Forum

Komentarze użytkownika "Golem14"

Komentarze użytkownika: Golem14

Golem14 / 2009-12-23 15:15 / Tysiącznik na forum
w koncu ida swieta:-)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2009-12-23 15:31 / Tysiącznik na forum
Sa rozne sytuacje w relacji pracodawca-pracownik i te zawsze trzeba rozpatrywac indywidualnie - mi jednak chodzilo o refleksje natury ogolnej...

Pracodawcy jednak zawsze znajda "dobre" argumenty, dlaczego tak a nie inaczej postapic.. Chcialem tylko powiedziec, ze inteligentni zawsze jezdza na plecach tych mniej inteligentnych - dzisiaj nie ma juz struktur stricte niewolniczych w Europie, ale zalatwia sie to w bardziej "cywilizowany" sposob: bez bata:-) I tak pozostanie: pytaniem jest tylko, jaka role kto odgrywa w zyciu..
Mam chyba za silnie rozwinieta empatie:-)
Golem14 / 2009-12-23 15:50 / Tysiącznik na forum
Wszystko ma dwie strony: mamy tez i pracownikow watpliwej jakosci:-)
Summa summarum jednak staram sie zawsze bronic strony slabszej tj. pracownikow - chyba, ze faktycznie ktos bardzo sie postara... Dobry pracodawca potrafi znalezc sensowna rownowage sil :-)

Etos pracy: hmm, za najnizsza stawke, mysle, ze nikt nie powinien oczekiwac specjalnego etosu od kogokolwiek - etos pracy zaczyna sie na stanowiskach menadzerskich...
Golem14 / 2009-12-23 15:52 / Tysiącznik na forum
Kazdy ma swoje powody i interesy Flugo:-)
Golem14 / 2009-12-23 16:04 / Tysiącznik na forum
To w takim wypadku troche "etosu pracy" mozna powymagac od pracownikow :-) - regula jednak pozostaje: im wyzsze stanowisko tym wiekszy etos wszystkiego...
Golem14 / 2009-12-23 16:08 / Tysiącznik na forum
Umowa umowie nieraz nierowna:-)

Pozdrawiam rowniez

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2009-12-26 18:58 / Tysiącznik na forum
Witaj Big,

chyba swieta dobiegly konca, skoro juz rozne szumowiny wychodza na zer :-)

Pozdrawiam serdecznie
Golem14 / 2009-12-26 19:13 / Tysiącznik na forum
Witaj,

na koniec roku trzeba przeprowadzic plebiscyt na "FORUMOWA MENDE ROKU 2009" - mam swojego kandydyta na ten tytul, zapewne nie pozwoli nam o sobie zapomniec:-)
Kwas sie leje ze wszystkich stron w swiecie wirtualnym... - w realu nie mieli by tak latwo...
Golem14 / 2009-12-26 19:19 / Tysiącznik na forum
Oby tylko:-))) Ale w sumie przykre to wszystko...
Golem14 / 2009-12-26 19:34 / Tysiącznik na forum
Wiemy dobrze, ze jestes bad:-) Homo sapiens to podly gatunek - najgrozniejszy drapieznik na Ziemii:ciagle jeszcze napawa mnie to smutkiem...
Golem14 / 2009-12-26 19:38 / Tysiącznik na forum
Moglbym napisac, ale watpie, ze zrozumiesz... i to bynajmniej nie z powodu mojego stylu pisania...
Golem14 / 2009-12-26 19:47 / Tysiącznik na forum
W sumie ja mam swieta caly rok, wiec ich specjalnie nie przezywam:-) A tak w ogole to w swieta nie dla wszystkich jest dobry czas: niektorzy koncza wtedy pod presja "rodzinnego charakteru swiat" niestety na sznurze tak jak ostatnio jeden dyrektor z kancelarii Premiera - szkoda czlowieka, tym bardziej, ze mial calkiem inteligentna twarz, dlatego pewnie tak zakonczyl sprawe...
Golem14 / 2009-12-26 19:53 / Tysiącznik na forum
moze ty cos napiszesz, skoro tak jestes zainteresowany tematem?

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

Golem14 / 2009-12-26 19:57 / Tysiącznik na forum
Swiateczna piosenka Marcina Swietlickiego, gdyby komus znudzil sie juz George Michael:
http://www.youtube.com/watch?v=dcH7z4UWSto
Golem14 / 2009-12-26 20:02 / Tysiącznik na forum
Politycy placa cene za bycie politykami, ale malo ktory tak konczy:sa na to za glupi - ten facet z kancelarii byl raczej tylko takim quasi politykiem - ogolnie swieta to dla niektorych czas decyzji ostatecznych: wystarczy wymienic Magika z Paktofoniki czy Jacka Oltera z zespolu Kury - dobrze, ze swieta nie sa zbyt czesto w roku:-)

Najnowsze wpisy