Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-21 11:53 / Tysiącznik na forum
No może nie straty, ale liczył na większe zyski i chce je dalej pomnażać we własnym tempie - dla tego wycofał się z Pronox.

Ale co z tym, kto kupił? No cóż, może to być jego długoterminowa inwestycja życia lub jeszcze jakieś tam korzyści o których nie podejrzewamy.
Golfistka / 2009-10-21 11:45 / Tysiącznik na forum
Główny prywatny akcjonariusz Spółki pan Maciej Sosiński, pozbył się połowy udziałów.. wg komunikatu i z resztą nasz kolega ewkskajd też o tym napisał niżej.

Pytanie co to oznacza? Czemu pozbył się połowy swoich udziałów? Jeśli ktoś kupił, to oznacza, że spółka obroni się (było to wiadomo, ale zawsze lepiej gdy mamy potwierdzenie). Z drugiej strony, sprzedaż połowy własnych udziałów, może oznaczać, że będzie jednak mega emisja 1,7mld i Maciej Sosiński potrzebuje kasy, aby odrobić swoje straty na akcjach Pronox na innych spółkach lub wchodząc do innych interesach. Trywialnie - to tak, jak ja weszłam w Pronox, aby odrobić straty na Impexie ..
Golfistka / 2009-10-21 11:14 / Tysiącznik na forum
ale Nie zgadzając się na emisję, prywatni inwestorzy muszą liczyć się z tym, że spółki nie uda się uratować – twierdzi Król.

no to już lepiej niech będzie ta emisja :). Ok, zgadzam sie na 2,0 za dwa tygodnie
Golfistka / 2009-10-21 11:00 / Tysiącznik na forum
niech ta wielka emisja nie przejdzie im
Golfistka / 2009-10-21 10:59 / Tysiącznik na forum
hohlik, trzymajmy kciuki, żeby nie poprzestało na 2,0 w tych najbliższych dniach :).

Re: IMPEXMET

Golfistka / 2009-10-21 10:35 / Tysiącznik na forum
ziom1111, jesteś lub psychicznie niebezpieczny typ lub
po-prostu tępy jak ta szkapa lub tobie z rozpaczy po
stracie swojej kasy wszystko w głowie się pomieszało. W
głowie się nie mieści, żeby takie debilizmy wypisywać na
przemian z pogróżkami, jak to czynisz bez przerwy - co ci
od tego przyjdzie? !!

PS. Po za tym pisałam 18.10, że za 2 tygodnie lot do góry.
To co, za to akurat od razu mnie flaszkę postawisz? Podać
adres? Czy nie doczytałeś już do tego momentu? Szkoda słów
na taki bezsens.
Golfistka / 2009-10-21 10:29 / Tysiącznik na forum
ziom1111, jesteś lub psychicznie niebezpieczny typ lub po-prostu tępy jak ta szkapa lub tobie z rozpaczy po stracie swojej kasy wszystko w głowie się pomieszało. W głowie się nie mieści, żeby takie debilizmy wypisywać na przemian z pogróżkami, jak to czynisz bez przerwy - co ci od tego przyjdzie? !!

PS. Po za tym pisałam 18.10, że za 2 tygodnie lot do góry. To co, za to akurat od razu mnie flaszkę postawisz? Podać adres? Czy nie doczytałeś już do tego momentu? Szkoda słów na ten bezsens.
Golfistka / 2009-10-21 09:30 / Tysiącznik na forum
jaki split? o czym ty mówisz - żadnego splitu nikt nie oczekuje
Golfistka / 2009-10-21 08:58 / Tysiącznik na forum
wlasnie Pronox miał być dla mnie odrobieniem poprzedniej straty.
Golfistka / 2009-10-20 21:30 / Tysiącznik na forum
nie wygląda mnie na to, nie bój się zbuj.
Raczej wzlot w przeciągu miesiąca, a może nawet zdąży jeszcze w październiku. Ale i tak nie stracisz na Skotanie - przecież czytasz co na nim się dzieje, a dzieje się na prawdę dużo - jak nie drożdże to biopaliwa i na odwrót lub wszystko na raz - żadnego info w sprawie rozpoczęcia jeszcze nie było - a to oznacza że główne wzrosty dopiero przed nami
Golfistka / 2009-10-20 21:10 / Tysiącznik na forum
sorry.. tzn mądrego planu jeszcze nie ma, ale przypuszczasz, że może być takowy na walnym
Golfistka / 2009-10-20 21:04 / Tysiącznik na forum
bo wiesz z jednej strony jest jakiś mądry plan, z drugiej 1,7mld akcji.
Nic nie wiem o tym niezaplanowanym mądrym planie, natomiast czarnym na białym napisane o emisji 1,7mld
Golfistka / 2009-10-20 21:00 / Tysiącznik na forum
Gabriel, właśnie tego nie rozumiem, czemu gł. udziałowcom będzie nie na rękę ta duża emisja? Co ich to bardzo boli, że z tego powodu mogą się kłocić z nowym zarządem? Dla nich najważniejsze aby spółka nadal została przy życiu, no bo muszą co miesiąc pensji brać i ilość udziałów w spólce - więcej udziałow - więcej pensja lub premia przy podziale zysków. Więc boje się, że możemy się obejść tylko smakiem imprezy i robię się w szybkim tempie markotna:(
Golfistka / 2009-10-20 19:20 / Tysiącznik na forum
to ja tak, w przenośni :)
Golfistka / 2009-10-20 19:00 / Tysiącznik na forum
Bzdury gadasz, po za tym nie jesteśmy tu w wojsku, gdzie wg stażu przebywania klasyfikuje się miejsce i prawa indywiduum - takie podejście do sprawy jest żałosne. Veni, vidi, vici

Najnowsze wpisy