Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

Re: Rekordy: Do trzech razy sztuka?

GordonGekko / 2007-10-26 14:37 / Łapacz Spadających Noży
w sumie dobre info na JWC a kurs zachowuje sie jak zawsze
pewnie wyjdzie dzis jeszcze na minus.....
GordonGekko / 2007-10-26 14:42 / Łapacz Spadających Noży
jeden z najbardziej obiektywnych polskich dziennikarzy
GordonGekko / 2007-10-30 11:33 / Łapacz Spadających Noży
brawa sie naleza
GordonGekko / 2007-10-31 12:32 / Łapacz Spadających Noży
obiektywizmu brak, zauważam...
GordonGekko / 2007-11-01 12:45 / Łapacz Spadających Noży
hej ja chyba wedlug twojej definicji zaliczam sie do pisowco a bynajmniej nie uwazam Boni(M) -ego za szmate , gratuluje mu odwagi za przyznanie sie i nie bede sie pytal dlaczego nie zrobil tego zaraz po wyjsciu z odsiadki ale zapytam sie dlaczego nie zrobil tego przed wyborami tylko po nich jak juz wiadomo ze bedzie pelnil bardzo odpowiedzialna funkcje w panstwie - dzieki czemu jak wiadomo jego wspolpraca wyszla by na swiatlo dzienne w ciagu kilku miesiecy
GordonGekko / 2007-11-02 12:13 / Łapacz Spadających Noży
wielki szacunek dla kolegii - za range !!
widze ze gramy w jednej drużynie
:)
GordonGekko / 2007-11-02 12:18 / Łapacz Spadających Noży
bywa, ale trzeba wierzyć
ja czekam na powrót Etoo,
wg mnie to jest jeden z najlepszych jesli nie najlepszy napastnik na swiecie, wróci rozstrzela sie i wszystko wróci do normy
pzdr
GordonGekko / 2007-11-02 12:24 / Łapacz Spadających Noży
to bedzie cos !!
a teraz wlasnie brakuje im egzekutora, najbardziej wysunietego napastnika bo sytuacje sa tylko trzeba dostawic noge jak dawniej to czynił mój idol z czasów młodosci - Patrick Kluivert
to był gracz z charakterem
:)
GordonGekko / 2007-11-02 12:27 / Łapacz Spadających Noży
to nie siedzi juz w PSV???
fakt ale on w ciagu ostatnich 2-3 lat przeszedł przez całe pasmo kontuzji bo w sumie dziadkiem jeszcze nie jest
31 lat moze spokojnie jeszcze troche pokopac
GordonGekko / 2007-11-03 18:59 / Łapacz Spadających Noży
trzeba bylo sie w PGNIG zapakowac

Re: Kiepskie zakończenie tygodnia na GPW

GordonGekko / 2007-11-04 20:16 / Łapacz Spadających Noży
wielu osób na forum spodziewa sie ze ostatnie decyzje FEDu odnośnie stóp spowoduja poczatek bessy albo przynajmniej jakas korekte - nalezy pamietac ze efekt tych decyzji bedzie widoczny najwczesniej w maju czerwcu 2008, a na razie powinny miec one dodatni wplyw na gieldy na calym swiecie
w zwiazku z tym ze stany jeszce praktycznie nie odpowiedzialy na nizsze stopy ( a europa wogóle) oraz dobre dane z rynku pracy uwazam ze wszedzie jutro powinno byc zielono takze u nas, wig20 +2%
GordonGekko / 2007-11-04 20:19 / Łapacz Spadających Noży
z ta inflacają to przesada, ja bedzie widac dopiero za rok wiec narazie nie powinno byc tak zle
GordonGekko / 2007-11-04 20:20 / Łapacz Spadających Noży
jutro zielen a ja znowu zakupie X
:)
GordonGekko / 2007-11-04 20:50 / Łapacz Spadających Noży
oki zgoda odnosnie danych z rynku pracy
natomiast nie zgadzam sie z toba ze obnizenie stop jest juz zdyskontowane, nie wiem czy pamietasz ale w srode rano u nas robilo sie nerwowo bo poszla plota ze zadnej obinzki nie bedzie wiec watpie zeby byla ona w cenach ,
po drugie zauwaz ze europa jeszcze na ta obnizke nie zareagowala i zrobi to w poniedzialek
natomiast moj post mial na celu zauwazyc ze smieszne jest dzisiaj wmawianie ludziom ze te ostatnie obnizki ( w sumie 75 punktow) spowoduja ze juz zaraz jeszcze przed koncem roku wzrosnie inflacaj!!!! te obnizki spowoduja wzrost inflacji ale w dlugim (lub srednim jak dla kogo ) terminie i ze ich efekt bedzie widoczny dopiero za jaiis rok
natomiast nalzey zastanowic sie co z dolarem - uwazam ze dolar juz daleko w dół nie poleci, przedewszystkim zewzgledu na komunikat Fedu ktory tym razem najprawdopodobniej jest prawdziwy i dalszych obnizek nie bedzie
GordonGekko / 2007-11-04 21:00 / Łapacz Spadających Noży
z calym szacunkiem ale nie ma wiekszego imbecyla niz Gattuso
on kłóci sie i wywiera presje na sedziego nawet gdy nie ma racji - poświecenie a wrodzona głupota to dwie różne rzeczy
zreszta obrażasz pozostałych grczy jezeli umieszczasz go w takim gronie
ps: nawet Michalskiego.....

Najnowsze wpisy