja tam biore w/w informacje powaznie. Jesli by PO teraz sie z tego wycofalo, kto by mogl brac ich powaznie w przyszlosci?
georg / 2008-02-22 21:52 / Bywalec forum
No tak, katolicy to nigdy nie robia Realpolitik.
georg / 2008-02-22 22:00 / Bywalec forum
No tak, tylko ze te 10% gory organizuje prace dla tych 90% matolow (i w interesie matolow lezy by madrzejszych nie zniechecac).
georg / 2008-02-22 22:44 / Bywalec forum
Mam nadzieje, ze to prawda (ze Chiny stana sie nowymi Stanami), ale to dopiero przyszlosc pokaze. W czasie gdy zimna wojna mogla sie zmienic w goraca, Amerykanie sie pocieszali, ze jesli oni i Rosja sie wzajemnie zniszcza, cywilizacje uratuja Chiny... Ale, jak wiadomo, do USA Chinom jeszcze bardzo daleko. Na razie nic nowego nie robia, tylko korzystaja z zachodnich technologii. A Stany sa nadal bardzo prezne. Np. rewolucja cyfrowa to jest prawie wylacznie dzielo Amerykanow, i to w znacznej mierze zapoczatkowane przez indywidualnych wynalazcow jak za dawnych dobrych czasow. Trudno mi znalezc dziedzine w ktorej USA by byly w tyle.
Poglosek o koncu USA, tak jak o smierci Marka Twaina, bylo wiele i byly one przesadzone. Z tym, ze Twain w koncu chyba rzeczywiscie umarl...

Najnowsze wpisy