Forum

Komentarze użytkownika "georg"

Komentarze użytkownika: georg

georg / 2009-09-03 04:48 / Bywalec forum
Bez przesady. Doświadczenie tych pilotów i ich odwaga to jeszcze nie powod, by sie zalewac łzami. Ci "wartościowi obywatele Białorusi" byli żolnierzami kraju sprzymierzonego obecnie z wrogą nam Rosją (a wczesniej żolnierzami ZSRR).

Re: Premier: Nigdy więcej wojny

georg / 2009-09-03 03:56 / Bywalec forum
Jesli Donald I-szy Dobrotliwy rzeczywiscie wypowiedzial powyzsze pobozne acz nieprawdziwe banaly, to mam nadzieje, ze sam w nie nie wierzy.

Re: Koniec stuwatowowych żarówek

georg / 2009-09-03 03:41 / Bywalec forum
Czy to znaczy, ze od roku 2016-go ja bede swoje obrazowki i zarowki do czytania szmuglowac z Bialorusi itd? Jak tak dalej pojdzie, to wolny rynek w Europie ocaleje tylko w bylym ZSRR... Ale heca...
georg / 2009-09-03 03:01 / Bywalec forum
Z wypowiedziami moich anty-brytyjskich przedmowcow nie warto nawet polemizowac, wiec przypomne im tylko, ze przez rok, po kapitulacji Francji a przed atakiem Niemiec na ZSRR, Wielka Brytania byla jedynym mocarstwem, ktore nadal walczylo z Niemcami i Wlochami. I to mimo, ze mogla ona zawrzec pokoj na dobrych warunkach, bo tej wojny Hitler nie chcial i jej sie slusznie obawial.
georg / 2009-02-02 14:06 / Bywalec forum
Pamieta Pan moze nasza wymiane zdan pare miesiecy temu na temat kapitalu spekulacyjnego itd. Chcialbym z Panem porozmawiac, ale prywatnie, o walutach i na pokrewne tematy. Jesli jest Pan zainteresowany, prosze napisac na adres ajw6655@yahoo.com
georg / 2008-09-14 02:21 / Bywalec forum
Tez uwazam to za bardzo prawdopodobne.
georg / 2008-09-02 04:08 / Bywalec forum
Wez se klepnij konia, Absurd, moze Ci to co pomoze...
Co do mnie, to nie bede tu wiecej pisal--bye, bye. Miesiac temu spotkalem wspaniala kobiete i pare dni temu oswiadczylem sie i zostalem przyjety. Tak, ze mam co innego w glowie. I tu mam ostatnie pytanie do wszystkich. Chce zachowac moja obecna zone, tak ze przechodze na islam (wtedy moge miec 4 choc wiecej niz te 2 nie planuje). Slub bedzie w UK bo tam to uznaja. Tylko mi sie nie podoba, ze sie bede musial obrzezac. Wolalbym tego uniknac, ale nie wiem jak. Moze jakies wzgledy medyczne mnie moga zwolnic? Czy ktos tu wie?
georg / 2008-08-22 00:07 / Bywalec forum
Cierpi Pan na paranoiczne zaburzenie osobowosci. Wystepuje ono u okolo 1% populacji. Mozna je jednak znacznie zlagodzic psychoterapia.
georg / 2008-08-21 22:39 / Bywalec forum
Dlaczego Pan chce zeby go za darmo ksztalcic?

Re: LOT-owi grozi bankructwo

georg / 2008-08-17 22:16 / Bywalec forum
Im predzej padna, tym lepiej. Jest to skorumpowana, mafijna szajka. A reputacje w swiecie to maja taka, ze ich nazwe sie tlumaczy po angielsku jako Later Or Tomorrow (Pozniej Lub Jutro).
georg / 2008-08-16 04:23 / Bywalec forum
Rzeczywiscie, myli sie Pan. Winiecki przytoczyl wypowiedz Bauera w ktorej chodzilo o pomoc dla Trzeciego Swiata. To, ze ta pomoc zazwyczaj szkodzila, jest dzis dobrze wiadome ekonomistom.
georg / 2008-08-16 04:03 / Bywalec forum
Przestan nas ruski pouczac. Pora ci zrozumiec, ze gdyby Rosja zniknela z powierzchni swiata, to by nikt tego nie zalowal. A poza tym nikt by tego specjalnie nie zauwazyl. Rosyjska gospodarka jest wielkosci Holandii. Ruskie wydatki na wojsko sa 40 razy mniejsze niz natowskie.
georg / 2008-08-16 03:54 / Bywalec forum
Aj, jaki Pan jest wywazony... "kazda wojna ma dwie prawdy"... No tak, np. niemiecka prawda o polskiej agresji w 1939 (napad na Gliwice chociazby).
georg / 2008-08-11 01:56 / Bywalec forum
Niech Pan porowna jak liczono inflacje w USA za Reagana a jak teraz.
W przypadku UK nalezy porownac stary RPI (retail price index) i nowy CPI (consumer price index).
Polska idzie w slady tych zmian i z tych samych powodow.

Re: Prąd zdrożeje o jedną czwartą

georg / 2008-08-01 08:54 / Bywalec forum
No, to nie problem. Wlasnie wykluczono energie (i zywnosc) z koszyka inflacyjnego, tak ze inflacja nie wzrosnie. Cieszmy sie.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy