Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-22 16:29 / Tysiącznik na forum
no właśnie o to:

Wysokość ceny emisyjnej akcji w ramach emisji akcji serii G zostanie ustalona przez Zarząd Spółki.
W interesie Sp. jest aby Zarząd posiadał optymalną swobodę w ustaleniu ceny emisyjnej akcji celem pozyskania możliwie wysokich środków finansowych dla Spółki i zapewnienia powodzenia procesu
restrukturyzacji. Cena emisyjna akcji serii G zostanie ustalona na podstawie wartości określonej w odniesieniu do ceny rynkowej akcji lub określonej przy zastosowaniu wycen
przeprowadzonych metodami porównawczymi .... .

Możliwe jest również ustalenie ceny emisyjnej akcji do takiego poziomu który zapewnia dostosowanie ceny emisyjnej do wielkości popytu na akcje
oraz do wymagań realizowanego projektu inwestycyjnego."


ROzumiesz :)
Golfistka / 2009-10-22 16:19 / Tysiącznik na forum
Przepraszam, poprawka - wiadoma jest cena nominalna akcji, czekamy na cenę EMISYJNĄ
Golfistka / 2009-10-22 16:04 / Tysiącznik na forum
stawiam na 3 coś tam, ale nie mogę ręczyć na 100% - więc sam rozumiesz - zawsze jest ryzyko. Ja wykładam tylko swój punkt widzenia...
Golfistka / 2009-10-22 15:59 / Tysiącznik na forum
o sorry, nie przeciągnełam suwak niżej - już poprawileś sie
Golfistka / 2009-10-22 15:52 / Tysiącznik na forum
Gabrielu, do 150 mli szt akcji, nie 15 mln, bo chyba miałeś na myśli ich wartość 15.000.000 zł. Czyli cena emisyjna bez zmiany. No to teraz czekamy na cenę rynkową i komunikat z GPW, że spółka na notowaniach ciągłych, jak załatwią między sobą te wszystkie formalności. Może ktoś zna dokładny przebieg tych formalności? Bo nie znam się na procedurze wyjścia z fixingu

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-22 15:30 / Tysiącznik na forum
grubi jak na razie nie mają dużego wyboru do kupna, ale bardzo czekają na ten
moment. Spolka nie jest na notowaniach ciągłych - wszyscy czekają na komunikat z GPW o
zatwierdzonej ilości papierów do obrotu oraz cenie emisyjnej tego papieru. Na razie kurs wyrabiają leszcze. Ale leszcze dużo nie zdziałają i kurs spadnie myślę, grubym za parę dni będzie to tylko na rękę. Tak pisałam i w dalszym ciągu tak uważam - tzw. leszcze zbili po prostu kurs papieru. Zastanawiam się właśnie nad kupnem tych akcji, tzn dokupem
Golfistka / 2009-10-22 14:05 / Tysiącznik na forum
najwyżej dokupywać... jak się da tylko, może z tym być problemik

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-22 13:54 / Tysiącznik na forum
asdfax2, grubi jak na razie nie mają dużego popisu do kupna, ale bardzo czekają na ten moment. Spolka nie jest na notowaniach ciągłych - wszyscy czekają na komunikat z GPW o zatwierdzonej ilości papierów do obrotu oraz cenie tego papieru. Na razie kurs wyrabiają leszcze, masz rację. Ale leszcze dużo nie zdziałają i kurs spadnie myślę, grubym to tylko na rękę za parę dni będzie. Tak że spokojnie i nic jeszcze nie sprzedawać
Golfistka / 2009-10-22 13:11 / Tysiącznik na forum
asdfax, kiedy od leszczyny cokolwiek zależało? Chyba że każdy z nas operuje własnym synonimem tzw. "leszczy". Grubasy robią pogodę
Golfistka / 2009-10-22 13:04 / Tysiącznik na forum
ffff, wręcz cudownie jest - co was tak skręca? trzeba poczekać pewnie że trzeba - ale też są pewne, a na dodatek większe zyski
Golfistka / 2009-10-22 12:57 / Tysiącznik na forum
już ty to tak pozaśmiecał, że juz nic nie powiem... Jak byś my sami nie mogli przeczytać ostatnich wiadomości o Pronox
Golfistka / 2009-10-22 12:53 / Tysiącznik na forum
i wykształcenia też żadnego nie miał - to do powyższego tekstu o Rasputinie, bo opuściłam.

No i dalej - ja czasem z SB tak dywaguję :
SB, pytam, co mam kupić, on pomyśli chwilę i odpowiada - fajny jest.. I zawsze trafia w dziesiątkę or dziewiątkę
Golfistka / 2009-10-22 12:37 / Tysiącznik na forum
SB to jest tzw. wielki prorok Skotanu :), pisze zawsze wielkimi literami haha!! i jak dwie krople wody przypomina mi Rasputina, hehehe. Wiecie kto to jest? Rasputin? Też był Prorokiem tylko Rosji przy carze Nikołaju II, wielki był facet jak na te czasy, pod 1,90m, nie miał żadnego szczególnego pochodzenia - z nikąt się wziął, a kochanek tylu miał vau!! itp ......... ;)
Golfistka / 2009-10-22 12:22 / Tysiącznik na forum
Skotana nie mam, bo na górce nie kupuję - za późno zwróciłam na niego uwagę, aczkolwiek przez jakiś czas byłam zafascynowana tamtejszym forum. SB jest fantastyczny, hehehe :).
A teraz tam zrobiło się za mało powietrza i ciągle śmierdzi - więc juz tam praktycznie nie bywam, nudno
Golfistka / 2009-10-22 12:17 / Tysiącznik na forum
Ewentualnie możecie puścić dodatkowe zlecenie na kupno Pronox po 1,90-1,92. Puścić i poczekać na realizację, a nóż się uda

Najnowsze wpisy