Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

Re: Chlebowski: Zlikwidować 200 uciążliwych opłat

GordonGekko / 2007-10-18 13:46 / Łapacz Spadających Noży
z tego co mowil posel Chlebowski wynika ze po wprowadzeniu tych ulatwien w portfelach Polakow zostanie az ..... 700 milionow zlotych
jednoczesnie platforma nie dostrzega obnizenia skladki rentowej przez obecny rzad ktory spowodowal ze Polacy dostali kilka miliardow zlotych wiecej
GordonGekko / 2007-10-18 13:54 / Łapacz Spadających Noży
ambitny chlopak
ale jakby nie bylo ...........powodzenia

Re: Rozdajemy rangi - jaką chcesz mieć przy swoim nicku na forum

GordonGekko / 2007-10-18 13:58 / Łapacz Spadających Noży
jeszcze raz zwracam sie do redakcji forum o przyznanie mi rangi "pseudonim uciekająca szansa"
GordonGekko / 2007-10-18 14:02 / Łapacz Spadających Noży
tak i co jeszcze ????
nie wiem czy jest ci to wiadome ale załozyciel i jeszcze udzialowiec gg jest zagożalym lewicowcem i nawoluje do glosowania na LID
wiec nie chce mi sie wierzyc w takie informacje

Re: Balansując na linie

GordonGekko / 2007-10-18 14:08 / Łapacz Spadających Noży
z tym komunikatem na gg jest tak jak z tymi prawyborami studenckimi
platforma dostala 60% głosow , nastepnie wszyscy podnieclai sie bardzo wysoka wrecz niewyobrazalna frekwencja
po jkims czasie( kilka dnie pozniej) okazalo sie ze udzial w glosowaniu wzielo 16 tysiecy studentow, a jak wiadomo w Polsce studjuje grubo ponad milion osob
GordonGekko / 2007-10-20 15:47 / Łapacz Spadających Noży
odnosnie kaszanej zimy w tym roku - dzisiaj rano mieszkancy wielu Polskich miejscowosci po obudzeniu sie ujrzeli lezacy za oknem snieg , i to nie tylko w zakopanem
GordonGekko / 2007-10-22 13:19 / Łapacz Spadających Noży
mam nadzieje ze PO spelni 50% swoich obietnic przedwyborczych, wtedy bedzie tu raj na ziemiii.....
ale szczerze mowiac watpie w to

Re: Nie było tak źle na GPW

GordonGekko / 2007-10-22 21:50 / Łapacz Spadających Noży
hej ludziska czytal ktos z was ten raport PPWK????
bo nie wiem czy mi sie cos dzisiaj wieczorem rzucilo na oczy czy co , ale nie potrafie tego zrozumiec, dwa sprzeczne fragmenty:
PPWK zobowiązana jest do umożliwienia objęcia przez Sprzedających akcji PPWK nowej emisji w zamian za wkład pieniężny równy Kwocie od Sukcesu I i Kwocie od Sukcesu II, a Sprzedający zobowiązani są do objęcia i opłacenia tych akcji, na zasadach określonych w Umowie. Akcje będą emitowane przez PPWK w kolejnych latach po cenach emisyjnych 7,50 zł, 9,50 zł i 11,00 zł za jedną akcję.

a pozniej pod koniec:
180 Udziałów zostanie nabytych przez PPWK, łącznie z nabyciem przez PPWK pozostałych 420 Udziałów w drodze ich sprzedaży przez Sprzedających, w wyniku ich przeniesienia przez Sprzedających na PPWK jako aport na pokrycie obejmowanych przez Sprzedających 1.777.778 akcji PPWK nowej emisji zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 1,04 zł każda i cenie emisyjnej 4,50 zł każda.

pytanie brzmi - po ile beda oferowane akcje PPWK w tych emisjach : po 7,50 zł, 9,50 zł i 11,00 zł czy po 4,50 zl????????

czy moze chodzi oto ze oferta publiczna bedzie po 7,50 zł, 9,50 zł i 11,00 zł a dla udzialowcow Neotela beda po cenie 4,50 zl??/

z gory dzieki za pomoc
ps ( mialem dzis ciezki dzien, choc to niewystarczajace usprawiedliwienie)
GordonGekko / 2007-10-24 11:59 / Łapacz Spadających Noży
ja jestem pelen podziwu dla kolegi i jego negatywnych odczuc co do wig20 w grudniu
w tym roku fundusze nie beda chcialy poprawiac wynikow ????
zastanawiam sie nad tym nie po to zeby skrytykowac tylko popropstu tez myslalem o Xach a tu brak odwagi...

Re: Nie ma czego zazdrościć bykom

GordonGekko / 2007-10-25 15:24 / Łapacz Spadających Noży
no i kurde nie kupile Xów !
tak sie dzieje jak jest sie zbyt skapym
:(
GordonGekko / 2007-10-25 15:33 / Łapacz Spadających Noży
film "wallstreet"
bohater grany przez Michaela douglasa za co dostal on oskara
w sumie do w orginale powinno sie pisac Gordon Gecko
ale to nie istotne
GordonGekko / 2007-10-25 15:35 / Łapacz Spadających Noży
nie to mial byc dziewiczy rejs :)
dosc dlugo obserwowalem co sie tam dzieje i dzis mialabyc inicjajcja..,..
GordonGekko / 2007-10-25 15:41 / Łapacz Spadających Noży
" ............greed is good....."
GordonGekko / 2007-10-25 15:44 / Łapacz Spadających Noży
zeby cie podniesc na duchu
wyciąg z 20 powodow dla ktorych warto byc kobieta:
".......jesli jestesmy głupie , to niektórzy uważają to za słodkie..."
:)
GordonGekko / 2007-10-25 15:50 / Łapacz Spadających Noży
tak wlasnie planowalem
ale wyszla z tego kupa

Najnowsze wpisy