Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

Re: Rynek potrzebuje uspokojenia

GordonGekko / 2007-08-31 11:36 / Łapacz Spadających Noży
Boruc: bardzo mi się siku chciało
Przegląd Sportowy/MS /07:54
- O czym pan myślał, gdy szykowaliście się do rzutów karnych? Bardzo mi się siku chciało – powiedział Artur Boruc, który był bohaterem spotkania Celtic – Spartak w eliminacjach Ligi Mistrzów.
:)
GordonGekko / 2007-08-31 11:39 / Łapacz Spadających Noży
jakby chcieli zeby o nim zapomniec to nie pokazywali by go w spotach reklamowych
GordonGekko / 2007-08-31 12:57 / Łapacz Spadających Noży
no trzeba sie cieszyc ze niemcy nas jeszcze nie kontroluja !!
:)
GordonGekko / 2007-08-31 13:31 / Łapacz Spadających Noży
no to rzeczywiscie ciekawe, ale chyba malo prawdopodobne bo PIS musi doprowadzic do wyborow przed powstaniem komisji sejmowej w sprawie ABW,
to pewnie tylko gra polityczna
GordonGekko / 2007-08-31 14:20 / Łapacz Spadających Noży
hej caabi dokupujesz teraz Swissa na spadkach???
GordonGekko / 2007-08-31 14:21 / Łapacz Spadających Noży
z tego co pamietam to bylo powiedziane do sasiadki (ktora tanczyla w klubie nocnym)
GordonGekko / 2007-08-31 14:28 / Łapacz Spadających Noży
tak ale wiesz ja sie zastanawiam czy dokupic, z drugiej strony mam go juz jakis czas i jestem raczej srednio zadowolony bo tez czekalem na te 5 zl, choc kto wie moze po tej korekcie ruszy we wlasciwym kierunku

Re: Technika jest po stronie niedźwiedzi

GordonGekko / 2007-09-07 16:39 / Łapacz Spadających Noży
wydaje mi sie ze juz w przyszlym tygodniu wybicie na JWCONSTRUCTION,
dzisiaj byla fajna sesja na kupno,
GordonGekko / 2007-09-07 16:41 / Łapacz Spadających Noży
zbigu 30% jest jak najbardziej prawdopodobne ale zeby az 50% nie wydaje mi sie,
poczytaj forum popatrz jakie dzisiaj smetne nastroje, widze ze tylko my dwaj trzymamy fason ;)
GordonGekko / 2007-09-07 16:42 / Łapacz Spadających Noży
a kiedy on kiedykolwiek kogo oszukiwal?? kazdy sam odpowiada za swoj los i swoje decyzje
GordonGekko / 2007-09-07 16:54 / Łapacz Spadających Noży
tak tak jasne! wszyscy sa winni tylko nie ci ktorzy bezmyslnie wpakowali pieniadze i teraz potrzebuja wyladowac na kims emocje bo nagle sie okazalo ze zachowali sie glupio i beda ponosic odpowiedzialnosc za swoje bledne decyzje
mamy to szczescie (ktore maja takze amerykanie) ze od jakiegos czasu zyjemy w wolnym kraju i kazdy robi to co chce ze swoim czasem i pieniedzmi wiedzac ze efekty jego decyzji dotknal jego samego, jezeli ktos byl naiwny i zle inwestowal swoje pieniadze to jest sam sobie winien , nikt go do tego nie zmuszal
GordonGekko / 2007-09-07 16:55 / Łapacz Spadających Noży
syutacje sa takze a moze przedewszystkim przez nasze wczesniejsze wybory
GordonGekko / 2007-09-07 16:56 / Łapacz Spadających Noży
syutacje sa determinowane takze a moze przedewszystkim przez nasze wczesniejsze wybory :)
GordonGekko / 2007-09-07 17:02 / Łapacz Spadających Noży
wg. mnie inwestor (a tak dumnie sam siebie nazywam ;) ) nie jest od tego zeby dokladnie przewidywac konkretnych poziomy kursow spolek czy indeksow ale od zarabiania na ich wahaniach
GordonGekko / 2007-09-07 17:05 / Łapacz Spadających Noży
Hirsz ??? mowisz o tym mlodym i utalentowanym napastniku Lechii Gdansk??+
polecam wszystkim graczom Football Managera a wczesniej Championship Manager

Najnowsze wpisy