Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-21 19:55 / Tysiącznik na forum
ty też Hohlik, ty też :))
Golfistka / 2009-10-21 18:56 / Tysiącznik na forum
hehe, teraz tak sobie możesz mówić :), ale mówiłeś do mnie osobiście, że tzw. przeze mnie megaemisja nie odbije się na przyszłych wzrostach, ponieważ wszystko to będzie przełożone do rączek własnych wierzycieli - to konkretnie mówiłeś, kiedy ja wyliczałam sobie losy megaemisji na walnym i co to za sobą może pociągnąć.
Teraz to na pewno wzrosty i tylko wzrosty :):)
Golfistka / 2009-10-21 18:52 / Tysiącznik na forum
WIEM :):):) JESTEŚMY W DOMU można powiedzieć.
A może Król i pozostali decydujący już wiedzieli wcześniej, że mega emisji po prostu nie będzie, a że podali taki wcześniejszy - o 1,7mld szt serii G, komunikat, bo nie chcieli prawdopodobnie dopuścić do zbytniego hałasu i zainteresowania wokół notowań spółki. Jak myślisz tak mogło być?
Golfistka / 2009-10-21 18:44 / Tysiącznik na forum
Teraz to kochany asdfax1, możemy za zdrówko pić, heja!! To ja rozumiem :):)
Dzięki za wspaniałą wiadomość !!!
Golfistka / 2009-10-21 17:01 / Tysiącznik na forum
masz rację, banki nie idą w ślady owczego pędu
Golfistka / 2009-10-21 16:50 / Tysiącznik na forum
1. "a jeszcze będzie lepiej kiedy jeden gość na poważnie
zainteresuje sie Impexmetem - inwestycja szykuje sie nie wiem
kiedy, ale RK na pewno nad tym pracuje"
2. to co piszesz: raport z 12.11 - tez możliwość wzrostów

PS. cześć. ja tam i nie myślę sprzedawać, coś ty, teraz? Tylko głupi sprzedaje na spadkach. No chyba że na prawdę nie wytrzymam finansowo, ale zakładam tego.
Golfistka / 2009-10-21 16:40 / Tysiącznik na forum
Cześć Michal, Bank nie może wrzucić tego na GPW - to nie jego własność i pewnie że nigdy nie będzie
Golfistka / 2009-10-21 16:38 / Tysiącznik na forum
a jeszcze będzie lepiej kiedy jeden gość na poważnie zainteresuje sie Impexmetem - inwestycja szykuje sie nie wiem kiedy, ale RK na pewno nad tym pracuje
Golfistka / 2009-10-21 16:34 / Tysiącznik na forum
zostaje zostaje, a jakżeż - przecież każdy ma kredyty i żyje dobrze, nie skarży się i nic mu nie brakuje :):)
Golfistka / 2009-10-21 16:30 / Tysiącznik na forum
no właśnie i tak i owak dzieliłam i wychodziłam na cenę 0,4 :) i nic mnie do głowy nie przychodziło :) co by to mogło oznaczać, blondynka jednym słowem :)
Golfistka / 2009-10-21 16:09 / Tysiącznik na forum
ale jedno powiem - straszy mnie emisyjna cena w ilości 0,1 w takiej MEGA ilości bez względu na to, że trafi do wierzycieli w 90%. Oby sie myliłam!!
A ty żebyś miał rację, ze to nie zaszkodzi
Golfistka / 2009-10-21 15:53 / Tysiącznik na forum
Z drugiej strony, brałam pod uwagę, że to wierzycieli przede wszystkim otrzymają te papiery, ale wg mnie to jakoś zbytnio nie zmienia pogody.

PS. w sumie trzymam kciuki za twój punkt widzenia - oby!
Golfistka / 2009-10-21 15:41 / Tysiącznik na forum
no to wiadomo, że ten ktoś kupił 1,2 mln szt po 2,0 i że nic nie straci - o takich układach nic nie wiemy co i czemu - ale wszyscy wiemy, że kupujący wie co robi i na pewno nie straci na tym interesie - nic nowego.
Nie czaisz innego wątku .. Ale najważniejsze - to przyszłe wzrosty.
Golfistka / 2009-10-21 15:28 / Tysiącznik na forum
ale wszyscy wiedza, ze 0,10 - cena emisyjna, no a jeśli dyskotują na forum to maja na mysli caly czas cene rynkowa - po co komu emisyjna?

No jak tak mówisz: "pakiety innej serii trafią na giełdę w senie emisyjnej 0.10 gr za szt i to będzie tylko procent całości emisyjnej." - To już lepiej, jest jakaś nadzieja. I o to mnie chodziło
Golfistka / 2009-10-21 15:17 / Tysiącznik na forum
a jeszcze dodam, że po rozdaniu kart na walnym po myśli Króla, to se bez problemu kupi i po 0,2 za szt (znów cie chce uczulic, ze mam na mysli cene rynkowa) bo do takiej ceny może doprowadzić po przegłosowaniu mega emisji

Najnowsze wpisy